اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام. من آیپدم رو دادم جیلبریک کردن و ده صحفه هم برنامه برام روش ریختند.الان اگه بخوام خودم با آیتونز برنامه بریزم برنامه های قبلیش پاک میشه. راه حلی هست که پاک نشه؟؟؟
    خواهشا راهنماییم کنید

نظر

• سلام خدمت همه دوستان. من ای پد 2 دارم ورژن4.3.3 جیلبرک هم شده. به یه مشکل بر خوردم: اکثر وقتها روی بعضی از آیکونها تاچش کار نمی کنه!!!! وقتی خاموش روشن می کنم درست میشه.. مشکل از چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• من کلی مشکل دارم اول اینکه نمیتونم سرویس کامند بفرستم تو اون قسمتم نوشتم که کسیجواب نداد. حالا اون هیچ به اینترنت هم با سیم کارت نمیتونم وصل شم علامت e میاد کنارشم اون بیلبیلکه می چرخه ولی پیجی وا نمیشه تو قسمت network که هیچ تو cellular data هم گزینه ای به عنوان apn ندارم ورژن هم 4.3.3 جیل هم هست.فقط جون بچتون سریع جواب بدین

نظر

• کسی نبود؟؟؟؟

نظر

• سلام من میخواستم اینترنتم رو لبتاپ رو از طریق وایفای شیر کنم ولی زمانی که adhoc میسازم و ایپدم اونو میشناسه ولی وقتی که وصل میشن اینترنت شیر نمیشه من توی adopter setting هم تیک اینترنت شیرینگ رو هم میزنم ولی بازهم نمیشه میشه راهنمایی کنید. ممنون

نظر

• سلام یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید . چطوری میشه اعتبار سیم کارت رو از روی ای پد فهمید همین طور شارژ کردنش رو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid2x نمایش پست ها
                سلام. من آیپدم رو دادم جیلبریک کردن و ده صحفه هم برنامه برام روش ریختند.الان اگه بخوام خودم با آیتونز برنامه بریزم برنامه های قبلیش پاک میشه. راه حلی هست که پاک نشه؟؟؟
                خواهشا راهنماییم کنید
                اره میشه
                اول باید چیز پی ان کامپیوترت رو وصل کنی بعد هم بدون اینکه ایپد رو به کامپیوترت وصل کنی ایتونزت رو باز کن از بالای صفحه از قسمت استور authorise this computer ... رو بزن
                (البته باید اپل ای دی داشته باشی(رجوع شود به بخش اموزش ها))
                بعد که ائتورایز شد ایپد رو وصل کن و sinc ipad رو کنسل کن چون اگه sinc بشه برنامه هات پاک میشه
                (از بالای صفحه روبهروی sinc ipad کنسلش کن)
                البته اگه سرعت عملت بالا باشه نیازی نیست کنسلش کنی و بعد رو اسم ایپدت کلیک کن و گزینه transfer purchases from ipad رو بزن و بعد حالشو ببر.

نظر

• نوشته اصلی توسط javad335 نمایش پست ها
                  سلام یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید . چطوری میشه اعتبار سیم کارت رو از روی ای پد فهمید همین طور شارژ کردنش رو؟
                  اعتبار رو نمی دونم اما واسه شارژ کردن باید از سایت mtnirancell به صورت آنلاین شارژ کنی.

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                    من کلی مشکل دارم اول اینکه نمیتونم سرویس کامند بفرستم تو اون قسمتم نوشتم که کسیجواب نداد. حالا اون هیچ به اینترنت هم با سیم کارت نمیتونم وصل شم علامت e میاد کنارشم اون بیلبیلکه می چرخه ولی پیجی وا نمیشه تو قسمت network که هیچ تو cellular data هم گزینه ای به عنوان apn ندارم ورژن هم 4.3.3 جیل هم هست.فقط جون بچتون سریع جواب بدین
                    سلام
                    اول از همه یک بار کل اپلیکیشناتو ببند و یک بار ایپدت رو ریست کن
                    اگه نشد:
                    چک کن ببین سیم کارتت شارژ داره یا نه
                    راستی یک سوال رو ایپدت برنامه phone it islam نصب کردی؟؟
                    اگه نصب کرده باشی باید یک سری کار دیگه انجام بدی.

نظر

• سلام
                      می خواستم بدونم من اگه الان یه ایپد 2 نو بخرم با redsnow جدیده میشه از فریموری که روشه(مثلا4.3.3)shshگرفت؟
                      آیا siri برای ipad2 عرضه میشه؟میدونم که قبلا گفتن فقط برای 4s هست ولی سخت افزار ipad 2 قویتر هم حتی هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                        سلام
                        اول از همه یک بار کل اپلیکیشناتو ببند و یک بار ایپدت رو ریست کن
                        اگه نشد:
                        چک کن ببین سیم کارتت شارژ داره یا نه
                        راستی یک سوال رو ایپدت برنامه phone it islam نصب کردی؟؟
                        اگه نصب کرده باشی باید یک سری کار دیگه انجام بدی.
                        اخ گفتی دوست من اره نصب کردم چیکار باید بکنم؟؟؟؟ پاکش کردم ولی بازم نشد

نظر

• جون من یکمی زودتر جواب بدین من یکمی عجولم میام ریستور می کنم گند میزنم میرماااا:دییییی

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                            اخ گفتی دوست من اره نصب کردم چیکار باید بکنم؟؟؟؟ پاکش کردم ولی بازم نشد
                            من این اتفاق برام افتاد نگران نباش درست میشه
                            اما چون خیلی وقت پیش بود دقیق یادم نمیاد چی کار کردم اما می دونم باید با ایپدت بری تو این سایت و مراحلش رو انجام بدی
                            و توش ثبت نام کنی و mtnirancell رو وارد کنی
                            من خودم از طریق این سایت انجامش دادم
                            Unlockit - APN Changer for your iPhone
                            دوستانی که اطلاعات بیشتری در این باره دارند خواهشا به دوستمون کمک چون من یک مقدار حافظم ضعیفه :دی

نظر

• دستت درد نکنه دوست عزیز درست شد واقعآ ممنون

نظر

• سلام
                                من به تازگی یک آیپد 2 گرفتم .
                                چنتا سوال داشتم .
                                1. الان ورژن ایپد من 4.3.5 هستش که جیلبرینگ نمیشه . میخواستم ببینم راهی هست این کار رو بکنم ؟

2 . کلا ارزش داره این کار رو بکنم ؟

3. اگه این کار رو نکنم ، میتونم برنامه بریزم توش ؟ چطور این کار بکنم دقیقا ؟

4. یک آموزش خوب واسه کار کردن با آیپد می خواستم .

و در آخر از کاربر های با تجربه ، اگه تجربه ای نصیحتی دارن در مورد آیپد به ما بگن ممنون میشم . :d

نظر

صبر کنید ..
                                X