اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام و تشکر از دوسبان
    ببخشید سوال من اینه که چطور میشه ایکون برنامه ها را روی ایپد2 جابجا کرد و بر اساس سلیقه خودمون بچینیم .ایا اصلا امکانش هست؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط homaan نمایش پست ها
      با سلام و تشکر از دوسبان
      ببخشید سوال من اینه که چطور میشه ایکون برنامه ها را روی ایپد2 جابجا کرد و بر اساس سلیقه خودمون بچینیم .ایا اصلا امکانش هست؟ ممنون
      با نگه داشتن دستتون رو یکی از آیکون ها به مدت چند ثانیه اونا شروع به لرزیدن میکنند.
      اون موقع میتونید جابه جاشون کنید.
      در ضمن با آوردن ۲ آیکون بر روی هم پوشه تشکیل میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام من ipad 2 دوستمو گرفتم می خوام برنامه روش براش بریزم
        اما وقتی دوستم ipad خریده فروشنده براش جیلبریک نکرده و یه سری برنامه های اورجینال ریخته براش الان من براش جیلبریک کردم و برنامه های کرک شده رو می خوام بریزم براش اما هر برنامه ای که نصب میکنم رو صفحه نمیاد ولی تو قسمت سرچ که میکنم میاد
        حتی cydia رو هم باید سرچ کنم رو صفحه نیست
        میشه کمک کنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan.ka69 نمایش پست ها
          سلام من ipad 2 دوستمو گرفتم می خوام برنامه روش براش بریزم
          اما وقتی دوستم ipad خریده فروشنده براش جیلبریک نکرده و یه سری برنامه های اورجینال ریخته براش الان من براش جیلبریک کردم و برنامه های کرک شده رو می خوام بریزم براش اما هر برنامه ای که نصب میکنم رو صفحه نمیاد ولی تو قسمت سرچ که میکنم میاد
          حتی cydia رو هم باید سرچ کنم رو صفحه نیست
          میشه کمک کنید ؟
          شاید از 11 صفحه برنامه هات بیشتره

اگه اره overboard رو نصب کن

نظر

• از کجا باید نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ از cydia ?

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan.ka69 نمایش پست ها
              از کجا باید نصب کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟ از cydia ?
              بله از سیدیا نصب کنید
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• من با این برنامه Overboard که اجازه میده صفحات بیشتری روی آیپد داشته باشیم مشکل دارم چون هر وقت وصل میکنمش به itunes کامپیوتر، خود itunes میاد برنامه ها رو تو همون 11 صفحه اول میزاره و صفحه های اضافی رو از بین میبره . چیکار کنم که اینطوری نشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                  با نگه داشتن دستتون رو یکی از آیکون ها به مدت چند ثانیه اونا شروع به لرزیدن میکنند.
                  اون موقع میتونید جابه جاشون کنید.
                  در ضمن با آوردن ۲ آیکون بر روی هم پوشه تشکیل میشه.

fh
                  با سلام و تشکر از راهنمایی شما
                  ببخشید خب حالا اگه بخواهیم ایکونها را بین صفحهات جابجا کنیم به چه صورت عمل کنیم مثلا از صفحه 5 بیاریم صفحه1.ممنون

نظر

fh
                    ببخشید خب حالا اگه بخواهیم ایکونها را بین صفحهات جابجا کنیم به چه صورت عمل کنیم مثلا از صفحه 5 بیاریم صفحه1.ممنون
                    همونطوریکه آیکون دستتونه اونو بکشید آخرین نقطه صفحه نمایش .
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

fh
                      خوب اگه وقتی داری آیکون ها رو جا به جا میکنی به سمت چپ یا راست صفحه (انتهای چپ یا راست) ببری میبینی که صفحه جا به جا میشه و .....
                      همین دیگه.
                      البته اگه با آیتونز برنامه سینک کرده باشی همون جا تو قسمت app میتونی آیکون ها رو جا به جا کنی.

ویرایش توسط yaghoob_11608 : https://i-phone.ir/forums/member/23107-yaghoob_11608 در ساعت 24-09-2011, 04:19 PM

نظر

• من با این برنامه Overboard که اجازه میده صفحات بیشتری روی آیپد داشته باشیم مشکل دارم چون هر وقت وصل میکنمش به itunes کامپیوتر، خود itunes میاد برنامه ها رو تو همون 11 صفحه اول میزاره و صفحه های اضافی رو از بین میبره . چیکار کنم که اینطوری نشه ؟

نظر

• دوستان الان بهترین نمونه و بهترین ورژن آیپد 2 64 3g کدوم هست و قیمتش چقدره رنگ سفیدش بهتره یا مشکی ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                            دوستان الان بهترین نمونه و بهترین ورژن آیپد 2 64 3g کدوم هست و قیمتش چقدره رنگ سفیدش بهتره یا مشکی ؟؟؟
                            بهترین ورژن آیپد 2 64 3g ؟؟ آیپد 2 64 3g ، آیپد 2 64 3g ه دیگه بهترین نمی نه نداره

به نظرم من سفیدش بهتره همس

قیمت :

http://www.i-phone.ir/forums/thread12510-25.html

نظر

• سلام دوستان من يك مشكلي داشتم... وقتي ميخوام از اپ استور اپ دانلود كنم بم ارور ١٠٠٤ ميده و مينويسه"please try again later"

در ضمن من ايران نيستم و بدون محدوديت وارد ميشم و اين مشكل از ديشب برام پيش اومده

دستگاه من آيپد ٢ واي فاي ورژن ٤.٣.٣ جيلبرك شده هستش.

ممنون ميشم دوستان جواب بدن.

نظر

• براى من هم همين ارور ١٠٠٤ رو ميده ..جلبريك نكردم و ٤.٣.٥ هستم

نظر

صبر کنید ..
                                X