اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط euthanasia نمایش پست ها
    سلام من وقتی آیپد 2 رو به آیتونتز وصل میکنم نمیشناستش.آیتونزم هم آخرین ورژنه.خود ویندوز میشناستش یعنی میتونم عکسا رو بر دارم.توی iFunBox هم نمیشناستش.
    روی 3 تا کامپیوتر تست کردم .روی 2 تاش کار نمیکرد ولی توی سومی کاملا درست کار میکرد.به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟
    دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم شما اول ایپدت رو وصل کن بعد تیتونز رو باز کن اگر ارور دا یا نداد دست به ارور نزن بعد ایپد رو خاموش کن بزار ۲۰ ثانیه خاموش بمونه بعد از اون روشن کن ایتونز میشناستش موفق باشی

---
    - Sent from my iPad2 (4.3.3) using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
      دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم شما اول ایپدت رو وصل کن بعد تیتونز رو باز کن اگر ارور دا یا نداد دست به ارور نزن بعد ایپد رو خاموش کن بزار ۲۰ ثانیه خاموش بمونه بعد از اون روشن کن ایتونز میشناستش موفق باشی

---
      - sent from my ipad2 (4.3.3) using tapatalk
      اين كارو انجام دادم ولي بازم نشد.

نظر

• درایورتون رو دوباره نصب کنید شاید شد

---
        - Sent from my iPad2 (4.3.3) using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
          درایورتون رو دوباره نصب کنید شاید شد

---
          - sent from my ipad2 (4.3.3) using tapatalk
          اين راه هم قبلا تست كردم. ديگه موندم چيكار كنم

نظر

• من ميخوام يه ايپد 2 بخرم اخر شهريور.بخرم يا منتظر 3 باشم؟در ضمن يه سوال مهم دارم.اينكه اگه ايپد 2 گرفتم.ios5كه اومد ميتونم اپگريد كنم يا بايد ايپد 3 داشته باشم؟منظورم رو 2 جواب ميده؟اپگريد به 5 مجانيه ديگه اگه امكانش باشه؟

نظر

• سلام چنتا سوال داشتم.
              -آیا می شود برنامه های آفیس را مشاهده کرد؟ و می توان فارسی در آفیس تایپ کرد یا نوشته های فارسی را در آن دید؟
              -آیپد 2 با آیپد 1 آیا فرق خیلی زیادی دارد؟ منظور من از نظر آپدیت کردن به ios5 یا از نظر برنامه های نرم افزاری بود نه سخت افزاری چون من به دوربین نیازی ندارم و .... و سی پی یو چقدر در سرعت بازی ها تاثیر گذاشته ؟ یعنی آیا در آیپد 1 بازی ها کند اجرا می شوند؟
              - برای اینکه از طریق کامپیوتر برنامه دانلود کنیم باید فی...شکن داشته باشیم؟
              - و اینکه آیا همه ی بازی ها و برنامه ها کرک شدن؟
              -آیا می توان با یو اس بی فایل ها را انتقال داد؟
              و این ژیروسکوپ به چه دردی می خورد؟
              - آیا می توان لایو والپیپر در آن قرار داد؟
              -آیا 16 گیگ برای کسی که فیلم و موزیک زیاد ندارد و بازی فقط دارد کافیست؟
              -آیا می شود به کامپیوتر وصل کرد و از طریق آیپد به اینترنت کامپیوتر وصل شد؟ آیا تابحال شما چنین کاری کردید؟ ( می خوام مطمئن بشم!)
              -چی جوری باید جیلبریک کرد؟ یعنی سخته یا آسونه؟
              -چی جوری باید ios رو آپدیت کرد؟(یعنی باید با فی...شکن باشه)؟
              قیمت آیپد 1 16گیگ تری جی و 32 گیگ تری جی در ایران چنده؟ (سایت معرفی نکنید قیمت را بگویید )
              آیا آیپد 1 مولتی تسکینگ دارد؟
              خیلی ممنون
              ویرایش توسط alich : https://i-phone.ir/forums/member/66853-alich در ساعت 20-08-2011, 01:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط george30a نمایش پست ها
                من ميخوام يه ايپد 2 بخرم اخر شهريور.بخرم يا منتظر 3 باشم؟در ضمن يه سوال مهم دارم.اينكه اگه ايپد 2 گرفتم.ios5كه اومد ميتونم اپگريد كنم يا بايد ايپد 3 داشته باشم؟منظورم رو 2 جواب ميده؟اپگريد به 5 مجانيه ديگه اگه امكانش باشه؟
                ببین دوست عزیز آیپد2 تقریبا الان در ایران کاهش قیمت خودشه داشته و قیمتش به یک ثبات نسبی رسیده, بنظرم الان زمان مناسبی برای خریدش هست , آیپد3 هم هنوز دقیقا معلوم نیست کی بیاد , اگه پاییز هم بیاد ( که بعید میدونم ) حداقل تا زمستون طول میکشه تا وارد ایران بشه و قیمتش هم در ابتدا نجومی خواهد بود. iOS 5 هم پاییز که ریلیز بشه آپدیتش رایگان هست و بخوبی روی آیپد 2 جواب میده, شک نکن وخرید کن.

نوشته اصلی توسط alich نمایش پست ها
                سلام چنتا سوال داشتم.
                -آیا می شود برنامه های آفیس را مشاهده کرد؟ و می توان فارسی در آفیس تایپ کرد یا نوشته های فارسی را در آن دید؟
                -آیپد 2 با آیپد 1 آیا فرق خیلی زیادی دارد؟ منظور من از نظر آپدیت کردن به ios5 یا از نظر برنامه های نرم افزاری بود نه سخت افزاری چون من به دوربین نیازی ندارم و .... و سی پی یو چقدر در سرعت بازی ها تاثیر گذاشته ؟ یعنی آیا در آیپد 1 بازی ها کند اجرا می شوند؟
                - برای اینکه از طریق کامپیوتر برنامه دانلود کنیم باید فی...شکن داشته باشیم؟
                - و اینکه آیا همه ی بازی ها و برنامه ها کرک شدن؟
                -آیا می توان با یو اس بی فایل ها را انتقال داد؟
                و این ژیروسکوپ به چه دردی می خورد؟
                - آیا می توان لایو والپیپر در آن قرار داد؟
                -آیا 16 گیگ برای کسی که فیلم و موزیک زیاد ندارد و بازی فقط دارد کافیست؟
                -آیا می شود به کامپیوتر وصل کرد و از طریق آیپد به اینترنت کامپیوتر وصل شد؟ آیا تابحال شما چنین کاری کردید؟ ( می خوام مطمئن بشم!)
                -چی جوری باید جیلبریک کرد؟ یعنی سخته یا آسونه؟
                -چی جوری باید ios رو آپدیت کرد؟(یعنی باید با فی...شکن باشه)؟
                قیمت آیپد 1 16گیگ تری جی و 32 گیگ تری جی در ایران چنده؟ (سایت معرفی نکنید قیمت را بگویید )
                آیا آیپد 1 مولتی تسکینگ دارد؟
                خیلی ممنون
                یه کم سوال می پرسیدی

-بله برنامه های زیادی برای مشاهده و ویرایش فایل آفیس وجود داره , به راحتی هم می تونید باش فارسی تایپ کنید ( کیبوردش عربیه ولی گ چ ژ رو هم داره )

-گذشته از وزن کم و باریک تر بودن CPU و ram آیپد2 دقیقا دو برابره آیپد1 هست , بنظرشما این تاثیر کمی در اجرای برنامه ها و خصوصا بازی ها داره ( مطمئن باش آیپد1 با نسل جدید بازی ها و برنامه مشکل خواهد داشت )

- نه, شما فقط برای دانلود از Appstore که مرکز قانونی فروش برنامه های محصولات اپل هست نیاز به چیز پی ان داری ولی در صورتیکه آیپد تون رو جیلبرک کنید می تونید نسخه های کرک شده تمام برنامه ها رو به راحتی دانلود و نصب کنید.

-اکثرشون کرک شدن ومیشن ( به جز اونایکه رایگان هست که باید از appstore نصب کنید )

-خیر آیپد پورت USB نداره !

- کاربرد ژیرسکوب معمولا برای بازی ها و برنامه های که از Motion برای کنترل حرکت استفاده می کنن و قابلیت تشخیص حرکت رو در سه جهت بیشتر از آپید1 فراهم می کنه ( قابلیت کمی نیست و باعث میشه از بازی ها بیش تر لذت ببرید )

- بله برنامه ایی هستن که این امکان ایجاد میکن ( ولی مصرف بالای باطری رو در پی داره )

- بله کافبه

-بله با خوده آیپد میشه به اینترنت وصل شد ( در مدل 3g هم از طریق GPRS هم wifi و در مدل wifi فقط از طریق wifi )

- الان دیگه پروسه جیلبریک به یک امر خیلی ساده تیدیل شده و ساده تر هم خواهد شد ( از این بابت نگران نباشد خودتون به راحتی می تونید انجام بدید )

-کافیه جدیدترن iOS رو دانلود کنید و با itunes که نرم افزار اصلی idevice های اپل هست اقدام به آپدیت کنید.

- در ایران قیمت مشخصی نداره ولی تقریبا مدل 16GB :3G نهصد هزار تومن و 32GB یک میلیون

-بله از iOS 4 مولتی تسکینکش هم فعال شد.

مقایسه ی کاملی از آیپد2 و 1 رو می تونید از لینک زیر مشاهده کنید :
                فروشگاه سیب :: مقایسه انواع آیپاد، آیفون و آیپد

نظر

• سلام

یک مشکلی با اپرا مینی روی آیپدم دارم ! اگر با اسکای فایر کار کرده باشید حتما دیدید که قابلیت نمایش سایت رو روی دو حالت دسکتاپ و موبایل داره اما روی اپرا مینی این قابلیت رو نداریم و همین باعث شده روی اپرا مینی مصلا سایتی مثل ف ی س بوک رو فقط رو حالت موبایلی نشون بده !! میخواستم بدونم راهی هست بشه از مود دسکتاپ سایت رو دید ؟

ممنونم

نظر

• سلام خدمت همه دوستان
                    من یک مشکلی داشتم وقتی وی پی ان وصل میشم بعد از یک مدتی قطع میشه وی پی ان یعنی هر 4 5 دقیقه یکبار قطع میشه! البته وی *پ*ی ان اختصاصی گرفتم و میگن مشکلی نداره
                    اینم عکس از تنظیمات ببینید مشکل چیه:
                    http://www.p30up.ir/files/66973260415324385606.png

نظر

• من تازه آیپد2 خریدم و کلا چیزی بارم نیست.مشکلی که دارم اینه که وقتی رو کامپیوتر خودم با آیتونز برنامه میریزم بعد با یه کامپیوتر دیگه هم مبخوام برنامه بریزم اون برنامه های خودم پاک میشه نمیدونم دقیقا چی کار کنم که بشه با دو کامپیوتر روش برنامه و فیلم ریخت یا اینکه مثلا الان برنامه ها پاک نشد ولی وقتی میخوام یدونه برنامه رو پاک کنم پیغام میده همش پاک میشه.کلا گیج زدم نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه.حالا اگه جوابی یا آموزش آیتونزی چیزی باشه ممنون میشم بذارید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensarami نمایش پست ها
                        ببین دوست عزیز آیپد2 تقریبا الان در ایران کاهش قیمت خودشه داشته و قیمتش به یک ثبات نسبی رسیده, بنظرم الان زمان مناسبی برای خریدش هست , آیپد3 هم هنوز دقیقا معلوم نیست کی بیاد , اگه پاییز هم بیاد ( که بعید میدونم ) حداقل تا زمستون طول میکشه تا وارد ایران بشه و قیمتش هم در ابتدا نجومی خواهد بود. Ios 5 هم پاییز که ریلیز بشه آپدیتش رایگان هست و بخوبی روی آیپد 2 جواب میده, شک نکن وخرید کن.

یه کم سوال می پرسیدی

-بله برنامه های زیادی برای مشاهده و ویرایش فایل آفیس وجود داره , به راحتی هم می تونید باش فارسی تایپ کنید ( کیبوردش عربیه ولی گ چ ژ رو هم داره )

-گذشته از وزن کم و باریک تر بودن cpu و ram آیپد2 دقیقا دو برابره آیپد1 هست , بنظرشما این تاثیر کمی در اجرای برنامه ها و خصوصا بازی ها داره ( مطمئن باش آیپد1 با نسل جدید بازی ها و برنامه مشکل خواهد داشت )

- نه, شما فقط برای دانلود از appstore که مرکز قانونی فروش برنامه های محصولات اپل هست نیاز به چیز پی ان داری ولی در صورتیکه آیپد تون رو جیلبرک کنید می تونید نسخه های کرک شده تمام برنامه ها رو به راحتی دانلود و نصب کنید.

-اکثرشون کرک شدن ومیشن ( به جز اونایکه رایگان هست که باید از appstore نصب کنید )

-خیر آیپد پورت usb نداره !

- کاربرد ژیرسکوب معمولا برای بازی ها و برنامه های که از motion برای کنترل حرکت استفاده می کنن و قابلیت تشخیص حرکت رو در سه جهت بیشتر از آپید1 فراهم می کنه ( قابلیت کمی نیست و باعث میشه از بازی ها بیش تر لذت ببرید )

- بله برنامه ایی هستن که این امکان ایجاد میکن ( ولی مصرف بالای باطری رو در پی داره )

- بله کافبه

-بله با خوده آیپد میشه به اینترنت وصل شد ( در مدل 3g هم از طریق gprs هم wifi و در مدل wifi فقط از طریق wifi )

- الان دیگه پروسه جیلبریک به یک امر خیلی ساده تیدیل شده و ساده تر هم خواهد شد ( از این بابت نگران نباشد خودتون به راحتی می تونید انجام بدید )

-کافیه جدیدترن ios رو دانلود کنید و با itunes که نرم افزار اصلی idevice های اپل هست اقدام به آپدیت کنید.

- در ایران قیمت مشخصی نداره ولی تقریبا مدل 16gb :3g نهصد هزار تومن و 32gb یک میلیون

-بله از ios 4 مولتی تسکینکش هم فعال شد.

مقایسه ی کاملی از آیپد2 و 1 رو می تونید از لینک زیر مشاهده کنید :
                        فروشگاه سیب :: مقایسه انواع آیپاد، آیفون و آیپد

اين فروشگاه كه لينكش رو دادين معتبر و قابل اطمينانه ديگه؟چون من قصد دارم ايپدم رو از انجا بخرو تا برام ارسال كنن به شهرستان.چون قيمتاش پايينتر از ساير فروشگاهاست كه چك كردم...

نظر

• میخواستم ببینم اپل در آیپد 2 چه ترفندی به کار برده که حتی بعد از 4.3.3. جلبریک tether هم نمیشه؟
                          در این صورت باید انتظار داشته باشیم که آیفون 5 هم جلبریکش با دردسرهای مانند آیپد 2 همراه خواهد بود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                            میخواستم ببینم اپل در آیپد 2 چه ترفندی به کار برده که حتی بعد از 4.3.3. جلبریک tether هم نمیشه؟
                            در این صورت باید انتظار داشته باشیم که آیفون 5 هم جلبریکش با دردسرهای مانند آیپد 2 همراه خواهد بود؟
                            هيچ ترفندي بكار نبرده، فقط باگ cpu كه geo-hot يا Limera!n پيدا طرده بود رو بسته.

جيلبريك آيفون بعدي هم مطمئنا سخت خواهد بود. چون geo-hot از يه اكسپلود كه ريشه فيزيكي داشت، براي دسترسي به فايلهاي سيستمي در آيپد ١ و ديگر دستگاهها استفاده كرده بود كه خب، اين اكسپلود بسته شده و بايد منتظر بمونيم ببينيم اكسپلود ديگه ايي كه سخت افزاري باشه، پيدا مبشه يا نه.

البته اين اكسپلود comex براي آيپد ٢ نرم افزاري بود، و خب در نسخه هاي بعدي بسته شده. براي همينه فعلا فقط ٤.٣.٣ جيلبريك شده.

نظر

• swirlysms freeرو نصب کردم و دستگاه ریست شد و حالا روی آرم اپل گیر کرده.
                              ممنون میشم کمکم کنید.
                              دوستان عزیز اگر نظرتون این هست که ریستور کنم لطفا" طریقه اش رو توضیح بدین.
                              بنده shshدارم از 4.3.3
                              الان نه آیتونز گوشی رو میشناسه و نه آیفون باکس.
                              هی آرم اپل میاد بالا بعد از 10 دقیقه دوباره خودش خاموش روشن میشه.

امیر/
                              ویرایش توسط CJ2 : https://i-phone.ir/forums/member/29320-cj2 در ساعت 20-08-2011, 05:30 PM

نظر

• الان به iphone pcsuit هم وصل کردم متاسفانه بازم آیپد رو نمیشناسه.
                                امیر/

نظر

صبر کنید ..
                                X