اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sheldon نمایش پست ها
    اقایون یکی نیست جواب منو بده چطوری با آیپد 2 ایرانسل رو شارژ کنم یا کد های دستوریش رو بدم جیلبرکش کردم اگر سورسه خاصی هست معرفی کنید خواهشا ممنون توی یه پست خوندم از تو سیدیا برنامه phone it رو باید نصب کنم ولی نگفته بود تو کدوم سورس اگر کسی این برنامه رو نصب کرده ما رو هم راهنمایی کنه
    از طریق SSH .
    خیلیم سخته.
    بهتره از ایرانسل . آی آر برای شارژ استفاده کنید.
    نوت : phoneit 19.99 $ قیمتشه.
    و به خوبیم روی آیپد یک کار میکنه.
    و مجانی هم نیست متاسفانه!

نظر

اقایون یکی نیست جواب منو بده چطوری با آیپد 2 ایرانسل رو شارژ کنم یا کد های دستوریش رو بدم جیلبرکش کردم اگر سورسه خاصی هست معرفی کنید خواهشا ممنون توی یه پست خوندم از تو سیدیا برنامه phone it رو باید نصب کنم ولی نگفته بود تو کدوم سورس اگر کسی این برنامه رو نصب کرده ما رو هم راهنمایی کنه
      بهترین کار اینه که با یه گوشیه دیگه واسش سارژ بفرستی ایشالا که درست کار کنه!!! عکسه شلدونتم کشته منو d:
      ویرایش توسط mohsinho : https://i-phone.ir/forums/member/61216-mohsinho در ساعت 08-08-2011, 06:09 AM

نظر

• دوستان میخواستم بدونم که میشه ای پد رو از ورژنی بالاتر به ورژن پایینتر برگردوند؟ مثلا من 433 آپدیتشو دارم میتونم از 4.3.4 برگردم با همون روش آپدیت از طریق ایتونز؟

نظر

• اگه به ۴.۳.۵ یا .. برید و بخواهید به ورژن پایین تر برید باید shsh ورژن مورد نظر رو داشته باشید

نظر

• من تازه کارم shsh چیه؟:دی

نظر

• سلام دوستان ايا تماس تلفني براي ايپد ٢ فعال شده يا نه

نظر

• نه هنوز فعلا فقط sms کار میکنه تا جایی که من میدونم!!!

نظر

• از همه دوستان ممنون بعضي اوقات ايپد ٢ من ارور ١٠٠٩ ميده مي خواستم بدونم اين ارور براي چيه و ايا رفع شدني هست ؟

نظر

از همه دوستان ممنون بعضي اوقات ايپد ٢ من ارور ١٠٠٩ ميده مي خواستم بدونم اين ارور براي چيه و ايا رفع شدني هست ؟
                    به دلیل تحریم ip ایران هست باید از چیز پی ان استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsinho نمایش پست ها
                      من تازه کارم shsh چیه؟:دی
                      یک امضای الکترونیکی که برای دانگرید ۱۰۰٪ مورد نیاز هست

نظر

• سلام
                        سوال من اینه که چطور می تونم روی ipad2 نرم افزار نصب کنم. frimware 4.3.3
                        هرچقدر با itunes می خوام نصب کنم error میده

نظر

• دستگاه رو جیلبریک کردید؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• من آیپد 3g2 دارم برنامه phoneitipad رو از سورس iphoneislam نصب کردم بعد متوجه شدم که واسه ایپد1 بوده.حالا هرکاری میکنم دیگه نمیتونم از طریق سیم کارت به اینترنت وصل شم به هر زوری بود برنامه رو پاک کردم ولی دیگه نمیتونم برم تویه اینترنت نه با سیم کارت نه با وای فای.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

نظر

• بیتشر توضح بدید؟ علامت e نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghsaeed نمایش پست ها
                                من آیپد 3g2 دارم برنامه phoneitipad رو از سورس iphoneislam نصب کردم بعد متوجه شدم که واسه ایپد1 بوده.حالا هرکاری میکنم دیگه نمیتونم از طریق سیم کارت به اینترنت وصل شم به هر زوری بود برنامه رو پاک کردم ولی دیگه نمیتونم برم تویه اینترنت نه با سیم کارت نه با وای فای.کسی میدونه مشکل از کجاست؟
                                دستگاه منم همینطور شد .. با آیپد برید به این سایت
                                Unlockit - APN Changer for your iPhone
                                و طبق اعلام مراحل .... mtnirancell ( اگه ایرانسلی هستید ) رو به عنوان apn معرفی کن تا یک پروفایل برات بسازه ...
                                متاسفم خیالتون هم راحت ... اکه بخواید ریسنور کنید نمیشه ... مگه shsh داشته باشید ...

نظر

صبر کنید ..
                                X