اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hooraam نمایش پست ها
    اینها که گفتین خوب به نظر میان. فقط یک سوال برای تصمیم گیری. دردسر زیادی داره انجام مراحل جیلبریک پس از هر بار خاموش روشن شدن؟
    یکمی اذیت خواهد کرد.

نظر

• برای اینکه با ردسنو جیلبریک کنم انگار باید 4.3.4 هم داشته باشیم. اینا رو باید جدا دانلود کنم؟ چون خود فایل لازم میشه برای جیلبریک می پرسم.
      یا اینکه میشه با آی تیونز ریستور کرد و بعدش جیلبریک؟

نظر

• قلم نوری برای آی پد ۲

سلام دوستان.
        برای آی پد قلم هایی هست که میشه روی صفحه نوشت و تبدیلش کنه به نوشته تایپی ولی شنیدم خیلی خوب نیست.من میخوام برای کسی که کارش نوشتنه آی پد بگیرم ولی نمیدونم چطوری میتونه از قلم استفاده کنه...باید یکی از اون تبلت هایی رو گرفت که خودش به قیمت آی پده یا راه دیگه ای هست؟

نظر

• سلام اقایون ایا راهی هست که ایپد رو بدون وصل به کامپیوتر ریستور کرد؟ من ایپدم به هیچ عنوان به کام وصل نمیشه و نمیتونم به هیچ طریقی شارجش کنم ئلی پورتش رو با فلش تست کردم و فلش رو تو ای فایلز باز کرد کسی میتونه راه نمایی منه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hooraam نمایش پست ها
            برای اینکه با ردسنو جیلبریک کنم انگار باید 4.3.4 هم داشته باشیم. اینا رو باید جدا دانلود کنم؟ چون خود فایل لازم میشه برای جیلبریک می پرسم.
            یا اینکه میشه با آی تیونز ریستور کرد و بعدش جیلبریک؟
            بايد جدا فريمور رو بگيريد
            بافرمت ipsw ...

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط bizbbiz نمایش پست ها
              سلام اقایون ایا راهی هست که ایپد رو بدون وصل به کامپیوتر ریستور کرد؟ من ایپدم به هیچ عنوان به کام وصل نمیشه و نمیتونم به هیچ طریقی شارجش کنم ئلی پورتش رو با فلش تست کردم و فلش رو تو ای فایلز باز کرد کسی میتونه راه نمایی منه؟
              يعني تو dfu هم توسط سيستم شناسايي نميشه؟
              ببيرد dfu فكر نكنم مشكلي باشه و بتونيد رستورش كنيد

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط qtix نمایش پست ها
                سلام دوستان.
                برای آی پد قلم هایی هست که میشه روی صفحه نوشت و تبدیلش کنه به نوشته تایپی ولی شنیدم خیلی خوب نیست.من میخوام برای کسی که کارش نوشتنه آی پد بگیرم ولی نمیدونم چطوری میتونه از قلم استفاده کنه...باید یکی از اون تبلت هایی رو گرفت که خودش به قیمت آی پده یا راه دیگه ای هست؟
                درست شنیدید.
                بنده تهیه کردم . و از انواع گرون 120 دلاریشم خریدم.
                به هیچ دردی نمیخورند.
                و بسیاز بسیار برای من گرافیست و دوستان اسکچ کار به درد نخور و مثل اسباب بازی میمونند.

نظر

• بچه ها من تو تنظیمات *** دست بردم حالا هرچی روش میزنم اصلا عمل نمیکنه فقط اون دکمه off جلوش فعاله اگه تنظیمات نتورک رو ریست کنم مشکلی پیش نمیاد؟4.3.3 ورژن دستگاهمه
                  تو دانشگاه برا وصل شدن به اینترنت یه یوزر و پس بهمون دادن باید کجا واردش کنم چون با اینکه الان هر 3 تا سیگنال پره اینترنت کار نمیکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط kingstar1 نمایش پست ها
                    بچه ها من تو تنظیمات *** دست بردم حالا هرچی روش میزنم اصلا عمل نمیکنه فقط اون دکمه off جلوش فعاله اگه تنظیمات نتورک رو ریست کنم مشکلی پیش نمیاد؟4.3.3 ورژن دستگاهمه
                    تو دانشگاه برا وصل شدن به اینترنت یه یوزر و پس بهمون دادن باید کجا واردش کنم چون با اینکه الان هر 3 تا سیگنال پره اینترنت کار نمیکنه.
                    شما باید با سفری یه پیچی رو باز کنید و یوزر و پستون و وارد کنید.
                    برای ریست تنظیمات هم توجه داشته باشید که همه تنظیمات از جمله همه پسووردهای سیو شده از دست خواهند رفت.
                    موفق و پیروز باشید!

نظر

• دوست عزیز ممنون ولی شفافتر توضیح میدین خصوصا درباره سافاری و اگه ریست کنم دستگاه اجر نمیشه؟

نظر

دوست عزیز ممنون ولی شفافتر توضیح میدین خصوصا درباره سافاری و اگه ریست کنم دستگاه اجر نمیشه؟
                        خیر بریک نمیشه.
                        ولی امکانش هست اگه از سیدیا آت و آشغال نصب کرده باشید که مربوط به تنظیمات نتورک باشه.
                        برای یوزر و پسووردتون ، اکثر دانشگاه ها وب بیسد هستند.
                        یعنی نیازی به ساختن کانکشن نیست (PPOE )
                        ولی اگه نیاز باشه متاسفانه امکان اتصال ندارید.
                        برای اینکه کانکت شید ، یه صفحه باز کنید.
                        مثلا بزنید
                        Shangoolkhan.com
                        i-Phone.ir
                        هر سایتی که میخواید.
                        احتمالا به یه صفحه Redirect بشید که ازتون یه یوزر و پس بخواد.
                        اگه اینطور وب بیسد نباشه باید از لپ تاب استفاده کنید.
                        موفق باشید.

نظر

• ممنون الان من گوگل میزنم این چیزی که شما میگی نمیاد اخرش هم مینویسه cannot open page میشه بگید چطور از لپ تاب استفاده کرد؟

نظر

ممنون الان من گوگل میزنم این چیزی که شما میگی نمیاد اخرش هم مینویسه cannot open page میشه بگید چطور از لپ تاب استفاده کرد؟
                            پس نیاز به کانکشن POPPE دارید.
                            متاسفانه به صورت دیفالت امکان ساختنش نیست.
                            پیشنهاد میکنم از قسمت IT دانشگاهتون بپرسید که حالت ورود به سیستم (Login) چیه.
                            Web - Based هستش یا POPPE .

نظر

• آیا راهی هست که بشه از روی سریال و پارت نامبر آی پد 2
                              ورژن ios رو فهمید که 4.3.3 باشد؟

نظر

• برای ایپد هم اینطور باید باشه
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread45486.html

نظر

صبر کنید ..
                                X