اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    اگه من یه آیپد 2 با فریمور 4.3.3 بخرم برای فعال کردنش بعد از خرید نمیگه که باید آپدیت کنی به 4.3.5 ؟
    یعنی فقط آیپد رو وصل کنم به آیتونز 10 و کامپیوتر به اینترنت وصل باشه آکتیو میشه دیگه و مشکلی پیش نمیاد ؟ چیز پی ان هم میخواد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اگه من یه آیپد 2 با فریمور 4.3.3 بخرم برای فعال کردنش بعد از خرید نمیگه که باید آپدیت کنی به 4.3.5 ؟
      یعنی فقط آیپد رو وصل کنم به آیتونز 10 و کامپیوتر به اینترنت وصل باشه آکتیو میشه دیگه و مشکلی پیش نمیاد ؟ چیز پی ان هم میخواد ؟
      نه اکتیو میشه
      خانم پی ان هم لازمه.

نظر

• راستی همه نوع سیمکارت رو میشه میکرو کرد و انداخت روش یا فقط ایرانسل ؟ کد خاصی هم باید باشه ؟

نظر

راستی همه نوع سیمکارت رو میشه میکرو کرد و انداخت روش یا فقط ایرانسل ؟ کد خاصی هم باید باشه ؟
          بله ، همه ی سیم ها رو ساپورت میکنه.
          فقط دقت شه که بد نبرید وگرنه دردسر و افتضاح به بار میاد.
          مخصوصا اگه کوچیک بریده شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط nikki.ripper نمایش پست ها
            بله ، همه ی سیم ها رو ساپورت میکنه.
            فقط دقت شه که بد نبرید وگرنه دردسر و افتضاح به بار میاد.
            مخصوصا اگه کوچیک بریده شه.
            ممنون
            آموزشی برای بریدن سیمکارت هست ؟
            بعد سیمکارت رو میشه با خود آیپد 2 شارژ کرد ؟(برای شارژ باید چه کار کرد ؟)

برای جیلبریک 4.3.3 میشه از جی پی آر اس استفاده کرد ؟
            و برای جیل شدن چقدر زمان میبره با جی پی آر اس (ایرانسل) ؟

تنکس

نظر

ممنون
              آموزشی برای بریدن سیمکارت هست ؟
              بعد سیمکارت رو میشه با خود آیپد 2 شارژ کرد ؟(برای شارژ باید چه کار کرد ؟)

برای جیلبریک 4.3.3 میشه از جی پی آر اس استفاده کرد ؟
              و برای جیل شدن چقدر زمان میبره با جی پی آر اس (ایرانسل) ؟

تنکس
              بنده که چیزی تاحالا ندیدم.
              دوست عزیز برای بریدن از کیت استفاده کنید وگرنه من خودم شخصا دوستانی رو دیدم و ازم پرسیدن که چه کنن!
              سیم کارتو بد بریده بودن و در نمیومد.
              و 1 مورد هم که بیخیالش شد!چون به کیت آیپد صدمه میزد.
              خیر، باید از طریق ایرانسل . آی آر شارژ بشه.
              شنیده بودم با ssh اینکارو میکنند ولی شما آماتورید و خیلی سخته براتون.
              دانلود سیدیا نزدیکه 7 مگه
              که نزدیک 50 دقیقه میشه با سرعت ایرانسل!!
              بهتره از اینترنت وای فای برای جیل برک استفاده کنید که مشکلی پیش نیاد.

نظر

• سلام
                من می خواستم ببینم این قلمی که wacom برای آیپد داده به اسم Stylus تو ایرانم هست ؟ و قیمتش چقدره ؟ و اگه کسی باهاش کار کرده طراحی باهاش عملی هست یا نه مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mb3d نمایش پست ها
                  سلام
                  من می خواستم ببینم این قلمی که wacom برای آیپد داده به اسم Stylus تو ایرانم هست ؟ و قیمتش چقدره ؟ و اگه کسی باهاش کار کرده طراحی باهاش عملی هست یا نه مرسی
                  ارزش خرید نداره ،
                  همون قلم آیفونه و به هیچ وجه دقت لازم برای اسکچ دستی رو نداره.
                  بنده گرافیست هستم و 60 هزار تومن از پولمو ریختم دور.
                  به هیچ وجه نخرید.
                  نظر شخصی من بود!
                  یه موس بلوتوث ، مثل Arc مایکروسافت بخرید ، باهاش خیلی راحت تر از Stylus میتونید اسکچ بزنید.
                  من از اتریش خریدم.
                  Wacom صفحات فوق العاده ای برای طراحی و اسکچ دستی داره .
                  از همونا بگیرید.
                  بازهم تکرار ، نظر شخصی بنده بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
                    ارزش خرید نداره ،
                    همون قلم آیفونه و به هیچ وجه دقت لازم برای اسکچ دستی رو نداره.
                    بنده گرافیست هستم و 60 هزار تومن از پولمو ریختم دور.
                    به هیچ وجه نخرید.
                    نظر شخصی من بود!
                    یه موس بلوتوث ، مثل Arc مایکروسافت بخرید ، باهاش خیلی راحت تر از Stylus میتونید اسکچ بزنید.
                    من از اتریش خریدم.
                    Wacom صفحات فوق العاده ای برای طراحی و اسکچ دستی داره .
                    از همونا بگیرید.
                    بازهم تکرار ، نظر شخصی بنده بود.
                    خیلی ممنون
                    من ویدیو ها یوتیوب رو دیده بودم به نظرم اومد که بد نیست ولی با حرف شما منصرف شدم
                    من intous wacom دارم و مشکلی از اون بابت ندارم ... تو این فکر بودم که برم آیپد بخرم تا مجبور نباشم همش پای کامپیوتر طراحی کنم ... اگه می شد خیلی حال می داد با آیپد آدم هر جا دوست داشت می شست کار می کرد ... اما انگار نمی شه ... پس بیخیال آیپد .. مرسی

نظر

خیلی ممنون
                      من ویدیو ها یوتیوب رو دیده بودم به نظرم اومد که بد نیست ولی با حرف شما منصرف شدم
                      من intous wacom دارم و مشکلی از اون بابت ندارم ... تو این فکر بودم که برم آیپد بخرم تا مجبور نباشم همش پای کامپیوتر طراحی کنم ... اگه می شد خیلی حال می داد با آیپد آدم هر جا دوست داشت می شست کار می کرد ... اما انگار نمی شه ... پس بیخیال آیپد .. مرسی
                      وای پس شدم عامل شرر؟!!
                      قلم به نظرم اصلا ارزش پولشو نداشت.
                      ولی ، آیپد رو اگه فقط برای این مسئله اسکچ میخواید بگیرید زیاد قابل اطمینان نیست
                      اگه طراحیتون اونقدام دقیق نیست ( مهندسی نیست) به دردتون میخوره.
                      ولی فکر کنم اینطوری باشه!
                      در هر صورت، موفق باشید!

نظر

• نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
                        وای پس شدم عامل شرر؟!!
                        قلم به نظرم اصلا ارزش پولشو نداشت.
                        ولی ، آیپد رو اگه فقط برای این مسئله اسکچ میخواید بگیرید زیاد قابل اطمینان نیست
                        اگه طراحیتون اونقدام دقیق نیست ( مهندسی نیست) به دردتون میخوره.
                        ولی فکر کنم اینطوری باشه!
                        در هر صورت، موفق باشید!
                        ممنون از جوابهاتون
                        نه طراحی مهندسی یا دقیق اون جور که شما می گید نمی کنم
                        بیشتر برای مثلا طراحی کانسپت کاراکتر گیم یا انیمیشن یا طراحی story board یا چیز های تو این مایه ها لازم دارم ... قلمه برا کار تو این مایه ها جواب می ده ؟ ... البته اگه راحت نباشه یا مثلا خیلی تاخیر داشته باشه تو طراحی (منظورم اینه که خطی که می کشی با تاخیر تو صفحه ضاهر می شه ) یا اگه منحنی که می کشی همونو نکشه ترجیح می دم نخرم

نظر

ممنون از جوابهاتون
                          نه طراحی مهندسی یا دقیق اون جور که شما می گید نمی کنم
                          بیشتر برای مثلا طراحی کانسپت کاراکتر گیم یا انیمیشن یا طراحی story board یا چیز های تو این مایه ها لازم دارم ... قلمه برا کار تو این مایه ها جواب می ده ؟ ... البته اگه راحت نباشه یا مثلا خیلی تاخیر داشته باشه تو طراحی (منظورم اینه که خطی که می کشی با تاخیر تو صفحه ضاهر می شه ) یا اگه منحنی که می کشی همونو نکشه ترجیح می دم نخرم
                          تاخیر در آیپد 2 خیر.
                          در یک چرا.
                          اینم من شک دارم که بتونید اون چیزی که میخواید و در بیارید.
                          قلم ها اکثرا کلفتند و نازک هم احتمالا برای مسئله باتری خیلی اذیتتون کنه.
                          همه جوانب و در نظر بگیرید.

میتونید استفاده کنید ولی کارتون اونی نمیشه که میخواید متاسفانه!

نظر

• واقعا خريد قلم ارزش نداره.

نظر

• سلام من میخوام یه apple ipad 2 wifi-3G از آمریکا بگم واسم بخرن.میخواستم لطف کنید تمام مشکات و نقاط ضعفی که داره رو بهم بگید.و بگید چون میخوام از اونجا بخرم میشه باهاش با ایرانسل زنگ زد و پیام داد.ممنون

نظر

• با سلام
                                خواستم بدونم چطور میتونم فیلم با پسوندهایی مثل AVI, MPEG, ... رو به ipad منتقل کنم؟ چون وقتی که در iTunes اینا رو انتخاب میکنم اصلا اضافه نمیشه. ضمن اینکه من برنامه هایی برای اجرای این پسوندها روی دستگاه نصب کردم.

نظر

صبر کنید ..
                                X