اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من امروز phoneitipad رو نصب كردم اما انگار پولي اگه بخوام بخرمش بايد چه طوري پولش رو بريزم به حساب

نظر

• نوشته اصلی توسط بهجون نمایش پست ها
      دستگاه منم همینطور شد .. با آیپد برید به این سایت
      unlockit - apn changer for your iphone
      و طبق اعلام مراحل .... Mtnirancell ( اگه ایرانسلی هستید ) رو به عنوان apn معرفی کن تا یک پروفایل برات بسازه ...
      متاسفم خیالتون هم راحت ... اکه بخواید ریسنور کنید نمیشه ... مگه shsh داشته باشید ...
      سلام داداش ميشه بيشتر توضيح بدي???
      دقيقا بايد از كجا تغييرش بدم ممنون ميشم اگه توضيح بدي

نظر

• دوستان من تازه آیپد 2 گرفتم و یه نکته ایی که توجه منو به جلب کرده اینه که برای شارژ ایپد فقط باید از اون اداپنور 10 ولت خودش استفاده کرد اما ایا نیازی به اداپتور دیگری هم هست که ولتاژ خروجی اون رو برای برق ایران تبدیل کنه؟؟؟؟
        منظورم اینه که من از این تبدیل های معمولی استفاده کردم که کارشون فقط تبدیل سوکت هست نه تبدیل ولتاژ. مشکلی که پیش نمیاد؟؟
        و اینکه موقع شارژ ایپد دیگه عکس باطری نمیاد؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fredy
          دوستان من تازه آیپد 2 گرفتم و یه نکته ایی که توجه منو به جلب کرده اینه که برای شارژ ایپد فقط باید از اون اداپنور 10 ولت خودش استفاده کرد اما ایا نیازی به اداپتور دیگری هم هست که ولتاژ خروجی اون رو برای برق ایران تبدیل کنه؟؟؟؟
          منظورم اینه که من از این تبدیل های معمولی استفاده کردم که کارشون فقط تبدیل سوکت هست نه تبدیل ولتاژ. مشکلی که پیش نمیاد؟؟
          و اینکه موقع شارژ ایپد دیگه عکس باطری نمیاد؟؟؟؟؟
          شارژرهای تمامی گوشی های موبایل اتو ولتاژ هست و خودشو با ولتاژ ورودی هماهنگ میکنه. لذا هیچ مشکلی نداره ضمنا شما میتونید ایپد رو حتی با شارژر ایفون که ۵ وات هست هم شارژ کنید فقط مدت زمان شارژ طولانی تر میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
            شارژرهای تمامی گوشی های موبایل اتو ولتاژ هست و خودشو با ولتاژ ورودی هماهنگ میکنه. لذا هیچ مشکلی نداره ضمنا شما میتونید ایپد رو حتی با شارژر ایفون که ۵ وات هست هم شارژ کنید فقط مدت زمان شارژ طولانی تر میشه
            ممنون. رو خودش شارژرم نوشته که V 100-240 ولی باز گفتم یه سوالی بپرسم.
            در مورد اینکه موقع شارژ عکس باطری رو lock screen نمیاد طبیعیه؟؟؟

نظر

• رو آیپد نمیاد و طبیعی هست دوست عزیز

نظر

• سلام از كاربران گرامي كسي برنامه phone it رو از سورس ايفون اسلام نصب كرده رو ايپد ٢ من توانايي اينو دارم كه بخرمش ايا تست شده و جواب ميده راستي برنامه اس ام اس براي ايپد٢ چيه باتشكر اصلا ارزش داره كه بخرمش؟ 

نظر

• نوشته اصلی توسط sheldon نمایش پست ها
                  سلام از كاربران گرامي كسي برنامه phone it رو از سورس ايفون اسلام نصب كرده رو ايپد ٢ من توانايي اينو دارم كه بخرمش ايا تست شده و جواب ميده راستي برنامه اس ام اس براي ايپد٢ چيه باتشكر اصلا ارزش داره كه بخرمش؟ 
                  همین Phoneit در آیپد 2 فقط توانایی ارسال اس ام اس رو داره.
                  زنگ نمیتونید بزنید + ارزش 20 دلارشو نداره.
                  برنامه ی اس ام اس هم هست.
                  فکر کنم اسمش Swirleymessage بود که 5-6 دلاره.
                  اونو بخرید چون تا iOS 5 توانایی زنگ زدن اضافه نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط sheldon نمایش پست ها
                    سلام از كاربران گرامي كسي برنامه phone it رو از سورس ايفون اسلام نصب كرده رو ايپد ٢ من توانايي اينو دارم كه بخرمش ايا تست شده و جواب ميده راستي برنامه اس ام اس براي ايپد٢ چيه باتشكر اصلا ارزش داره كه بخرمش؟ 
                    اولند اينكه اشتباه كردي نصبش كردي چون ديگه نمي توني با سيم كارت به اينترنت وصل بشي
                    براي اس ام اس اين برنامه رو نصب كن
                    من نصب كردم و اس ام اس هم مي ده و مهم تر از همه اينكه مجانيه
                    swirlysmsfree

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                      اولند اينكه اشتباه كردي نصبش كردي چون ديگه نمي توني با سيم كارت به اينترنت وصل بشي
                      swirlysmsfree
                      از كدام سورس swirlysms free رو نصب كنم من از bigbossنصب كردم ولي كار نكرد؟

نظر

• من از bigboos نصب کردم .. کار میکنه و مشکلی نداره روی آیپد2

نظر

swirlysmsfree
                          نگویید " دیگه نمی تونی" ... با آیپد برید توی سایت Unlockit - APN Changer for your iPhone
                          برید و apn رو عوض کنید به mtnirancell ( اگه ایرانسل دارید )

نظر

سلام داداش ميشه بيشتر توضيح بدي???
                            دقيقا بايد از كجا تغييرش بدم ممنون ميشم اگه توضيح بدي
                            لازم شد برای چند نفر از دوستان که گرفتار این مشکل شدن توضیح بدم
                            -----------------
                            1. با آیپد که وارد این سایت ( http://www.unlockit.co.nz/unlockit ) می شوید ... Continue رو بزنید
                            2. بعد گزینه custum APN
                            3.در محل APN ... وارد کنید mtnirancell ( اگه ایرانسل دارید )
                            4. اطلاعات دیگر لازم نیست وارد شود
                            5.سپس برنید Create profile
                            6.خودش یک پروفایل میسازه روی آیپد که دیگه از اون طریق apn رو عوض میکنه و به اینترنت دسترسی پیدا می کنید
                            امیدوارم حل شده باشه
                            ----------------
                            اگه ورژنتون 4.3.3 هست هم امکان restore ندارید ... باید با همین بسازید تا آپدیت کنید
                            ویرایش توسط بهجون : https://i-phone.ir/forums/member/45382-بهجون در ساعت 09-08-2011, 08:12 PM

نظر

-----------------
                              1. با آیپد که وارد این سایت ( Unlockit - APN Changer for your iPhone ) می شوید ... Continue رو بزنید
                              2. بعد گزینه custum APN
                              6.خودش یک پروفایل میسازه روی آیپد که دیگه از اون طریق apn رو عوض میکنه و به اینترنت دسترسی پیدا می کنید
                              امیدوارم حل شده باشه
                              ----------------
                              اگه ورژنتون 4.3.3 هست هم امکان restore ندارید ... باید با همین بسازید تا آپدیت کنید
                              با اجازه اما اين سايت اشتباه اين درسته
                              Unlockit - APN Changer for your iPhone

نظر

-----------------
                                1. با آیپد که وارد این سایت ( Unlockit - APN Changer for your iPhone ) می شوید ... Continue رو بزنید
                                2. بعد گزینه custum APN
                                امیدوارم حل شده باشه
                                ----------------
                                ممنون دادش من مشكلم حل شد واقعا نمي دونم چطوري تشكر كنم
                                اما بايد بگم كه اين ادرس درست سايت
                                Unlockit - APN Changer for your iPhone

نظر

صبر کنید ..
                                X