اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shayaneds نمایش پست ها
    مرورگر SkyFire یا Downloads HD رو نصب کنید.

من بشخصه این Downloads HD رو پیشنهاد میدم سرعتش فوق العادست
    داداش گلم downloads hd كه موبايل ويو داره بعدشم من تو خود سافاري منظورم بود

نظر

• دوستان من تازه كارم لطف ميكنيد بگيد كه اين بك اپ هاي ايتونز كجا ذخيره ميشه؟ با ايپد يه كليپ دانلود كردم حالا ميخوام رو سيستم نگاش كنم 

نظر

• آقا من مشکل اساسی دارم با subtiltle توی تمامی پلیرا امتحان کردم نشد
        مثلا قسمت اول فیلم زیر نویس داره ولی تو قسنت دوم به بعد دیگه نداره در صورتی که تو dvd player خونمون همش زیر نویس داره

یکی بگه پسوند فایل زیر نویس چیه ؟
        یه جا خوندم که باید اسم زیرنویس و فایلت یکی باشه ولی بازم نشد یکی میتونه کمک کنه ؟
        با buzz player avplayer movie player vlc امتحلن کردم نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X
          اگر يه فايل دانلود كردي و مي خواي كپي كني روي پي سي
          اين ربطي به بك آپ نداره از فايل ها كه بك آپ نميگيره
          شما بايد iFile را روي دستگاه از سيديا
          و iFunbox را روي پي سي نصب كنيد

" Tapataking مصطفي "
          خيلي ممنون. پس اين بك اپ ها چيه و كجا ذخيره ميشه؟ فكر كنم رو c ذخيره ميشه چون درايو c داره پر ميشه. ميشه جاشو عوض كرد؟
          من ايپدم جيلبريكه اما ميخوام بدونم اگه جيلبريك نباشه ميشه چيزي رو كه كه با ايپد دانلود كرديم روى سيستم ريخت؟؟!!
          ویرایش توسط farzam_68 : https://i-phone.ir/forums/member/60395-farzam_68 در ساعت 03-08-2011, 04:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط MJS نمایش پست ها
            آقا من مشکل اساسی دارم با subtiltle توی تمامی پلیرا امتحان کردم نشد
            مثلا قسمت اول فیلم زیر نویس داره ولی تو قسنت دوم به بعد دیگه نداره در صورتی که تو dvd player خونمون همش زیر نویس داره

یکی بگه پسوند فایل زیر نویس چیه ؟
            یه جا خوندم که باید اسم زیرنویس و فایلت یکی باشه ولی بازم نشد یکی میتونه کمک کنه ؟
            با buzz player avplayer movie player vlc امتحلن کردم نشد
            شما باید یک بار با نوت کامپیوتر باز کنید و دوباره save asرو که بزنید این بار فرمتش رو به UTF-8تغییر بدید.
            موقع سینک کردن اسم هردو باید یکی باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
              دوستان اسم برنامه ارسال مسیج تو آیپد؟؟؟ سورس؟؟؟ وضعیتش از لحاظ قیمت؟؟؟ کرکش موجوده؟؟ کار میده؟؟؟؟
              همین دیگه...

Sent from my iPad using Tapatalk
              دوستان مساعدتی بفرمایید ممنون میشم!

نظر

• نوشته اصلی توسط yaghoob_11608 نمایش پست ها
                دوستان مساعدتی بفرمایید ممنون میشم!

اسم برنامه swirlysms هستش که باید از سیدیا نصب کنید و کرک شده هم هست
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• دوستان برای نصب مستقیم توی آیپد (یعنی دیگه از کامپیوتر نصب نکنم ) برنامه خاصی باید دانلود بشه ؟ الان امکان اینکار وجود نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط iParsa نمایش پست ها
                    دوستان برای نصب مستقیم توی آیپد (یعنی دیگه از کامپیوتر نصب نکنم ) برنامه خاصی باید دانلود بشه ؟ الان امکان اینکار وجود نداره.
                    برای نصب فایل ipaباید نرم افزار installous4رو از سورسcydia.hackulo.usنصب کنید.
                    برای دسترسی به فایل ها باید نرم افزار iFileرو نصب کنید!

نظر

• سلام
                      ایا راهی هستدکه برنامه هایی رو که مثلا توی انجمن معرفی میشند رو مستقیم رو آیپد دانلود و نصب کرد؟

نظر

• مرسي امتحان ميكنم
                        بعد يكي لطفاً بره اينجا جوابمو بده. مرسي
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread41636-9.html

نظر

• دوستان من هفته آینده می خوام یه iPad 2 Wifi 3G 64GB بگیرم. می خواستم بپرسم آیا نکته ای هست که باید بهش دقت کنم؟

فرمور تا آخرین نسخه ش جیل بریک شده درسته؟ یا باید دنبال فرمور خاصی باشم؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

نظر

• سلام دوستان

من یه مشکلی بعد از جیلبریک ایپد 2 برام بوجود اومده می خواستم ببینم برای بقیه دوستان هم اینجوریه یا نه !

من توی ibook توی "بعضی" از epub ها مشکلی که دارم اینه که بخشی از یه صفحه کتاب به رنگ خاکستری در میاد و یا گاهی حتی کل ibook کرش می کنه و بیرون میاد ... در صورتی که قبل از جیلبریک با اون کتابها مشکلی نداشتم ...

هیچ مشکلی دیگه ای ندارم ... جیلبریک موفقیت امیز بود و کلی نرم افزار دیگه نصب کردم و مشکلی نیست ...

موقع جیلبریک appsync for 4.0+ و pdf patcher 2 که برای پوشوندن حفره جیلبریک هست رو نصب کردم ..

مشکل از چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza7 نمایش پست ها
                              سلام دوستان

من یه مشکلی بعد از جیلبریک ایپد 2 برام بوجود اومده می خواستم ببینم برای بقیه دوستان هم اینجوریه یا نه !

من توی ibook توی "بعضی" از epub ها مشکلی که دارم اینه که بخشی از یه صفحه کتاب به رنگ خاکستری در میاد و یا گاهی حتی کل ibook کرش می کنه و بیرون میاد ... در صورتی که قبل از جیلبریک با اون کتابها مشکلی نداشتم ...

هیچ مشکلی دیگه ای ندارم ... جیلبریک موفقیت امیز بود و کلی نرم افزار دیگه نصب کردم و مشکلی نیست ...

موقع جیلبریک appsync for 4.0+ و pdf patcher 2 که برای پوشوندن حفره جیلبریک هست رو نصب کردم ..

مشکل از چیه ؟
                              برای من چنین مشکلی نیست برنامه ibooks رو آپدیت کنید.

نظر

• سلام
                                ای پد من 432 به 433 اپدیت نمیشه چه کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X