اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
    سلام
    بعد از جيلبريك توي فولدر ايكونها رو درست نشون نميده. يعني يه سري از ايكونها ميرن پايين معلوم نميشه؟
    بعضی وقتها اینجوری میشه و رنگ آیکونها سفید میشه یا بکگراند یکی روی دیگری میفته.
    شما یبار دکمه پاور و هوم را با هم بگیر تا خاموش بشه کلا بعد روشن کن احتمالا حل میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon75 نمایش پست ها
      بعضی وقتها اینجوری میشه و رنگ آیکونها سفید میشه یا بکگراند یکی روی دیگری میفته.
      شما یبار دکمه پاور و هوم را با هم بگیر تا خاموش بشه کلا بعد روشن کن احتمالا حل میشه.
      درست نميشه دوست عزيز باز دوباره بعد از چند ساعت همينجوري ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon75 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        وقتی میخوام آیپد 2 رو با آیتونز سینک کنم صفحه های آیپد فعال نیست که بخوام تغیرات رو ایجاد کنم و برنامه هایی که مال آیفونم هست اونجا میشه فعالش کرد.
        چجوری میشه که بتونم هر کدوم رو جداگانه رو آیتونز داشته باشم؟
        بعد اینکه وقتی آیپد رو به آیتونز وصل میشه میگه رجیستر کن،باید رجیستر کنم یا نه؟جیلبریک کردم رو 5.0.1
        دوست عزیز این جور مشکلات زیاد هست .. برای اینکه مشلکی برای برنامه های ایپد و ایفون نیاد شما یه یوزر دیگه بساز در ویندوزتون و با خیال راحت برنامه هاتون رو برای هر دستگاه داشته باشید من خودم همین مشکل رو داشتم و چندین بار برنامه هام رو پروندم .البته با ایفون باکس هم میتونید کارتون رو بکنید .البته میگم این کاری که من گفتم یه راه هست متمئنا روش ها دیگه ای هم برای استفاده از ایتونز برای 2 دستگاه هست

نظر

• ارور سیم کارت

سلام یه سوال داشتم من از وقتی ایپدم رو به5.0.1 آپدیت کردم وقتی سیم کارت می زارم میزنه No Sim installed می خواستم بدونم علت چیه؟

نظر

• به آيتونز وصل كنيد، اينترت كامپيوتر هم وصل باشه تا اكتيو كنه

نظر

• ببخشید من وصل کردم به آیتونز اینترنت هم وصله ولی چطور باید اکتیو کنم؟

نظر

• به سربرگ ایپدتون برید و خود به خود اکتیو میشه

نظر

• سلام به همكى من يه مشكل ابتدايى با ايبد دارم كفتم شايد بتونيد كمكم كنيد
                  نميدونم جى ميشه كه صداى ايبد درنمياد
                  ميخونه اما تو برنامه ها صدا نداره (((
                  جه تنظيمى ميخواد؟ 

نظر

• نوشته اصلی توسط aliaty نمایش پست ها
                    سلام به همكى من يه مشكل ابتدايى با ايبد دارم كفتم شايد بتونيد كمكم كنيد
                    نميدونم جى ميشه كه صداى ايبد درنمياد
                    ميخونه اما تو برنامه ها صدا نداره (((
                    جه تنظيمى ميخواد؟ 
                    2بار دکمه home رو بزنید صفحه رو به سمت راست بکشید ( 2بار ) ببنید علامت volume فعاله اگه نیست لمس کنید تا فعال بشه
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                      2بار دکمه home رو بزنید صفحه رو به سمت راست بکشید ( 2بار ) ببنید علامت volume فعاله اگه نیست لمس کنید تا فعال بشه
                      خيلى متشكرم
                      درست شد.

نظر

• يك سوال دارم

آيا ميشه از فونت*هاي فارسي مخصوص مك در آيپد استفاده كرد؟(براي اجرا پاورپويت مي*گم)

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                          يك سوال دارم

آيا ميشه از فونت*هاي فارسي مخصوص مك در آيپد استفاده كرد؟(براي اجرا پاورپويت مي*گم)
                          دوست گرامی برای نمایش اسلاید یا تغییر دادن کل فونت سیستم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAidin نمایش پست ها
                            دوست گرامی برای نمایش اسلاید یا تغییر دادن کل فونت سیستم؟
                            براي نمايش اسلايد

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                              براي نمايش اسلايد
                              برنامه Pages اسلاید های فارسی رو به خوبی ساپورت میکنه دوست گرامی.
                              اما شما از سه فونت Arial - Times New Roman - Calibari میتونید استفاده کنید.
                              درباره بقیه فونت ها دوست عزیز ، به علت ساختار سیستمی بعضی از برنامه ها امکان اضافه کردن دستی فونت های Mac-Based و یا Win-Based به صورت مستقیم به اپ ها وجود نداره.
                              فونت تمام سیستم رو میشه با توییکی از سیدیا تغییر داد اما اضافه کردن فونت به برنامه ها امکان پذیر نیست.

موفق و پیروز باشید.
                              ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 02-02-2012, 10:07 AM دلیل: غلط املایی

نظر

• درود بر تمامی اساتید بزرگ.من تازه میخوام به جمع آیپد داران بپیوندم ولی چند روز پیش خبر اومدن ایپد 3 رو شنیدم.میخواستم ببینم ایا برتری خاصی ای پد 3 نسبت به 2 داره یا نه.من از ایپد پخش فیلم با کیفیت،موزیک،بازی،قدرت پردازش بالا،وب گردی و امثالهم رو دارم.حالا به نظر شما اساتید صبر کنم تا ای پد3 بیاد یا نه همین ای پد 2 میتونه انتخاب خوبی باشه؟؟وسال بعدیم اینه که چجوری تشخیص بدم که ایپد انلاک فکتوری هست؟؟
                                ممنون
                                ویرایش توسط q_azy : https://i-phone.ir/forums/member/4281-q_azy در ساعت 03-02-2012, 02:20 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X