اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من یه مشکل اساسی با ipad2 دارم
    گاهی وقتا دوربین کار میکنه گاهی وقتا نه
    یعنی وقتی دوربین رو باز میکنم میره تو دوربین ولی بسته هست و نمیشه باش کار کرد.
    به 5.0.1 ریستور کردم ولی درست نشد
    حتی 2بار فرستادم گارانتی ولی اونجا درست کار میکرد.حتی باش عکس هم گرفتن.ولی 99% مواقع کار نمیکنه.شانس من هر وقت میرم بیرون نشونش بدم درست میشه.دیگه دیوونم کرده.
    ویرایش توسط arash_3 : https://i-phone.ir/forums/member/84293-arash_3 در ساعت 13-01-2012, 02:54 PM

نظر

• سلام دوستان یه نشکل عجیب من دارم زمان ضبط فیلمبرداری صدا پر از نویز هست و بعضی مواقع اصلا صدا نداره ریستورم کردم مشکلم حل نشد(ایپد۲ وافای تری جی ۶۴)
      ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 15-01-2012, 05:30 PM

نظر

• سلام دوستان یه نشکل عجیب من دارم زمان ضبط فیلمبرداری صدا پر از نویز هست و بعضی مواقع اصلا صدا نداره ریستورم کردم مشکلم حل نشد(ایپد۲ وافای تری جی ۶۴)

نظر

• نوشته اصلی توسط soshyans2003 نمایش پست ها
          سلام دوستان یه نشکل عجیب من دارم زمان ضبط فیلمبرداری صدا پر از نویز هست و بعضی مواقع اصلا صدا نداره ریستورم کردم مشکلم حل نشد(ایپد۲ وافای تری جی ۶۴)
          مشکلتون سخت افزاریه. معمولا با تمیر کردن خروجی صدا بهتر میشه ولی اغلب باید عوضش کرد که خیلی پر دردسره. به نظر من به دردسرش نمی ارزه.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
            کمک چی دوست من. الان مشکلتونو دو نفر پاسخ دادن، اگه موردی بازم پیش اومده دوستان و من حقیر درخدمتتون هستیم
            كسي پاسخ ندادن كه
            ممنون مي شم خودتون راهنماييم كنيد
            با تشكر

نظر

• میخوام با ایپد 5.0.1 به چیزبوک برم ولی وقتی چیز پی ان رو کانکت میکنم سافری نمیشناسه و چیلتره!

نظر

• نوشته اصلی توسط pejm@n0321 نمایش پست ها
                میخوام با ایپد 5.0.1 به چیزبوک برم ولی وقتی چیز پی ان رو کانکت میکنم سافری نمیشناسه و چیلتره!
                صحبت در این خصوص در انجمن هست !
                اما به هر حال با وصل شدن به ... مشکلی برای سافاری یا ... پیش نماید
                احتمالا مشکل از جایی دیگه هست !

نظر

• سلام . میخواستم بدونم آیا آیپد ۲ 3g مثل آیفون ۴ قابلیت hotspot داره یا نه ؟ ممنون میشم کمک کنید

نظر

• سلام. من چند برنامه دانلود اهنگ واسه ipd گرفتم اما بعد دانلود اهنگ منتقل نميشه به قسمت ipod ؟. يا اگه كسي مىتونه راهنمايي كنه كه چهجور ميشه اهنگ از pc منتقل كرد به ipad ؟

نظر

• دوستان يه سوال ! اين سايزي كه بقل ساعت هست چيه ؟ مثه اين عكس ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط davood5800 نمایش پست ها
                        سلام. من چند برنامه دانلود اهنگ واسه ipd گرفتم اما بعد دانلود اهنگ منتقل نميشه به قسمت ipod ؟. يا اگه كسي مىتونه راهنمايي كنه كه چهجور ميشه اهنگ از pc منتقل كرد به ipad ؟
                        با آیتونز. فقط. آموزشش تو همین فورم هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط koroshfe نمایش پست ها
                          سلام دوستان گل
                          خوبید ؟
                          بنده آیپد 2 دارم ، سیمکارت ایرانسل هم دارم و انداختم توش
                          خب برای شارژ خریدن یه لحظه اینترنت خط رو فعال می کنیم می ریم سایت ایرانسل و از طریق کارت و اینا شارژ می خریم
                          می خواستم بپرسم راهی هست که برای مثال تعرفه اینترنت 1 روزه خرید ؟؟؟ همین بسته های اینترنت ایرانسل رو می گم ، چون نسبت به شارژ خیلی ارزشش بیشتره
                          می خواستم بپرسم تنها راهش اینه که یک اس ام اس خاصی رو به یه شماره ی خاص ایرانسل فرستاد ؟؟؟ نمی شه از طریق سایتش بسته خرید ؟؟؟ اگه فقط می شه اس ام اس فرستاد می شه با این برنامه هایی که با اینترنت اس ام اس می فرستند بسته خرید ؟؟؟
                          ممنون می شم کمکم کنید و کامل توضیح بدید
                          سوال دیگه ای هم دارم ، بنده Cellular Data رو آن می کنم برای خوشکلی ( يعني مي خوام اسم ايرانسل اون بغل بياد ) اما Data Roaming رو آن نمی کنم ، با این حساب کنار اون MTN Irancell یه حرف بزرگ E می اد ، نمي شه اسم ايرانسل بياد ولي ديتا نگيره ؟؟؟
                          ناراحت می شید یه سوال دیگه بپرسم ؟؟؟ دوستان گل من الان تو 5.0.1 هستم ، چجوری shsh بگیرم ؟؟؟
                          با تشكر
                          تو رو خدا يه نفر به من كمك كنه

نظر

تو رو خدا يه نفر به من كمك كنه
                            دوست عزيز تا جايي كه من مي دونم بايد دستگاهت جيلبريك بشه
                            الان آيپد من ٤.٣.٣ هست و جيلبريك شده وهم اس ام اس ميده و هم اس ام اس رايگان به ايرانسل ميده
                            در حال حاضر تنها راهي كه شما داريد اينه كه سيمكارت رو از ايپد خارج كنيد و روي يك آيفون بندازيد و بسته بزنيد در ضمن اگه وايرلس داريد بهتره از اون استفاده كنيد(براي خريد شارژ)
                            و براي shsh بريد به بخش آموزش ها آموزش جامعش با عكس هست
                            بيشتر از اين نمي تونم كمكت كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                              دوست عزيز تا جايي كه من مي دونم بايد دستگاهت جيلبريك بشه
                              الان آيپد من ٤.٣.٣ هست و جيلبريك شده وهم اس ام اس ميده و هم اس ام اس رايگان به ايرانسل ميده
                              در حال حاضر تنها راهي كه شما داريد اينه كه سيمكارت رو از ايپد خارج كنيد و روي يك آيفون بندازيد و بسته بزنيد در ضمن اگه وايرلس داريد بهتره از اون استفاده كنيد(براي خريد شارژ)
                              و براي shsh بريد به بخش آموزش ها آموزش جامعش با عكس هست
                              بيشتر از اين نمي تونم كمكت كنم
                              ممنونم دوست عزیز
                              شما آیپد 2 دارید دیگه ؟؟؟ چجوری اس ام اس می دید ؟؟؟ ( یعنی یه مقدار بیشتر توضیح می دید ؟؟؟ البته می دونم با جیلبریک ه اما خودم می خوام بدونم )
                              با تشکر

نظر

ممنونم دوست عزیز
                                شما آیپد 2 دارید دیگه ؟؟؟ چجوری اس ام اس می دید ؟؟؟ ( یعنی یه مقدار بیشتر توضیح می دید ؟؟؟ البته می دونم با جیلبریک ه اما خودم می خوام بدونم )
                                با تشکر
                                مبعد از اين كه جيلبريكش كنيد يك برنامه به اسم سيديا به برنامه هاتون اضافه ميشه
                                داخل اون برنامه يك سورس رو بايد ادد كنيد(اگه خواستيد مي گردم سورسشو بهت مي گم)
                                بعد يك برنامه به اسم swirlysms free رونصب مي كنيد و اس ام اس ميديد
                                براي اس ام اس رايگان هم بايىjaxtr sms رونصب كنيد(روي آيفون هم جواب مي ده)

نظر

صبر کنید ..
                                X