اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما وقتي با دراسنو just boot رو ميزنيد و عكس اناناس مياد ifunbox رو باز كنيد ايپدتون رو ميشنايه به احتمال زياد

نظر

• نوشته اصلی توسط Benzema10c9 نمایش پست ها
      من در مورد 5.0.1 خوندم
      نظرات زیاد بود...الان من دیگه هیچ راهی جز 5.0.1 ندارم ؟
      ممنون میشم اگه آخرین نظر رو هم بدین که اگه راهی مونده اونم برم
      شما فقط به فريمورهايي مي تونيد ريستور كنيد كه يا shsh اونها رو از قبل ذخيره كرده باشيد و يا اون فريمور آخرين فريمور ارائه شده اپل باشه.
      درحال حاضر راهي جز ريستور نداريد انتخاب فريمور مورد نظرتون هم طبق اونچه كه گفتم بايد باشه.

نظر

• من به خاطر زیاد بودن مصرف باتری رفتم 5.0.1 ولی هنوزم با وجود اینکه سه بار ریستور کردم، همچنان باتری زود تموم میشه.
        تعجب می کنم، آخه تا gm این مشکل برای من بوجود نمیومد ولی الان باید هفته ای دو بار بزنم به شارژ.

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
          من به خاطر زیاد بودن مصرف باتری رفتم 5.0.1 ولی هنوزم با وجود اینکه سه بار ریستور کردم، همچنان باتری زود تموم میشه.
          تعجب می کنم، آخه تا gm این مشکل برای من بوجود نمیومد ولی الان باید هفته ای دو بار بزنم به شارژ.
          عزیزم من باهاش بازی نکن خوشگل یه هفته رو باطری داره .

نظر

• نوشته اصلی توسط Benzema10c9 نمایش پست ها
            من در مورد 5.0.1 خوندم
            نظرات زیاد بود...الان من دیگه هیچ راهی جز 5.0.1 ندارم ؟
            ممنون میشم اگه آخرین نظر رو هم بدین که اگه راهی مونده اونم برم
            نه داداش ماهم واسمون همین مشکل پیش اومد نه با shsh تونستم رستور کنم نه با itunse و مجبور شدم که به ios 5.0.1 برم موقع رستور هم به هیچ چیز نیاز نداشت نه به چیز پی ان نه به تغییر دادان فایل ها ایتیونز . تنها راهش اینکه رستور به 5.0.1 کنی . تازه فرقی هم به اون صورت با 5 نداره . همونه چیزی که از کم نکردن شما انقدر شک داری اپدیت کنی یا نه . فقط یه چیز دیگه خواستی اپدیت کنی از خود ایپد نکنی ها حتما کل فایل ipsw رو که 700 خورده ای حجمش هست رو بگیر بعد با اون رستور یا اپدیت کن

نظر

• سلام و درود بر همه دوستان
              من مدتی است میخوام ios5 رو نصب کنم اما نمیدونم جلبریک اون هست یا نه؟ یکی از دوستانم میگه نیست اگر هم بیاد چون ios5.1 اومده تو نمیتونی جیلبریک نی. لطفاً راهنمایی بفرمائید.

نظر

• نوشته اصلی توسط king ha نمایش پست ها
                سلام و درود بر همه دوستان
                من مدتی است میخوام ios5 رو نصب کنم اما نمیدونم جلبریک اون هست یا نه؟ یکی از دوستانم میگه نیست اگر هم بیاد چون ios5.1 اومده تو نمیتونی جیلبریک نی. لطفاً راهنمایی بفرمائید.
                در صورتی که شما shsh فرمور5 رو داشته باشید هر زمانی که تمایل داشته باشید میتونید به فرمور 5 آپدیت کنید . اما اگه ندارید الان دیگه نمیتونید به این فرمور آپدیت کنید و باید به جدیدترین فرمور برید . جیلبریک 5.0.1 اومده ولی tetherd هستش یعنی بعد از هر بار خاموش شدن گوشی باید با رد اسنو گوشی رو بالا بیارید

پست های اخیر پاک شد تا هدف تاپیک به انحراف کشیده نشه .
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• دوستان سلام.امروز آیتیونزم دوتا آپدیت انجام داد.یکی سافاری و یکی هم فکر کنمicloud بود.بعد از اون هر چی آیپدم رو به آیتیونزم وصل میکنم این پیغام رومیده
                  this ipad cannot be used because the Apple Mobile Device service is not started.

آیپد 1 ورژن 4.3.3 جیلبریک شده.
                  ویرایش توسط kourosh1348 : https://i-phone.ir/forums/member/25095-kourosh1348 در ساعت 04-12-2011, 07:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
                    دوستان سلام.امروز آیتیونزم دوتا آپدیت انجام داد.یکی سافاری و یکی هم فکر کنمicloud بود.بعد از اون هر چی آیپدم رو به آیتیونزم وصل میکنم این پیغام رومیده
                    this ipad cannot be used because the Apple Mobile Device service is not started.

آیپد 1 ورژن 4.3.3 جیلبریک شده.
                    Apple Mobile Device service رو باید از قسمت Services ویندوز فعال کنید
                    Rest in peace Steve
                    Do What You Love
                    Steve Jobs

نظر

• سلام و خسته نباشید.

میخواستم بپرسم که آیا آیپد به سنسور حساس به نور مجهزه؟( سواله آخه یکی از دوستان به شدت این قضیه رو نفی می کرد.)

سوال دومم شاید یکم مسخره بنظر بیاد ولی واقعا برام سوال شده. من موقعی که دهانم رو بر روی قسمت پورت خورجی آیپد(درگاه شارژ) دستگاه قرار میدم و عمیق می مکم مزه شوکولات میده. میخوام ببینم که دستگاه من کنار شکلات بوده اینجوری شده یا کلا همینجوریه.
                      ممنون.

نظر

• دوستان یه سوال داشتم
                        ios 5.0.1 با ios 5 چه تفاوتی داره؟
                        کدومش بهتره واسه اینکه ایپدو به اون اپدیت کنم؟

نظر

• اگه نمی خای جیل برکش کنی همیشه برو تو جدید ترین فریم ویر ،،،،

نظر

• سلام
                            يه سوال داشتم ، من يه مدته سورس هاي بعضي برنامه هام دارن از بين مي رن
                            يه دور هم اين بلا سر آيفونم اومد
                            كلا چرا سورس برنامه از بين مي ره ؟ چه جوري جلوشو بگيرم ؟

نظر

• بعد از اینکه برنامه نصب کردی جیلبریک کردی؟
                              ورژن آیپدت چنده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
                                بعد از اینکه برنامه نصب کردی جیلبریک کردی؟
                                ورژن آیپدت چنده؟
                                آره ، 4.2.1

نظر

صبر کنید ..
                                X