اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mjk2 نمایش پست ها
    سلام

هیجی رو آیپدم نصب نمیشه. جیلبریک شده تا دو روز پیش اوکی بود اما حالا هیچی
    يعني تا دو روز پيش مي تونستيد برنامه نصب كنيد؟ چه اروري مي گيريد؟
    بعد از جيلبريك برنامه appsync هماهنگ با فريمورتون رو از سيديا نصب كرديد؟
    اخيرا برنامه جديدي از سيديا نصب نكرديد؟

نظر

• سلام ...خسته نباشید
      من دنبال یه پلیر خوب واسه ایپدم هستم (سیستمشم IOS5 هست)....اما مثل اینکه حتی نه چندان خوباشم پولیه...
      علاقه ای به جیلبریک ندارم....واسه همینم تصمیم گرفتم بخرم....امیدوارم کسی باشه بهم کمک کنه که چطوری بخرم...با کارتهای بانکی داخلی میشه؟؟؟
      یا اگه یه اشنا تو خارج کشور داشته باشیم....میتونه برام بخره یا حتما باید شماره کارت اعتباریشو با رمزشو بهم بده؟؟؟ اصلا" اگه این شماره ها رو بده از داخل کشور میتونم بخرم؟؟؟
      بعد کسی میتونه یه پلیر خوب که فرمتهای mp4,mpeg,mkv,avi رو بخونه و صد البته توان پخش زیر نویس فارسی وانگلیسی رو داشته باشه بهم معرفی کنه؟؟؟
      با تشکر فراوان از شما که سعی داری بهم کمک کنی؟؟؟

نظر

• یک امکانی که به ios5 اضافه شد امکان ادیت کردن عکسها هست. ولی تو ایپد ۱ انگار اضافه نشده. شما هم چک کنید ببینید اضافه شده یا نه ؟

نظر

• سلام خدمت اساتيد عزيز..
          ايبد يكي از دوستام ios 3.2.1 داشته. ولي الان روي لوكوي سيب ميمونه و اصلا بالا نمياد. با برنامه iFath ازش shsh ساختم. ولي الان كه ميخام روي ايبدش نصبش كنم ارور ١٦٠٤ ميده. اينم بيغامشه..
          The ipad "ipad" could not be restored. An unknown error occurred (1604).
          ميشه لطفا راهنماييم كنيد جيكارش كنم!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط jan_kocholo نمایش پست ها
            سلام خدمت اساتيد عزيز..
            ايبد يكي از دوستام ios 3.2.1 داشته. ولي الان روي لوكوي سيب ميمونه و اصلا بالا نمياد. با برنامه ifath ازش shsh ساختم. ولي الان كه ميخام روي ايبدش نصبش كنم ارور ١٦٠٤ ميده. اينم بيغامشه..
            The ipad "ipad" could not be restored. An unknown error occurred (1604).
            ميشه لطفا راهنماييم كنيد جيكارش كنم!!!!!
            عزیز جان بعد از اینکه اس اچ اس اچ گرفتی، گزینه ی "بیلد سایند.." بالا سمت چپ رو در آیفیت انتخاب کردی؟ فرمویر کاستوم برات درست شد؟ شیفت + ریستور کردی با این فرمویر جدید، یا با فرمویر اوریجینال ریستور کردی؟ لطفا بیشتر توضیح بده راهنماییت کنیم.

نظر

• تشکر میکنم از پاسخگوییتون..
              بله. با فرمویر کاستوم ریستور کردم. ولی این اروری که گفتم رو بهم میداد

نظر

• فايل هاست و پاك كن ريستارت كن فايروال هم خاموش كن شايد حل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
                  فايل هاست و پاك كن ريستارت كن فايروال هم خاموش كن شايد حل بشه
                  چطوری فایل هاست رو پاک کنم

نظر

داخل درايو c شاخه windows وارد system32 بعد driver بعدetc فايل هاست و كامل پاك كن اميدوارم كه اشتباهي نگفته باشم چون الان دسترسي به سيستم ندارم

نظر

دوست عزیز، فایل هوستز اینجاست:
                      C/windows/system32/drivers/etc/hosts
                      کل فایل رو دیلیت کن. و بعد دوباره برو به آیفیث، گزینه ی پایین و راست (آیرب) رو انتخاب کن و مطابق دستورالعمل دستگاهت رو به این وضعیت میبری:
                      DFU pwned state
                      بعد شیفت + ریستور و انتخاب کاستوم فرمویر و باقی قضایا. برای اطمینان چیز پی ان رو در تمام مراحل روشن کن. و نتیجه ش رو هم خبر بده!

نظر

• حتما وقتي پاك كردي ريستارت كن بعد ادامه بده

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                          دوست عزیز، فایل هوستز اینجاست:
                          C/windows/system32/drivers/etc/hosts
                          کل فایل رو دیلیت کن. و بعد دوباره برو به آیفیث، گزینه ی پایین و راست (آیرب) رو انتخاب کن و مطابق دستورالعمل دستگاهت رو به این وضعیت میبری:
                          DFU pwned state
                          بعد شیفت + ریستور و انتخاب کاستوم فرمویر و باقی قضایا. برای اطمینان چیز پی ان رو در تمام مراحل روشن کن. و نتیجه ش رو هم خبر بده!
                          هر کاری میکنم با iFaith نمیره روی حالت DFU Mode Pwner
                          اینم باکس ارورش هست

نظر

• راستی دوستان، دستگاه من آیفون نیستااااااا..
                            مشکل من با آیپد 1 هست..

نظر

هر کاری میکنم با ifaith نمیره روی حالت dfu mode pwner
                              اینم باکس ارورش هست
                              قضیه پیچیده شد. گرفتن همزمان هوم و پاور برای ۱۵ ثانیه برای ریست کردن دستگاه رو امتحان کردی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                                قضیه پیچیده شد. گرفتن همزمان هوم و پاور برای ۱۵ ثانیه برای ریست کردن دستگاه رو امتحان کردی؟
                                و اگه دستگاهت ریست نشد موارد بالا رو روی یه لپ تاپ دیگه که آیتونز روش نصبه امتحان کن. مطمئنا مشکلت حل میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X