اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sayena نمایش پست ها
    سلام من مي خوام رو ipad برنامه نصب كنم
    ولي itunes ميگه اگه برنامه بريزم ، برنامه هاي قبليت پاك ميشن
    چه كنم ؟
    این به خاطر اینه که قبلا، با یه کامپیوتر دیگه روش برنامه ریختی. اگه می خوای برنامه هات پاک نشه و save هات نپره، پیشنهاد میکنم که برتامه Installous رو از تو Cydia نصب کنی، بعد با یه برنامه مثل iFunBox توی پوشه Installous از طریق کامپیوتر، برنامه هایی رو که میخوای نصب کنی، بریزی، بعد از تو خود آیپد با همین برنامه Installous اون برنامه ها رو یکی یکی نصب کنی.

راهش یه کم طولانیه، ولی اگه میخوای برنامه های قبلیت پاک نشه، میتونی از این روش استفاده کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط sayena نمایش پست ها
      سلام من مي خوام رو ipad برنامه نصب كنم
      ولي itunes ميگه اگه برنامه بريزم ، برنامه هاي قبليت پاك ميشن
      چه كنم ؟
      بروید در iTunes تان و سپس store >authorize this computer

روی اسم آیپدتان راست کلیک کنید و Transfer Purchases رو بزنید .

به iFunbox هم نیاز ندارید

ویرایش توسط qorbani.m : https://i-phone.ir/forums/member/35526-qorbani-m در ساعت 24-02-2011, 09:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kingstar
        سیم کارت خور میخوای برو ایفون بگیر
        دوست عزیز من ایفون 4 داشتم فروختمش .و میخوام یک ایپد بگیرم که سرعتش مثل همون ایفون باشه و صفحه بزرگتری داشته باشه ...فقط نمیدونم این ایپد 2 سیم کارت میخوره یا نه ؟؟؟؟ usb هم داره یا نه ؟؟؟ من میخواستم ایپد 3 جی بخرم که دوم مارس داره ایپد 2 معرفی میشه .واقعا موندم اینو بگیرم یا منتظر بمونم برای ایپد 2 ؟؟؟

نظر

سلام به همگی بالا خره امروز منم ipad 3g خریدم خیال خودم و راحت کردم ولی چند تا سوال دارم قطعا سوالام برای دوستان تکراریه به بزرگیه خودتون ببخشید .البته تو یه سری از مطالب هم گیج شدم اخه توضیح iphone و ipad یکیه من iphone دارم و مشکلی هم ندارم ولی با ایپد چرا
          ipad ورژن 4.2 هست و همونجا طرف هم جیل کرد هم برنامه ریخت
          1- ایا با همون ifunboxکه iphone رو وصل میکنم ipad رو هم میتونم وصل کنم ؟
          2- طرف برام ifile رو ریخته ولی مثل iphone همه سورس و نشون نمیده چرا؟فقط 4تا فلدر دارم به اسمای document-movies-music-pictures اونم یه بار با ifunbox وصل کردم اینارو نشون نداد و بقیه فلدر هارو نشون داد گفتم شاید از ورژن ifunbox باشه به خاطر همین سوال اول و پرسیدم
          3- یه سری از برنامه ها مثل oplayer باید اون فایل تصویری رو تو قسمت var>mobile>applicatione>oplayer کپی کنی که این کار با ifil انجام میشه حالا که سورس و نشون نمیده چیکار کنم؟؟
          4- pdf ها رو با ifile یه جا میریختم بعد روش میزدم باز مشید الن که 4 تا فلدر بیشتر نشون نمیده اونا هم تو ifunbox نیست چیکار کنم؟
          5- با pc suit که رو iphone برنامه میریزم رو ipad هم میتونم ؟
          6- میخوام کم کم ituns رو راه بندازم که از pc suit استفاده نکنم اون موقعه چطوری برنامه های iphone و ipad رو جدا گانه برایه یه ituns تعریف کنم
          7- من شدیدا نیاز به برنامه ای مثل offlinemap iphone دارم که رو ipad نصب کنم نقشه offline برزم و از gps استفاده کنم ممنون مشم راهنمایی کنید ولینک اموزش و بزارین؟
          8- نقشه افلاین تهران که 160 مگ رو میتونم برای ipad هم استفاده کنم
          9- ipad رو وصل کردم به سیستم شارژ نمیکنه ولی iphone رو شارژ میکنه چرا؟
          10 با کابل و شارژر iphone میتونم ipado شارژ کنم
          11- ipad رو وصا کردم به سیستم شناخت ولی itunes اصلا نشناخت ورژن itunes هست 9.0.0.70
          12- ibook مگه با سیستم عامل نصب نمیشه ؟ من ندارم ؟رو ipad
          - sb setting13 از سیدیا نصب کنم ؟ چون نصب نیست . مشکلب پیش نمیاد ؟؟؟
          ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 25-02-2011, 12:26 PM

نظر

دوستان چحوری میشه هرچی دلت خواست روی آیپد بریزین....اصلا آیتونز رو دور زد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mostafamoradi88 نمایش پست ها
              دوستان چحوری میشه هرچی دلت خواست روی آیپد بریزین....اصلا آیتونز رو دور زد؟
              شما می تونی برنامه ها رو از طریق برنامه ای مثل Ifunbox توی installous بریزی و از اونجا اینستال کنی ، اینطوری نیازی به آیتونز هم نداری .

نظر

سلام به همگی بالا خره امروز منم ipad 3g خریدم خیال خودم و راحت کردم ولی چند تا سوال دارم قطعا سوالام برای دوستان تکراریه به بزرگیه خودتون ببخشید .البته تو یه سری از مطالب هم گیج شدم اخه توضیح iphone و ipad یکیه من iphone دارم و مشکلی هم ندارم ولی با ایپد چرا
                2- طرف برام ifile رو ریخته ولی مثل iphone همه سورس و نشون نمیده چرا؟فقط 4تا فلدر دارم به اسمای document-movies-music-pictures اونم یه بار با ifunbox وصل کردم اینارو نشون نداد و بقیه فلدر هارو نشون داد گفتم شاید از ورژن ifunbox باشه به خاطر همین سوال اول و پرسیدم
                3- یه سری از برنامه ها مثل oplayer باید اون فایل تصویری رو تو قسمت var>mobile>applicatione>oplayer کپی کنی که این کار با ifil انجام میشه حالا که سورس و نشون نمیده چیکار کنم؟؟
                4- pdf ها رو با ifile یه جا میریختم بعد روش میزدم باز مشید الن که 4 تا فلدر بیشتر نشون نمیده اونا هم تو ifunbox نیست چیکار کنم؟
                6- میخوام کم کم ituns رو راه بندازم که از pc suit استفاده نکنم اون موقعه چطوری برنامه های iphone و ipad رو جدا گانه برایه یه ituns تعریف کنم
                7- من شدیدا نیاز به برنامه ای مثل offlinemap iphone دارم که رو ipad نصب کنم نقشه offline برزم و از gps استفاده کنم ممنون مشم راهنمایی کنید ولینک اموزش و بزارین؟
                11- ipad رو وصا کردم به سیستم شناخت ولی itunes اصلا نشناخت ورژن itunes هست 9.0.0.70

نظر

با اتصال سیم کارت به آیپد چه کارهایی میتونیم بکنیم ؟ زنگ هم میتونیم بزنیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                    l
                    دوست عزیز، مبارکه.

1- بله هر دستگاهی که شرکت اپی میزنه، با iFunBox کار میکنه. من حتی 2 دستگاه رو همزمان باهاش چک کردم.

2 - ورژن iFile ات چنده ؟ الان آخرین ورژن 1.4.1.2 هستش.

3 - با خود آیتیونز میتونی برای یه شری از برنامه ها اینکار رو انجام بدی. مثل همین oPlayer

4 - احتمالا گفتم، مشکل از ورژن iFile هستش.

5 - من امتحان نکردم، ولی فکر کنم بشه. چون آیپدم رو بهش وصل میکنم، میشناسه.

6 - تیک اون برنامه هایی رو که واسه هر دستگاه میخوای بریزی، جداگونه انتخاب کن. لازم نیست که همیشه همه تیک ها رو بزنی. مثلا میخوای برنامه X روی آیپدت باشه، خب فقط تو آیپدت از طریق آیتوینز انتخابش کن، و توی آیفونت تیکش رو وردار.

7 - اینو همونز خودمم پیدا نکردم، اگه گشتی یه برنامه بدرد بخور، که با نقشه های گوگل هم کار کنه پیدا کردی، لطفا به منم بگو، ممنون میشم.

8 - جواب سوال فوق. ولی بسته به برنامه ات داره. اگه اون برنامه ورژن آیپد داشته باشه، فکر کنم میتونی.

9 - آیا مادربردت گیگابایت هستش ؟

10 - بله، میتونی.

11 - خب دوست عزیز، آیپد کلا از ورژن 9.2 به آیتوینز اضافه شده، ورژن آیتوینز شما خیلی قدیمی هستش. الان آخرین ورژن 10.1.2 هستش.

12 - نه iBook با Appstore نصب میشه و با خود سیستم iOS نیست. اگه میتونی با آیپدت از نت بگیری، چه بهتر، اگر نه، از ورژن های کرک شده، که میتونی مثل یه ببرنامه روی آیپدت بریزی استفاده کن. ( البته برای دانلود از Appsotre حتما تو ایران باید از هینتر شکن استفاده کنی. )

13 - نه دوست عزیز، من خودم الان رو 4.2.1 آیپدم، SBSettings رو نصب کردم، ورژن آخرشم 3.2.1 هستش. البته روی آیپد اصل برنامه بصورت آیفونی نمایش داده میشه، ولی اون برنامه ایی که با حرکت دست بالای صفحه باز میشه، اون با آیپد هنیچ مشکلی نداره و با رزولوشن خوبی اجرا میشه.

بازم سوال داشتی، بپرس.

نظر

• نوشته اصلی توسط majidmajd نمایش پست ها
                      با اتصال سیم کارت به آیپد چه کارهایی میتونیم بکنیم ؟ زنگ هم میتونیم بزنیم؟
                      نه، تماس تلفنی هنوز روی آیپد امکان پذیر نیست.

ولی، sms و امکان استفاده از gprs رو روی آیپدتون دارین.

نظر

• با سلام .....
                        دوستان من میخوام تبلت بخرم نمیدونم این 3g را بردارم یا بزارم ایپد 2 که اومد اونو بگیرم... انتظاراتم از خرید تبلت
                        1- نرم افزارها و گیم های عالی که ساپورت کنه
                        2- هنگ نکردن
                        3- ساپورت usb و سیم کارت جهت استفاده از gprs irancell
                        4- اسپیکر عالی برای دیدن فیلم و گوش دادن موزیک
                        5- ساپورت کلیه فایلهای ویدیویی اعم از divix , ............

حالا کدومش را پیشنهاد میدید ... خیلی ممنون که دقیقا بهم جواب بدین

نظر

• دوستان جواب مرا بدید بصورت واضح و شفاف
                          با سپاس

نظر

• plz help me

نظر

• خب مشخصه من خودمم صبر می کنم ipad 2 بیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                                با سلام .....
                                دوستان من میخوام تبلت بخرم نمیدونم این 3g را بردارم یا بزارم ایپد 2 که اومد اونو بگیرم... انتظاراتم از خرید تبلت
                                1- نرم افزارها و گیم های عالی که ساپورت کنه
                                2- هنگ نکردن
                                3- ساپورت usb و سیم کارت جهت استفاده از gprs irancell
                                4- اسپیکر عالی برای دیدن فیلم و گوش دادن موزیک
                                5- ساپورت کلیه فایلهای ویدیویی اعم از divix , ............

حالا کدومش را پیشنهاد میدید ... خیلی ممنون که دقیقا بهم جواب بدین
                                شما تا 2 مارس صبر کن ببین ipad 2 چه جوری است
                                اما به تو جه به سوالات ذکر شده اگر بازی و برنامه ها خیلی برات مهم است ipad
                                2 - آیپد هنگ هم نمی کند
                                3- آیپد usb را ساپورت نمی کند که در این مورد سامسونگ گلکسی تب و اما برای اینرنت دوباره آیپد
                                4 - اسپیکر آیپد خوب است و برای گوش کردن وموزیک و فیلم خوب است
                                5 - با استفاده از برنامه ها می توانی فرمت های دیگر هم داشته باشی
                                اما من آیپد را به سامسونگ ترجیح می دم اما usb خیلی برات مهم است قضیه فرق می کند

نظر

صبر کنید ..
                                X