اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من Infinity Blade v1.0 یکبار روی ios3.2.1 نصب کرده بودم LOGO اول میومد و می پرید بیرون
    با دیدن ویدیو تبلیغاتی ipad2 دوباره خواستم امتحانش کنم اینبار ورژن 1.2 رو دانلود کردم و روی ios 4.2.1 ریختم
    باز هم لوگوی unreal technology میاد و چند ثانیه بعد می پره بیرون و اجرا نمیشه !
    v1 رو از apptrackr و v1.2 رو از pandaapp دانلود کردم هر دو نسخه ماله آیپد هستند و Itunes اون ها رو نسخه مشترک ipad و ipod و iphone میشناسه ( این کل اطلاعات )
    مشکل این برنامه چیه ؟؟! کسی همچین مشکلی نداره ؟
    ویرایش توسط mahdi2059 : https://i-phone.ir/forums/member/31001-mahdi2059 در ساعت 04-03-2011, 07:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi2059 نمایش پست ها
      سلام
      من infinity blade v1.0 یکبار روی ios3.2.1 نصب کرده بودم logo اول میومد و می پرید بیرون
      با دیدن ویدیو تبلیغاتی ipad2 دوباره خواستم امتحانش کنم اینبار ورژن 1.2 رو دانلود کردم و روی ios 4.2.1 ریختم
      V1 رو از apptrackr و v1.2 رو از pandaapp دانلود کردم هر دو نسخه ماله آیپد هستند و itunes اون ها رو نسخه مشترک ipad و ipod و iphone میشناسه ( این کل اطلاعات )
      براي منم بعضي وقتا اينجوري ميشه، ولي معمولا با يه ريستارت درست ميشه. يه بار تست كن ببين درست ميشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi2059 نمایش پست ها
        سلام
        من Infinity Blade v1.0 یکبار روی ios3.2.1 نصب کرده بودم LOGO اول میومد و می پرید بیرون
        v1 رو از apptrackr و v1.2 رو از pandaapp دانلود کردم هر دو نسخه ماله آیپد هستند و Itunes اون ها رو نسخه مشترک ipad و ipod و iphone میشناسه ( این کل اطلاعات )
        فكر كنم به خاطر كركشش باشه كافيه دسترسي ايپد رو به اينترنت قطع كنيد (wifi ,3g) بعد كه ري استارت كنيد و همچنان در حالت بدون اينترنت بازي رو اجراكنيد

براي من كه اينطوري درست ميشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط qorbani.m نمایش پست ها
          اون برنامه هايي كه مي خواهىد پاك بشن رو بايد إز library اىتوىونزتون پاك كنيد ( برنامه اى كه مي خواهيد نبايد در قسمت apps اىتوىونزتون نشان داده شود )
          من منظورتون رو از library نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدین؟چه جوری باید برم اون قسمت.

یعنی با گرفتن یک برنامه و زدن علامت ضربدر بر نامه ها پاک نمیشه؟

ایپد من جیلبریک هم هست.

با تشر و سپاس

نظر

• ببخشید یه سوال دارم من برنامه Ibooks , AEPD رو گرفتم و تو IPad ریختم ولی و قتی واردش میشم خارج میشه ... !
            هر دورو هم از apps.su گرفتم .

میشه کمک کنید

با تشکر و سپاس!!

نظر

• ibook نرم افزار مجاني app store هستش شما از خود آيتونز بگيريد و نصب كنيد .
              نگران فردایت نباش ...
              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام یک برنامه ای داشتم که وقتی دکمه ولوم رو روی سایلنت میزاشتم از چرخش خودکار صفحه جلوگیری میکرد الان بعد از اپگرید به 4 2 1 ندارم کسی راهنمایی میکنه چی بود .

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
                  سلام یک برنامه ای داشتم که وقتی دکمه ولوم رو روی سایلنت میزاشتم از چرخش خودکار صفحه جلوگیری میکرد الان بعد از اپگرید به 4 2 1 ندارم کسی راهنمایی میکنه چی بود .
                  nomute for ipad

نظر

• سلام
                    من آيپدمو دادم دست يه نفر برام برنامه ريخته
                    ولي الان خودم نمي تونم ديگه روش برنامه بريزم ، ميگه برنامه هاي قبليت پاك ميشن
                    من authorize this computer رو زدم
                    ولي وقتي transfer purchases رو مي زنم ، ارور زير مياد :

من الان چي كار كنم ؟

نظر

• این ارور احتمالا مال اینه که این برنامه بد کرک شده
                      with

نظر

• يعني من بايد تمام اين 16 تا برنامه رو پاك كنم تا بتونم برنامه جديد بريزم ؟؟؟؟؟

نظر

• يكي كمك ميكنه ؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sayena نمایش پست ها
                            يكي كمك ميكنه ؟؟؟؟؟
                            دوست عزیز از Cydia برنامه Installous رو نصب کن.

بعد با برنامه هایی مثل iFunBOx وقتی آیود به سیستم وصل هستش توی برنامه ها پیداش کن و برنامه هایی رو که میخوای نصب کنی کپی کن درون این برنامه.

بعد از توی آیپد داخل برنامه برو و در قسمت Downloads میتونی برنامه ها رو نصب کنی. ولی پیشنهاد میکنم که دونه دونه نصبشون کنی.

نظر

• untethered jailbreak

سلام،
                              آیا میشه با Greenpois0n RC6 آی پد 4G رو به صورت untethered در ویندوز جیلبریک کرد؟؟؟
                              ورژن ios من 4.2.1 هست و قبلا با ردسنو به صورت tethered جیلبریک کردم.
                              ویرایش توسط mjd2 : https://i-phone.ir/forums/member/40580-mjd2 در ساعت 07-03-2011, 07:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mjd2 نمایش پست ها
                                سلام،
                                آیا میشه با Greenpois0n RC6 آی پد 4G رو به صورت untethered در ویندوز جیلبریک کرد؟؟؟
                                ورژن ios من 4.2.1 هست و قبلا با ردسنو به صورت tethered جیلبریک کردم.
                                دوست عزیز در ویندوز شما از ورژن جدید redsn0w استفاده کن. بصورت Untethered میتونید فیرم ویر ۴.۲.۱ رو جیلبریک کنید. ( در ضمن 4G ؟؟؟ )

نظر

صبر کنید ..
                                X