اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ssma نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال دارم
    اول اینکه من آی پد وای فای 16 گیگ دارم اما تو آیتونز capacity دستگاه رو 14.03 گیگ زده!!!
    دوم: چجوری میتونم app های که با آیتونز تو آیپد ریختم رو remove کنم؟؟؟
    سئوال اول : خود ios هم به عنوان سيتم عاملت يه حجمي از هارد رو ميگيره ديگه پدر جان
    سئوال دوم : با خود آيتونز

نظر

• نوشته اصلی توسط ssma نمایش پست ها

اینکه وقتی هنوز باطری آیپدم تموم نشده،شارژ بشه به باطری آسیب میرسه.چون من یه برنامه رو لب تابم نصب کردم آیپدم رو شارژ می کنه به خاطر همین هر وقت به لب تاب وصل میشه شروع می کنه به شارژ شدن.
      من یادمه میگفتن لب تاب هرچه به برق باشه کمتر به باطریش آسیب میرسه ای برای آی پدم صادقه؟
      خوب طبیعا در دراز مدت ممکنه آسیب بزنه . من خودم حدود 1 ساله به همین روال دارم کار میکنم . ولی خوب برای بالا بردن عمر مفید باطری بهتره که شارژ باطری زیر 10 درصد شد شروع بشه و کمی بعد از 100 درصد شدن از برق کشیده بشه
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
        من چند تا سوال دارم
        یک اینکه چرا هروقت وصل میکنم به ایتونز بک اپ میگیره که خیلی طول میکشه ؟ لازمه اینکار ؟ اگه نیست چطور میشه غیرفعالش کرد ؟
        چرا اینطوره ؟ مثلا یه فیلم رو میریزم تو av player دیگه تو هیچ پلیری نمیشه دیدش ! فایل منیجری نیست که عکس هایی که تو photo هست رو به جای دیگه منتقل کنیم ؟ یا موزیک ها یا فیلم ها ...
        چطور میشه فایل از طریق بلوتوث گرفت
        چرا کسی جواب سوال من رو نمیده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
          من چند تا سوال دارم
          یک اینکه چرا هروقت وصل میکنم به ایتونز بک اپ میگیره که خیلی طول میکشه ؟ لازمه اینکار ؟ اگه نیست چطور میشه غیرفعالش کرد ؟
          چرا اینطوره ؟ مثلا یه فیلم رو میریزم تو av player دیگه تو هیچ پلیری نمیشه دیدش ! فایل منیجری نیست که عکس هایی که تو photo هست رو به جای دیگه منتقل کنیم ؟ یا موزیک ها یا فیلم ها ...
          چطور میشه فایل از طریق بلوتوث گرفت
          ببینید گرفتن بک اپ اجباری نیست که شما میتونید بک آپ نگیرید ولی اصلا توصیه نمیکنم چون ممکنه 1روزی به اجبار مجبور به ریستور بشید و همه اطلاعاتتون پاک بشه اونوقته که همین بک آپ به کمک شما میاد . شما آیتونز رو آپدیت کنید شاید حل شد .

سوال دوم ، خوب بستگی به فرمت فایل داره دیگه ، چون خود آیپد فقط چند تا فرمت ویدئویی پخش میکنه ، باقی فرمت ها رو باید با برنامه های مختلف ببینید .
          برای فایل منیجیر فکر میکنم ifile گزینه خوبیه .
          بلوتوث هم باید بگم که بلوتوثی که بر روی دستگاه شما هست قابلیت دریافت و ارسال فایل نداره . برای انجام این کار به این تاپیک ها مراجعه کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread39182.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread34398.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread35297.html
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
            دوستان چطوری می تونم فیلم روی آیپد بریزم؟
            باید چه فرمتی باشه؟
            نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
            دوستان چطوری می تونم فیلم روی آیپد بریزم؟
            باید چه فرمتی باشه؟
            اگه میخوای با مووی نگاه کنی این لینک کانورتورو که میتونی خیلی راحت به فرمت و سایز آیپد درش بیاریو با آیتونز سینک کنی.فرمتش باید MP4 h.264 باشه که با این برنامه شما انتخاب میکنی که چه کیفیتی میخوای و خلاص.میتونی با بقیه برنامه ها هم ببینی ولی پرش دارن بقیه فرمت ها همه.دوستان توی تاپیک برنامه اشاره کردن به چندتاش.خب اینم کانورتور:
            http://dl.kamyabonline.com/download/...6.0.5.0624.exe
            پس:KamyabOnline
            خب باید پایین صفحه پرو فایلتو بذاری رو آیگد،بهترین فرمتش هم MPEG 4 Video هست.(نوت:اگه میخوای با همون کیفیت بیاد تو آیپد،باید از سمت راست صفحه Same Quality و بزنی که حجم فایلو چند برابر میکنه)
            بعد که کانورت شد،شما توی آیتونز یه Playlist میسازیو فیلماتو Drag And Drop میکنی توش.بعد توی سینک با آیپد اول تیک Sync Movies و میزنیو پایین صفحه اون پلی لیستتو انتخاب میکنی سینک میکنی باش.سوال دیگه ای هم هست؟

نوشته اصلی توسط moh3n_o631 نمایش پست ها
            چرا کسی جواب سوال من رو نمیده ؟
            دوست عزیز دلیل فنی اینکه نمیتونی فرمت های دیگرو ببینی اینه که،Hardware Acceleration هنوز توی هیچ iDevice ی وجود نداره.بهترین کار اینه که با این نرم افزار که بالا واسه دوستان گذاشتم تبدیل کنی که بتونی توی موویس ببینی.
            ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 11-07-2011, 04:52 PM

نظر

• دوستان از کجا میشه یه بکیج کامل
              از برنامه های ایببد۲ تهیه کرد ؟
              تو سایت چیزی بیدا نکردم
              اگه میشه راهنمایی کنید

نظر

• در بخش ویژه پیکیج هایی قرار میگیرد و همچین تام بازی های معرفی شده برای اپید در بخش ویژه با لینک مستقیم موجوده!

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                  در بخش ویژه پیکیج هایی قرار میگیرد و همچین تام بازی های معرفی شده برای اپید در بخش ویژه با لینک مستقیم موجوده!
                  منظورم بکیج اماده بود
                  نمیتونم دانلود کنم

نظر

• چرا هيچكس جواب منو نميده?
                    چجوري وقتي ميخوام page باز كنم تو سافاري به صفحه جديدً نره تو همون صفحه بمونه?

نظر

• نوشته اصلی توسط sami1375 نمایش پست ها
                      چرا هيچكس جواب منو نميده?
                      چجوري وقتي ميخوام page باز كنم تو سافاري به صفحه جديدً نره تو همون صفحه بمونه?
                      باید از سورس Insanlyi برنامه ی EnhancedTabs رو بریزی و توی ستینگ برنامه و Open In New Page Behaviour و بکنیش Stay In Current Page دوست عزیز.برنامش یکم کاربردیه و جوابتو میده ولی باز مشکلو کامل حل نمیکنه.منظورم نارسایی های سفری که واقعا چرت ترین مرورگر دنیاست.

سورس "repo.insanelyi.com"

نظر

• یه برنامه می خام که دستگاه رو به یک فلش مموری تبدیل کنه، همچین برنامه ای هستش؟
                        برای ارسال و دریافت بوسیله بلوتوث با دیگر دیوایس ها برنامه ای وجود داره؟

نظر

• سلام ، این فابل deb رو چطوری رو آی پد نصب کنم ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behroozo3 نمایش پست ها
                            سلام ، این فابل deb رو چطوری رو آی پد نصب کنم ؟؟؟؟
                            با ifile

نظر

• بهترین برنامه برای تبدیل فیلم ها با زیرنویس فارسی چیه؟
                              برای آی پد2

نظر

• تکراری...

نظر

صبر کنید ..
                                X