اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آره هنگام خريد شارژ داره، بعدازاتمام شارژ اوليه اش يه شب تا صبح بگذار بمونه
    درمورد نرم افزارش چون هنوز جلبريك آيپد ٢نيومده فعلا فقط ميتونيد مجاني ها رو نصب با توسط گيفت كارت خريد كنيد
    اول بايد يه اكانت درitunes درست كني كه درتاپيك زير اگروارد نيستيد ميتونيد درخواست كنيد

http://www.i-phone.ir/forums/thread33066.html
    ویرایش توسط saeedi2 : https://i-phone.ir/forums/member/13500-saeedi2 در ساعت 02-07-2011, 11:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedi2 نمایش پست ها
      آره هنگام خريد شارژ داره، بعدازاتمام شارژ اوليه اش يه شب تا صبح بگذار بمونه
      درمورد نرم افزارش چون هنوز جلبريك آيپد ٢نيومده فعلا فقط ميتونيد مجاني ها رو نصب با توسط گيفت كارت خريد كنيد
      اول بايد يه اكانت درitunes درست كني كه درتاپيك زير اگروارد نيستيد ميتونيد درخواست كنيد

http://www.i-phone.ir/forums/thread33066.html
      در مورد قیمتش نگفتی خوب خریدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
        در مورد قیمتش نگفتی خوب خریدم؟
        دوست عزيز تقريبا همين قيمته كمي تفاوت قيمتش بابت گارنتي ميباشد ولي كلا توي همين محدوده است

نظر

• نوشته اصلی توسط faridtabasi نمایش پست ها
          مرسی از پاسخت
          امروز سفارش دادم بیارن واسم ipad2 wifi32 دیگه پولم نرسید 3g بگیرم. از شرکت سیب خریدم 945 تومن. خوبه؟ گرون نداده؟
          فقط میشه بگین در مورد باتریش باید چیکار کنم؟ اینطور که گفتن یه مقداری خودش شارژ داره، وقتی اون خالی شد چه مدت شارژ کنیم؟ نوع باتریش چیه؟
          در مورد خرید نرم افزار واینا یه توضیح کلی میدین؟ چه کارایی باید بکنم؟ نرم افزار itunes رو نصب کردم یه گیفت کارت 15 دلاری هم خریدم.
          اگه خیلی به شارژ حساسی 7-8 ساعت بذار بمونه ولی در کل باطری های اپل نیاز به شارژ اولیه ندارن . 100% شد نیم ساعت دیگه از برق دربیار مشکل خاصی نداره .

در مورد برنامه های کرک شده هم صبر کنی جیلبریک داره میاد .
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• دیگه گیفت کار خریدم، بهتره آدم قانونی کار کنه!
            محتویات جعبه چیا هستن؟

نظر

• اگه جیلبریک آیپد 2 کامل شده ، میشه آموزش کاملش رو واسمون توضیح بدین؟
              البته یه کم زیر دیپلم بگید که ما ابتدایی ها هم بتونیم استفاده کنیم..
              ممنون..

نظر

• متاسفانه هنوز بطور کامل و درست و حسابی نیومده . به محض اینکه نسخه بدون مشکلش بیاد حتما تاپیک آموزشی کامل ارائه میشه .
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• عزیزی

نوشته اصلی توسط hamedkhatar نمایش پست ها
                  چرا هیچکس ما رو تحویل نگرفت؟
                  من دانلود کردم ولی اگه این همونی باشه که میخاستین.توی سورس
                  http://apt.modmyi.com
                  توی سیدیا،اسمشم black Keyboard 2.0
                  ولی فکر کنم شما iShine Keyboard و میگی که دیگه تو سیدیا نیستو
                  بازم این بلک کیبرد بهتر از نقره ای چرت اپله.

نظر

• دوستان چجوري ميشه مطمين شد كه tiny umbrella درست كار كرده و shsh دستگاه رو تهيه كرده

نظر

• نوشته اصلی توسط abrar نمایش پست ها
                      دوستان چجوري ميشه مطمين شد كه tiny umbrella درست كار كرده و shsh دستگاه رو تهيه كرده
                      ببین تو قسمت saved shsh چیری هست یا نه
                      بهت پیشنهاد میکنم الان امتحانش نکنی

نظر

• نوشته اصلی توسط sami1375 نمایش پست ها
                        ببین تو قسمت saved shsh چیری هست یا نه
                        بهت پیشنهاد میکنم الان امتحانش نکنی
                        ميشه بگين چرا

نظر

• سلام
                          من امروز یه آی پد 2 خریدم،بعد برنامه که نصب می کنم روش و دوباره میخوام یه برنامه جدید روش نصب کنم میگه باید اون قبلی رو هم دوباره نصب کنم چه جوریه؟ هر دفعه باید همه برنامه ها رو نصب کنم؟
                          مرسی

نظر

• بهترین نرم افزار هایی که تا حالا کار کردین رو بگین چیا بودن؟
                            ویرایش توسط faridtabasi : https://i-phone.ir/forums/member/60966-faridtabasi در ساعت 03-07-2011, 03:08 AM

نظر

• سلام دوستان
                              من یک آیپد 2 از دبی خریدم
                              امروز خواستم مینی سیم کارت ایرانسل روش بندازم که دیدم یک سیم کارت دیگه هم روش هست.
                              1-خواستم ببینم که آیا اون سیم کارت فیک؟؟(آخه کالا مثل سیم کارت های واقعی هست واین که اطلاعاتشم بر روش هست)
                              و اگه اصلی تو کدوم کشور ها کار میکنه؟؟
                              2-بعد از این که سیم کارت لیرانسل رو بر روی یک گوشی دیگه فعال کردم باید چی کار کنم و اینکه آیا می تونم با استفاده از خود آیپاد شارژش کنم و بسته ها شو فعال کنم؟
                              3-اگه جیلبریک 4.3.3 بیاد اون وقت برنامه ی تماس تلفنی و اس ام اس رو فعال کنم آیا ایرانسل پشتیبانی میکند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط danikiing نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                من یک آیپد 2 از دبی خریدم
                                امروز خواستم مینی سیم کارت ایرانسل روش بندازم که دیدم یک سیم کارت دیگه هم روش هست.
                                1-خواستم ببینم که آیا اون سیم کارت فیک؟؟(آخه کالا مثل سیم کارت های واقعی هست واین که اطلاعاتشم بر روش هست)
                                و اگه اصلی تو کدوم کشور ها کار میکنه؟؟
                                2-بعد از این که سیم کارت لیرانسل رو بر روی یک گوشی دیگه فعال کردم باید چی کار کنم و اینکه آیا می تونم با استفاده از خود آیپاد شارژش کنم و بسته ها شو فعال کنم؟
                                3-اگه جیلبریک 4.3.3 بیاد اون وقت برنامه ی تماس تلفنی و اس ام اس رو فعال کنم آیا ایرانسل پشتیبانی میکند؟
                                1- نه اون برا اپراتور دیگست احتمالا a&t
                                2-بله
                                3-بله البته احتمالا سازنده اون برنامه یه اپدیت میده

نظر

صبر کنید ..
                                X