اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
    چرا وقتي وصل ميكنم آيپد2 به كامپيوتر شارژ نميكنه؟
    برق مورد نیاز ایپد برای شارژ از ایفون بیشتره و این برق توسط usb ساپورت نمیشه به همین خاطر مینویسه ولی مدت زیادی که وصل باشه شارژ میشه در اخر بهتره این کارو انحام ندین و با اداپتور خودششارژ کنید 

نظر

• من یک آیپد ۲ 3g که از امریکا امده خرید وای جای سیم کارت ندازه لطفا راهنمایی کنید

نظر

• شما خودت یه بار بخون چی نوشتی ؟من که نفهمیدم ولی اگر wifi هست که درسته جای سیم کارت نباید داشته باشه ولی اگر 3g هست و جای سیم کارت نداره مال شما وریزیون هست که این مدل هم 3g هست و فقط در امریکا کار میکنه و سیم کارت نمیخوره . تو ایران هم هیچ راهی نداره و کاریش نمیتونی بکنی شما باید میگفتی موقع خرید براتون از at&t خرید کنن که با سیستم ایران سازگار باشه و جای سیم داشته باشه

نظر

• سلام . من با آیتیونز میخوام عکس هام رو به روی آیپد بریزم . وقتی میرم تو برنامه آیتیونز و گزینه عکس رو انتخاب میکنم و فولر عکس هام رو مشخص میکنم و بعدش اپلای میکنم این ارور رو بهم میده :
          Are you sure you want to remove 22 apps. including "Arabic Keys" , from the ipad "amir's ipad"? this will delete these apps and their data from the ipad

چیکار باید بکنم ؟
          ممنون

نظر

• این ارور نیست . پیغام میده ۲۲ تا از app های شما در آیتونز add نیستند . پس اگر سینک کنید همه پاک میشن
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط soshiance
              سلام به همگی یه سوال من با ایتونز یه بکاپ گرفتم از شماره های تو ایفونم یه بکاپ تو گوگل و یه بکاپ تو یاهو .وقتی با سیستم میرم تو میلم یه قسمت داره به اسم Contactکه شماره هام توش هست و سرچ هم میکنم خیلی عالی جواب میده حالا اکانتم و تو قسمت میل ایپد وارد کردم هم یاهو هم گوگل (gmail) ولی اون قسمت contact هام نیست کسی میدونه این گذینه رو که تو سیستم بهمون میده اینجا چرا نیست یا کجاست

سوال ۲ ایپد و جیل کردم ورژن 4.33 البته کاستومه یه سری از برنامه ها رو کرک شدش نیست ، میخوام کارت خرید ایتونز بگیرم هم خودم استفاده کنم هم برای بچه ها کرک شدش و بزارم سوال اینه که رو دستگاه جیل شده میتونم برنامه ارجینال بریزم ( کرک نشده) ؟
              اگر جواب مثبت هست که هیچی اگر خیر هست ، از اونجایی که برای کرک ، بر نامه رو ایپد باید نصب باشه چیکار کنم که کرکش کنم

سوال ۳ یکی از بچه ها میخواست از ایتونز با سیستم برنامه خریداری کنه ولی اکانت خریدش و بسته بودن پیگیری که کرد گفته بودن ip شما ( ایران) با کشوری که اکانت و خریدی نمیخوره مصلا انگلستان خریده بود و منظورشون این بوده که باید از هر کشوری که اکانت میخری ip سیستمت هم برای همون کشور باید باشه این و تو سایت خودمون هم مطرح شد حالا یادم نسیت چه اکانتی خریده بود که این مشکل بوجود اومد در این زمینه کسی چیزی میدونه؟

سوال ۴ وقتی ایپد گرفتم 3g اون بالا مینوشت ایپد روش سیم کارت گذاشتم وقتی که off بود باز مینوشت ایپد سیم و ۳ روزی هست لازم داشتم از تو ایپد دراوردم هر کاری میکنم نمینویسه ایپد ( بالا سمت چپ) مینویسه no sim ریستارت و خاموش روشنم کردم میاد بالا رو صفحه پیغام میده میگه no sim گذینه cellular data هم کمرنک سده نمیشه روش سلکت کرد اینم بگم ایپد روشن بود سیم و دراوردم چیکار کنم به جای no sim دوباره بنویسه ipad
              ممنون از همه دوستان 
              براي كنتاكت ها شما مي توانيد از خود آي تونز با استفاده ايمبل هايتان بريزيد (كنار summary)

شما هنگامي كه جيلبريك مي كنيد و برنامه كرك شده مي ريزيد مي تانيد برنامه هاي مجاني يا پولي را نيز نصب كنيد و مشكلي نيست.

اين حرف اشتباه است من در حال حاظر يك اكانت انگليس، آمريكا و فرانسه دارم و مشكلي نيست زيرا مثلا هنگام سفر يك آمريكايي به فرانسه، نيازي به اكانت دوم نيست.

شما مي توانيد سيم كارت را از جايش هنگامي كه دستگاه روشن است، در بياوريد و مشكلي نيست. براي اين كار من راه خاصي نمي شناسم ولي شايد مشكل با يك ريستور حل شود.
              with

نظر

• دوستان من میخوام ایپد2 بخرم. با توجه به اینکه ایپد2 هنوز جیل بریک نشده چند تا سوال داشتم:
                1. ایا قبل از جیل بریک میشه ویدیو های غیر از mp4 رو روش ریخت؟؟؟؟ اگه وجود داره برنامه ی رایگان هم برای پخشش هست؟؟
                2. ایا قبل و یا بعد از جیل بریک محدودیتی واسه دانلود اهنگ و ویدیو و ... نداره؟؟!!!
                3. ایا (همش شد ایا!!) میشه قبل از جیل بریک با برنامه و گیم های مجانی سر کرد؟ کیفیتشون خوبه؟
                ویرایش توسط farzam_68 : https://i-phone.ir/forums/member/60395-farzam_68 در ساعت 23-06-2011, 02:52 PM

نظر

• 1-بله با برنامه های vlc player و av player میشه
                  2-خیر فقط قبل از جیلبریک از مرورگر سافاری نمیتونید دانلود کنید که مرورگرها و دانلود منیجر های زیادی برای دانلود در اپ استور وجود داره
                  3-بله کیفتشون دقیقا مثل نسخه های پولیشونه فقط کمی محدودیت داره و برنامه های رایگان زیاد و خوبی برای ایپد هست در ضمن اگرم یه بازی پولی خوب ببه دلتون نشست که نسخه رایگانش نبود میتونید به صورت انلاین و ظرف مدت 5 دقیقه یه ایتونز کارت بخرید و اون بازی پولی رو بخرید و کلا بازی های معروف هم معمولا قیمتشون بیشتر از 2 دلار نیست خیالت راحت....

نظر

• از کجا بفهمیم Ipad 2 از AT&T هست یا Verison ؟ رو جعبش چیزی نوشته یا روی خود دستگاه ؟

نظر

• ببخشید اگر من یک آیپد از آلمان بخرم همه چیز هایش همانند آیپد های آمریکا یا خاورمیانه است؟ فردید من بیشتر این است که منو ها و دیگر چیز های نرم افزاری اش آلمانی نیست؟
                      با سپاس

هم چم واژه ها ی پارسی بکار برده شده
                      فردید=منظور
                      هم چم=هم معنی
                      بیاییم جای بکارگیری از واژه های تازی از واژه های پارسی بهره مند شویم!
                      تازی=عربی
                      ویرایش توسط kandoole : https://i-phone.ir/forums/member/60340-kandoole در ساعت 24-06-2011, 02:28 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط siamack نمایش پست ها
                        از کجا بفهمیم ipad 2 از at&t هست یا verison ؟ رو جعبش چیزی نوشته یا روی خود دستگاه ؟

درود، اگر آیپد مدل ورایزن باشه جایی برای نهادن سیم کارت نداره ولی اگر مدل at&t باشه داره!

نظر

• آیا کسی بوده که برنامه هایی را که از سایت های ایرانی مثل آسان دانلود دانلود کرده باشه رو نصب کرده باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Thepunisher77 نمایش پست ها
                            آیا کسی بوده که برنامه هایی را که از سایت های ایرانی مثل آسان دانلود دانلود کرده باشه رو نصب کرده باشه؟
                            ربطی به سایت نداره . شما از هر کجا دانلود کنید ، باید فرمت های قابل نصب روی iOs باشه . مثلا ipa یا deb و ... ! بعد از دانلود هم میتونید با آیتونز یا ifunbox روی iPad نصب کنید
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• من ifunbox و installous 3 , appsync رو امتحان کردم نشد. منظور من اینه که فایل های .ipa رو که از iTunes میگیرم نصب میشه ولی از سایت های ایرانی نصب نمیشه .

نظر

• خوب شاید فایل های دانلود شده مشکل دارن . پسوند فایل ها رو چک کنید که چیه ؟ مراحل نصب رو درست طی میکنید ؟
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X