اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوتان من امروز ایپد 2 خریدم و فروشنده گفت که برای برنامه ریزی 60هزار تومان میگره چون نمیشه برنامه های کرک شده رو رخت و برای همین از برنامه های اصلی اونها استفاده میکنند

میخوستم ببینم ایا همه مجبور به این کار هستند یا اینکه راه حلی تا اومدن جلبرگ(برای داشتن برنامه)وجد داره

اگر راهی هست لطف کنید لینکش رو برام بزارید

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط n73n73 نمایش پست ها
      دوتان من امروز ایپد 2 خریدم و فروشنده گفت که برای برنامه ریزی 60هزار تومان میگره چون نمیشه برنامه های کرک شده رو رخت و برای همین از برنامه های اصلی اونها استفاده میکنند

میخوستم ببینم ایا همه مجبور به این کار هستند یا اینکه راه حلی تا اومدن جلبرگ(برای داشتن برنامه)وجد داره

اگر راهی هست لطف کنید لینکش رو برام بزارید

مرسی
      سلام . مبارک باشه! نه فعلا جیلبریک نشده! ولی میشه به احتمال زیاد!

خیر ندین خودتون گیفت کارت بخرید و هر چی که خوشتون امد بخرین بریزین توش!

60 تومن میدی ممکنه 50 تا برنامه بریزه 10 تاش هم بدرتون نخوره!

موفق باشی

نظر

• دوستان چند تا سوال ابتدایی داشتم.نرم افزار itunes روی ipad چه کاربردی داره؟طریقه انتقال فایل اعم از موزیک و فیلم رو بر روی آی پد از طریق itunes توضیح می دهید؟طریقه فعال کردن gprs ایرانسل از چه طریق است؟
        با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط clapton نمایش پست ها
          دوستان چند تا سوال ابتدایی داشتم.نرم افزار itunes روی ipad چه کاربردی داره؟طریقه انتقال فایل اعم از موزیک و فیلم رو بر روی آی پد از طریق itunes توضیح می دهید؟طریقه فعال کردن gprs ایرانسل از چه طریق است؟
          با سپاس
          مهم نیست شما آیپد دارید یا آیفون و یا آیپاد ... برای انتقال فایل و برنامه و ریستور و آپدیت و عکس و ... بهترین برنامه که روی pc یا لپ تاپ باید نصب کنیید آیتونز هستش :

http://www.i-phone.ir/forums/thread24234.html

برای فعال کردن gprs به قسمت setting / cellular data , و on کنید , و در قسمت apn بنویسید mtnirancell
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• با سپاس از لطف شما.من یه آموزشی رو خوندم مبنی بر جلوگیری از پاک شدن اطلاعات هنگام سینک با آیتونز جدید
            زمانیکه خواستم رو سیستمم این کار رو انجام بدم و Authorise This Computer رو زدم از من apple id خواست آیا حتما برای این کار باید apple id داشته باشم؟برای پخش فایل های ویدیویی با فرمت های به جز mp4 چه روشی رو باید انجام بدم.اصلا زمانی که می خوام فایل ویدیویی رو add کنم اصلا add نمیشه به جز فایل mp4 .اگه نرم افزار هایی که برای پخش فرمت های دیگه ویدیویی هست رو خریداریی کنم چطوری میتونم فایل هام رو add کنم؟

نظر

با سپاس از لطف شما.من یه آموزشی رو خوندم مبنی بر جلوگیری از پاک شدن اطلاعات هنگام سینک با آیتونز جدید
              زمانیکه خواستم رو سیستمم این کار رو انجام بدم و Authorise This Computer رو زدم از من apple id خواست آیا حتما برای این کار باید apple id داشته باشم؟برای پخش فایل های ویدیویی با فرمت های به جز mp4 چه روشی رو باید انجام بدم.اصلا زمانی که می خوام فایل ویدیویی رو add کنم اصلا add نمیشه به جز فایل mp4 .اگه نرم افزار هایی که برای پخش فرمت های دیگه ویدیویی هست رو خریداریی کنم چطوری میتونم فایل هام رو add کنم؟

بله دوست عزیز باید حتما اکانت ایتیونز داشته باشید۰ در واقع شما با انتخاب این گزینه به ایتیونز میگید که این کامپیوتر هم میتونه برنامه های اکانت من رو استفاده کنه۰

برای پخش فایل هایی بغیر از mp4 شما میتونید از برنامه های مختلفی مثل VLC, OplayerHD, Buzz Player و ۰۰۰ استفاده کنید، البته در ایپد ۱ فعلا شما میتونید فایلهای 720p رو به راحتی پخش کنید و فایلهای با کیفیت بالاتر در هنگام پخش، مشکل دار میشن۰ من خودم بهتون VLC رو پیشنهاد میدک که مشکلی در sync و هماهنگ کردن صدا و تصویر نداره۰

برای اضافه کردن فایل به اینگونه برنامه ها شما در ایتیونز در قسمت Apps در دستگاهتون اگر یه کم صفحه رو پایین بکشید، میتونید ببینید که این برنامه ها خودشون قسمت جداگانه برای کپی کردن فایلها دارن۰ این لرنامه ها نیازی به جیلبریک هم ندارن و میتونید از طریق ایتیونز ازشون استفاده کنید۰

نظر

• دوستان من يه مشكلي دارم هروقت ميخوام تايپ كنم ازم غلط املائي ميگيره و مجبور ميشم هي پاك كنم و دوباره بنويسم
                كيبورد عربي و انگليسي هر دوشون اينجوريه
                راهي براي غير فعال كردنش نيست؟
                آيپد٢ دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط sami1375 نمایش پست ها
                  دوستان من يه مشكلي دارم هروقت ميخوام تايپ كنم ازم غلط املائي ميگيره و مجبور ميشم هي پاك كنم و دوباره بنويسم
                  كيبورد عربي و انگليسي هر دوشون اينجوريه
                  راهي براي غير فعال كردنش نيست؟
                  آيپد٢ دارم
                  به قسمت setting /general / keyboard / برید و گزینه auto correction رو off کنید
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                    بله دوست عزیز باید حتما اکانت ایتیونز داشته باشید۰ در واقع شما با انتخاب این گزینه به ایتیونز میگید که این کامپیوتر هم میتونه برنامه های اکانت من رو استفاده کنه۰

برای پخش فایل هایی بغیر از mp4 شما میتونید از برنامه های مختلفی مثل VLC, OplayerHD, Buzz Player و ۰۰۰ استفاده کنید، البته در ایپد ۱ فعلا شما میتونید فایلهای 720p رو به راحتی پخش کنید و فایلهای با کیفیت بالاتر در هنگام پخش، مشکل دار میشن۰ من خودم بهتون VLC رو پیشنهاد میدک که مشکلی در sync و هماهنگ کردن صدا و تصویر نداره۰

برای اضافه کردن فایل به اینگونه برنامه ها شما در ایتیونز در قسمت Apps در دستگاهتون اگر یه کم صفحه رو پایین بکشید، میتونید ببینید که این برنامه ها خودشون قسمت جداگانه برای کپی کردن فایلها دارن۰ این لرنامه ها نیازی به جیلبریک هم ندارن و میتونید از طریق ایتیونز ازشون استفاده کنید۰
                    بسیار ممنون از توجه تون.فقط یه چیز دیگه این برنامه ها رو باید از سایتش حتما خریداری کنم؟برای استفاده از اینترنت از طریق gprs ایرانسل آیا بعد از استفاده نیازی هست که غیر فعال بشه یا اینکه تبادل دیتایی رخ نمی ده؟تنظیمات virtual private network رو هم ممنون میشم توضیح بدید.
                    ویرایش توسط clapton : https://i-phone.ir/forums/member/52180-clapton در ساعت 20-05-2011, 10:40 PM

نظر

• سلام
                      من آیپدم رو دادم جایی هم Jailbreak کردند و هم حدود 23 گیگ نرم افزار ریختن
                      حالا اگه خودم بخوام یه نرم افزار بهش اضافه کنم چه راهی دارم ؟
                      پیغام میده این دستگاه قبلا با اکانت دیگری سینک شده و اگه دوباره سینک کنی همه چیز پاک میشه

مرسی

نظر

بسیار ممنون از توجه تون.فقط یه چیز دیگه این برنامه ها رو باید از سایتش حتما خریداری کنم؟برای استفاده از اینترنت از طریق gprs ایرانسل آیا بعد از استفاده نیازی هست که غیر فعال بشه یا اینکه تبادل دیتایی رخ نمی ده؟تنظیمات virtual private network رو هم ممنون میشم توضیح بدید.
                        دوست عزیز، شما اگر قصد خریر برنامه رو داربد، میتونید از طریق فروشگان آیتیونز چه از طریق برنامه آیتیونز در کامپیوتر و مک و یا چه از طریق برنامه App Store از طریق خود دستگاهتون اقدام به خرید کنید. اگر قصد داربد از برنامه های کرک شده استفاده کنید، میتونید از سایت apptrackق.org یا apps.su از طریق کامپیوتر یا مک و یا از طریق برنامه Installous از داخل دستگاه ( آیپد ) اقدام به دانلود این برنامه ها کنید. فقط توجه کنید که اگر از طریق کامپیوتر قصد دارید برنامه ها رو نصب کنید، باید بعد از انتقال اون برنامه ها به خود آیتیونز، تیک اون برنامه ها رو در قسمت App در زیرمنو های آیپدتون در آیتیونز فعال کنید تا اون برنامه در آیپد نصب بشه. اگر هم توسط برنامه Installous برنامه ها رو نصب میکنید، بعد از دانلود برنامه مورد نظر، در قسمت Download روی اسم برنامه یکبار کلیک کنید تا اون برنامه نصب بشه و علامت تیک کنار اون برنامه ظاهر بشه. البته توجه کن که اگر میخوای برنامه های کرک شده نصب کنی، حتما باید دستگاه جیلبریک باشه و از طریق Cydia برنامه AppSync 4.0+ رو نصب کرده باشی.

در رابطه با اینترنت، چون بعضی از برنامه ها از مکان یاب آیپد استفاده میکنند و از طریق اینترنت این مکان ها رو به سرور های اپل میفرستند و همچنین یکسری برنامه ها مثل Mail و Game Center و ... دايما در حال تبادل اطلاعات با سرورهای اپل هستند ( البته ناچیزه ولی خوب دیتا استفاده میکنند. ) پیشنهاداً اگر با اینترنت کاری نداری و از تعرفه های رویایی استفاده نمیکنی، اینترنت رو خاموش کن.
                        محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نوشته اصلی توسط arash.mehrad نمایش پست ها
                        سلام
                        من آیپدم رو دادم جایی هم Jailbreak کردند و هم حدود 23 گیگ نرم افزار ریختن
                        حالا اگه خودم بخوام یه نرم افزار بهش اضافه کنم چه راهی دارم ؟
                        پیغام میده این دستگاه قبلا با اکانت دیگری سینک شده و اگه دوباره سینک کنی همه چیز پاک میشه

مرسی
                        دوست عزیز، شما میتونید از ورژن جدید برنامه iFunBox برای نصب برنامه های جدید، بدون حذف برنامه های قبلی استفاده کنید، یا از طریق همین iFunBox برنامه ها رو به پوشه Installous در آیپدتون منتقل کنید و سپس توسط برنامه Installous برنامه ها رو نصب کنید. ( روش دوم، یک کم دوباره کاریه. از همون IiFunBox نصب کنی راحتتره. )
                        ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 25-06-2011, 02:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa
                          دوست عزیز، شما میتونید از ورژن جدید برنامه iFunBox برای نصب برنامه های جدید، بدون حذف برنامه های قبلی استفاده کنید، یا از طریق همین iFunBox برنامه ها رو به پوشه Installous در آیپدتون منتقل کنید و سپس توسط برنامه Installous برنامه ها رو نصب کنید. ( روش دوم، یک کم دوباره کاریه. از همون IiFunBox نصب کنی راحتتره. )
                          مرسی از راهنماییتون - دو سئوال:
                          1- من پوشه ی installous رو پیدا نکردم، از طریق آیتونز باید اون رو پیدا کنم یا توی آیپد باید باشه؟
                          2- نرم افزار iFunBox رو از این آدرس دانلود کردم، بعد از نصب چه کاری انجام بدم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arash.mehrad نمایش پست ها
                            مرسی از راهنماییتون - دو سئوال:
                            1- من پوشه ی installous رو پیدا نکردم، از طریق آیتونز باید اون رو پیدا کنم یا توی آیپد باید باشه؟
                            2- نرم افزار iFunBox رو از این آدرس دانلود کردم، بعد از نصب چه کاری انجام بدم ؟
                            دوست عزی، برنامه ifunbox رو که اجرا کنید و آیپدتون متصل باشه، میتونید طبق شکل پوشه Installous رو ببینید، همینطور میتویند مستقیما برنامه ها رو توسط همین ifunbox نصب کنید :

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                              دوست عزی، برنامه ifunbox رو که اجرا کنید و آیپدتون متصل باشه، میتونید طبق شکل پوشه Installous رو ببینید، همینطور میتویند مستقیما برنامه ها رو توسط همین ifunbox نصب کنید :

خیلی هم خوب، دست شما درد نکنه، بسیار مفید بود
                              با این برنامه ظاهرا علاوه بر نصب برنامه جدید، میشه از تمامی اپلیکیشنهای نصب شده یه backup هم رو سیستم گرفت که بعدا بشه دوباره بهشون رجوع کرد

الان اداره هستم و کابل USB آیپد همرام نیست، بی صبرانه منتظرم که برم خونه و ببینم چه کارهایی میشه باهاش انجام داد

بازم ممنون

ببخشید که زیاد سئوال میپرسم. مستندات برنامه رو که خوندم این قسمت برام سئوال پیش اومد:
                              کد:
                              To install .ipa purchased with your own Apple ID for that device, the installation works even without Jailbreak. To install unsigned .ipa package, you may need to install AppSync from Cydia. Otherwise, the installation will fail.
                              منبع: iFunBox Development � Blog Archive � Install .ipa to iPhone/iPad

پس برای نصب برنامه ممکنه به AppSync هم نیاز پیدا بشه?

نظر

• بله برای نصبش باید گوشی جیلبریک شده باشه و app sync متناسب با نسخه گوشیتون رو از cydia نصب کرده باشید.

نظر

صبر کنید ..
                                X