اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تو ایپد موقعی که صفحه lock میتونی بزنی عکسارو ببینی من میخوام این نباشه یا پسورد بگیره از چه برنامه ای میتونم استفاده کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط apple.iphone4gs نمایش پست ها
      تو ایپد موقعی که صفحه lock میتونی بزنی عکسارو ببینی من میخوام این نباشه یا پسورد بگیره از چه برنامه ای میتونم استفاده کنم
      general<passcode lock><اگه pass code بزارید پایینش می تونید picture frame را on یا off کنید

نظر

• سلام
        ببخشید در صفحه اول نوشته بودید :

"راستش منم 60% برای این جزوه نوشتن و این کارا آیپدم رو تهیه کردم، که یه سری برنامه خدا هم براش پیدا کردم، که هم میتونی جزوه رو بنویسی و هم همزمان صدا رو ضبط کنی، و هنگام پخش، این دوتا رو با هم همزمان نشون میده.... یعنی نوشته رو با صوت Synch میکنه.
        همینطور هم من سفارش دام از آمریکا برادرم واسم، قلم مخصوص بیاره، که نوشتن رو خیلی خیلی راحت تر میکنه، اسمشم Targus iPad Stylus هستش. ( 20$ میشه. ناقابل )"

اسم این برنامه که باهاش می شه جزوه نوشت چیه؟

سوال بعدیم اینه که وقتی iwork and pdf reader نصب می کنم چه جوری فایل های آفیس و pdf رو وارد ipad بکنم؟
        ویرایش توسط saeed.90 : https://i-phone.ir/forums/member/35007-saeed-90 در ساعت 02-06-2011, 12:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.90 نمایش پست ها
          سلام
          ببخشید در صفحه اول نوشته بودید :

"راستش منم 60% برای این جزوه نوشتن و این کارا آیپدم رو تهیه کردم، که یه سری برنامه خدا هم براش پیدا کردم، که هم میتونی جزوه رو بنویسی و هم همزمان صدا رو ضبط کنی، و هنگام پخش، این دوتا رو با هم همزمان نشون میده.... یعنی نوشته رو با صوت Synch میکنه.
          همینطور هم من سفارش دام از آمریکا برادرم واسم، قلم مخصوص بیاره، که نوشتن رو خیلی خیلی راحت تر میکنه، اسمشم Targus iPad Stylus هستش. ( 20$ میشه. ناقابل )"

اسم این برنامه که باهاش می شه جزوه نوشت چیه؟

سوال بعدیم اینه که وقتی iwork and pdf reader نصب می کنم چه جوری فایل های آفیس و pdf رو وارد ipad بکنم؟
          اسم این برنامه Audionote هستش که فوق العادس . برای اینکه بتونید با دست روانتر بنویسید میتونید از penultimate هم استفاده کنید

برای pdf ها هم وقتی به آیتونز وصل کنید در قسمت app اسکرول کنید صفحه بیاد پایین سپس اسم برنامه مورد نظر رو در پایین صفحه app انتخاب و فایل رو اضافه کنید
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام دوستان!
            چه طوری میتونم shsh رو ذخیره کنم؟(فرمور 4.3.3)

نظر

• برنامه tiny umberella و همچنین برنامه ای که به تازگی معرفی شده : گرفتن Shsh از تمامی فرم ور ها - صفحه 2 - انجمن تخصصی آیفون
              نگران فردایت نباش ...

نظر

• سلام
                میشه کاری کرد که بک اپی رو که ایتونز میگیره به جای اینکه توی درایو c(درایو ویندوز) بره توی یه درایو دیگه بره؟

نظر

• بعد از اینکه بک آپ گرفت خوب شما اونو کپی کن هرجا که دوست داری
                  نگران فردایت نباش ...

نظر

• سلام دوستان. من وقتی برنامه wywi 4 رو نصب میکنم آیپدم میره روی safe mode. از اونجا که bluetooth آیپد واسه ارسال و دریافت فایل نیست مجبورم واسه تبادل فایل بین آیپد و گوشی های دیگه از این برنامه استفاده کنم. کسی میتونه کمکم کنه که دیگه روی safe mode نره یا یه برنامه مثل mywi سراغ داره؟ Ipad 1 3G IOS 4.3.3
                    و یه چیز دیگه اصلأ این safe mode چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rahgozar90 نمایش پست ها
                      سلام دوستان. من وقتی برنامه wywi 4 رو نصب میکنم آیپدم میره روی safe mode. از اونجا که bluetooth آیپد واسه ارسال و دریافت فایل نیست مجبورم واسه تبادل فایل بین آیپد و گوشی های دیگه از این برنامه استفاده کنم. کسی میتونه کمکم کنه که دیگه روی safe mode نره یا یه برنامه مثل mywi سراغ داره؟ ipad 1 3g ios 4.3.3
                      و یه چیز دیگه اصلأ این safe mode چیه؟
                      من دقیقا فرم ور مشابه شما رو دارم و از این برنامه استفاده میکنم . شما از 1 سورس دیگه بگیرید شاید مشکل حل شد .

نوشته اصلی توسط scorpion23
                      ببخشید یک سوال داشتم من میتونستم به راهتی در ipad ام v.p.n کانکت بشم ولی الان 2 روزه نمیتونم کانکت بشم ولی از کامپیوتر میشه فکر میکونین از چی باشه؟
                      بحث در این موارد در محیط عمومی انجمن خلاف قوانین سایت است ، لطفا رعایت کنید
                      نگران فردایت نباش ...

نظر

• سلام دوستان. من برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات هنگام سینک با آیتونز جدید از روشی که تو فروم بیان شده بود استفاده کردم اما متاسفانه مشکلم حل نشد.یعنی وقتی اتورایز می کنم و روی دیوایسم Transfer Purchases رو میزنم اما یه لحظه عمل کپی انجام میشه اما سریع پیغام finish رو میده و بعدش که می خوام نرم افزار جدید رو سینک کنم بهم پیغام میده که تمام نرم افزار هات پاک میشه.من ipad 2 دارم که نرم افزار های قبلیش رو خود فروشنده نصب کرده بود و الان برای نرم افزار جدید این مشکل رو پیدا کردم.به نظرتون مشکل از کجاست؟
                        ممنون میشم راهنمایی کنید.
                        ویرایش توسط clapton : https://i-phone.ir/forums/member/52180-clapton در ساعت 10-06-2011, 10:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط clapton نمایش پست ها
                          سلام دوستان. من برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات هنگام سینک با آیتونز جدید از روشی که تو فروم بیان شده بود استفاده کردم اما متاسفانه مشکلم حل نشد.یعنی وقتی اتورایز می کنم و روی دیوایسم Transfer Purchases رو میزنم اما یه لحظه عمل کپی انجام میشه اما سریع پیغام finish رو میده و بعدش که می خوام نرم افزار جدید رو سینک کنم بهم پیغام میده که تمام نرم افزار هات پاک میشه.من ipad 2 دارم که نرم افزار های قبلیش رو خود فروشنده نصب کرده بود و الان برای نرم افزار جدید این مشکل رو پیدا کردم.به نظرتون مشکل از کجاست؟
                          ممنون میشم راهنمایی کنید.
                          کاری نمیتونی بکنی چون با اکانت فروشنده نصب شده شما موقعی اتورایز جواب میده که از یه اکنت استفاده کنی

البته یه کاره دیگه هم میتونی بکنی اینه که با ifunbox برنامه هارو استخراج کنی بعد بریزی تو itunes

نظر

• نوشته اصلی توسط apple.iphone4gs نمایش پست ها
                            کاری نمیتونی بکنی چون با اکانت فروشنده نصب شده شما موقعی اتورایز جواب میده که از یه اکنت استفاده کنی

البته یه کاره دیگه هم میتونی بکنی اینه که با ifunbox برنامه هارو استخراج کنی بعد بریزی تو itunes
                            چطوری میتونم استخراج کنم؟من اصلا با این نرم افزار کار نکردم.راستی من آیپدم جیلبرک نیست
                            با سپاس
                            ویرایش توسط clapton : https://i-phone.ir/forums/member/52180-clapton در ساعت 11-06-2011, 03:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط clapton نمایش پست ها
                              چطوری میتونم استخراج کنم؟من اصلا با این نرم افزار کار نکردم.
                              با سپاس
                              شما ifunbox دانلود کن هست تو همین انجمن یا از سایتشم میتونی مجانی هست

بعد گوشی به کامپوتر وصل کن ifunbox اجرا بکن بعد برو قسمت application رو هر برنامه خواستی کلیک راست کن ذخیره داره برا کامپیوتر

البته ممکن بعضی از نرم افزارا خوب کپی نشه

نظر

• یه سری از برنامه ها رو بکاپ نمیگیره یه سرو هم که بکاپ گرفته موقع نصب برنامه نصب نمیشه در کل تقریبا ۷۰ درصد و میتونی بکاپ بگیری

نظر

صبر کنید ..
                                X