اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تا به حال کسی از 3g برای استفاده از facetime و skype استفاده کرده ؟ کار می کنه با اینترنت اینجا ؟!

نظر

• اره می شه
      فقط باید بری بسته های ایرانسل رو بخری تا سرعت و حجم بالا تری داشته باشی

نظر

• سلام
        من pdf ریختم توی ipad2 م با ibook میخوام بازشون کنم ولی یا تار نشون میده یا سفید نشون میده
        این رو هم بگم که اینا کمه کم 400 صفحه ای مشن
        یکی یه راهنمایی ای بکنه

نظر

• چه جوري ميشه اين قابليت رو كه اگه اشتباه چيزي رو تايپ كني خود دستگاه درستش مي كنه رو غير فعال كرد
          (منظورم اينه كه املاش رو درست ميكنه)

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein_cullen نمایش پست ها
            چه جوري ميشه اين قابليت رو كه اگه اشتباه چيزي رو تايپ كني خود دستگاه درستش مي كنه رو غير فعال كرد
            (منظورم اينه كه املاش رو درست ميكنه)
            شما میری توی settings>general>keyboard
            قسمت auto correction رو off میکنی...

نظر

• من یه مشکل عجیب دارم تا به حال همچی چیزی تو هیچ وسیله دیجیتالی ندیده بودم . ایپد من هر از گاهی کاملا بدون دلیل تمام سوابق رو پاک میکنه . مثلا مرحله های طی شده بازی رو و بازی از اول میاد . یا یوز نیم پسوردمو تو ای ام . جالبه تو سافاری اینجوری نیست و هیستوری ها رو نگر میداره

نظر

• با عرض سلام
                تا اونجایی که من میدونم بعد از ورژن 4 خروجی برقی که به یو اس بی میداد 20w بود و برای همین هارد اکسترنال رو نمیشد
                به آی پد وصل کرد . آیا مشکل وصل کردن هارد اکسترنال در ورژن های جدید حل شده ؟
                با تشکر

نظر

• شما بايد از هارد هايي استغاده كني كه داراي اداپتور باشه و برق از usb نگيره
                  ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 28-05-2011, 09:19 PM

نظر

• با سلام من 1ماه پیش یه آیپد2 3g 32g خریدم بعد متوجه شدم که این جای سیم کارت خوردن نداره بعد بردم گفتند این مدل 3g verizon هست تو ایران نو سرویس میده منم به gprs نیاز دارم من اینو چیکار میتونم بکنم خواهشا یکی کمکم کنه با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmaddahi نمایش پست ها
                      با سلام من 1ماه پیش یه آیپد2 3g 32g خریدم بعد متوجه شدم که این جای سیم کارت خوردن نداره بعد بردم گفتند این مدل 3g verizon هست تو ایران نو سرویس میده منم به gprs نیاز دارم من اینو چیکار میتونم بکنم خواهشا یکی کمکم کنه با تشکر
                      هیچ راهی وجود نداره ...
                      بهتره هر چه زودتر بفروشید ایپدتون رو البته نه ایران بلکه خیلی از کشور ها هم سرویس نمیده !
                      اینجا که کسی نمیخره .

نظر

• با سلام
                        دوستان با یه مشکلی روبه رو شدم اینکه:
                        دیروز برا یکی داشتم برنامه میرختم مدلش: ipad wifi 32GB
                        زرژنش هم ۳.۶ بود
                        مشکل اینجا بود که من براش بیش از ۱۱ صفحه ریختم ولی تو خوده ipad فقط ۱۱ صفحه برنامه رو نشون می داد اگه پاک می کردیم از آخر اضافه می شه!!
                        می خواستم ببینم کسی تا به حال موجه شده؟؟؟اشکال چیه؟؟؟

نظر

• محدودیت صفحه داره اپب و باید فولدر بندی کنید یا از سورس زیر برنامه اوربورد رو نصب کنید تا محدودیت برداشته بشه
                          repo.ihackstore.com

نظر

• نوشته اصلی توسط masha نمایش پست ها
                            با سلام
                            دوستان با یه مشکلی روبه رو شدم اینکه:
                            دیروز برا یکی داشتم برنامه میرختم مدلش: ipad wifi 32GB
                            زرژنش هم ۳.۶ بود
                            مشکل اینجا بود که من براش بیش از ۱۱ صفحه ریختم ولی تو خوده ipad فقط ۱۱ صفحه برنامه رو نشون می داد اگه پاک می کردیم از آخر اضافه می شه!!
                            می خواستم ببینم کسی تا به حال موجه شده؟؟؟اشکال چیه؟؟؟
                            فرم ور 4 به بالا این قابلیت رو داره که فولدر بندی کنید و لی چون شمل پایینتر هستید برنامه هایی مثل overboard و infiniboard به شما کمک خواهد کرد
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
                              محدودیت صفحه داره اپب و باید فولدر بندی کنید یا از سورس زیر برنامه اوربورد رو نصب کنید تا محدودیت برداشته بشه
                              repo.ihackstore.com
                              سورسی پیدا نکرد چون میگه a server with the specified hostname could not be found

نظر

• نوشته اصلی توسط masha نمایش پست ها
                                سورسی پیدا نکرد چون میگه a server with the specified hostname could not be found
                                سورس انجمن هم overboard داره و هم infiniboard
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X