اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان.من یه ایپد مینی 16gسفید وای فای دارم وقتی با دوربینش کار میکنی قبل اینکه عکس یا فیلم بگیری یعنی همین طوری دوربین رو میاری کیفیتش خوبه ولی زمانی که میای عکس یا فیلم میگیری وقتی عکس یا فیلمی که ذخیره کردی رو نگاه کنی کیفیشتش کمتر از زمانی که داری مستقیم از دوربین استفاده میکنی عکس یا فیلمی که ذخیره کردی به شفافیت اون زمانی نیست که داری مستقیم از دوربین استفاده میکنی مثلا وقتی از گل یه فرش عکس میگیری زمانی که میخوای عکس بگیری واضحه ولی بعد که عکسی رو که گرفتی میری نگاه کنی به وان وضوح اول نیست یکم کوچولو ماته حالا من نمیدونم این مشکل کلی هست یا نیاز به تنظیمات خاصی داره یا اینکه دوربین ایپد من مشکل داره از دوستان واستاتید محترم خواهش میکنم هرچه زودتر در این رابطه منو راهنمایی کنن چون خیلی رو مخه.منتظر نظراتتون هستم.باتشکر.

نظر

• دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه من منتظر نظراتتونم.

نظر

• دوستان سلام من یک توییک نصب کردم رو ایپدم که لاک اسکرین رو مثل اندروید میکنه اما حالا رمزش رو یادم رفته دیگه نمیتونم وارد دستگاه بشم به غیر از ریستور راه دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• ببخشید دوستان
          مدتیه که آیپد من ارور 1009 رو میده و از اپل استور نمیتونم چیزی دانلود کنم...هیتلر شکن هم استفاده میکنم ولی فایده نداره...
          راه حلش چیه؟؟؟؟

نظر

• من ایپد مینی 7.0.4 دارم
            فریمور کاملا داغون شده میخوام رستور کنم باید کدوم نسخه رو دانلود کنم
            در کدوم نسخه امکان جیلبریک هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط feysal نمایش پست ها
              من ایپد مینی 7.0.4 دارم
              فریمور کاملا داغون شده میخوام رستور کنم باید کدوم نسخه رو دانلود کنم
              در کدوم نسخه امکان جیلبریک هست.
              شما فقط می تونید به آخرین ورژن 7.1.1 ریستور کنید که اونم جیلبریک نمی شود.

نظر

• سلام من مودم tplink دارم اول آیپد مینی بهش وصل نمیشد مودمما آپدیت کرد وصل شد ولی حالا یکم که کار میکن مودم قطع و ریستارت میشه فقطم با آیپد این مشکلو داره. راه حلی برای این مشکل هستios 7.1.1

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi4413 نمایش پست ها
                  سلام من مودم tplink دارم اول آیپد مینی بهش وصل نمیشد مودمما آپدیت کرد وصل شد ولی حالا یکم که کار میکن مودم قطع و ریستارت میشه فقطم با آیپد این مشکلو داره. راه حلی برای این مشکل هستios 7.1.1
                  مودم رو از اول کانفیگ کنید
                  کشور رو روی united states قرار بدید و پسورد رو هم عوض کنید و همچنین نوع پسورد رو wap2 بزارید!
                  و بکبار ipad رو reset network setting کنید
                  iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نیازی به ریست نیست البته؛ وارد ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ شوید. با admin/admin وارد شده و در بخش Interface Setup گزینه Wireless را انتخاب و در بخش Country کشور آمریکا را انتخاب و تنظیمات را ذخیره کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• united stateهست wpa2 هم هست با reset network هم حل نشد.هروقت چندتا برنامه مثل beetalk و line که یکم حجم زیاد مصرف کنه میپره

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi4413 نمایش پست ها
                        united stateهست wpa2 هم هست با reset network هم حل نشد.هروقت چندتا برنامه مثل beetalk و line که یکم حجم زیاد مصرف کنه میپره
                        دوست عزیز من مشکل مشابه رو با دیوایس های که وای فای دو کاناله دارن داشتم(دیوایس های تست شده توسط من:iPhone 5C-5S)
                        با تعویض نوع پسورد و انتخاب پسورد WPA-PSK/WPA2-PSK مشکل من حل شد.فقط دقت کنید روی WPA 2 خالی نذارید و WPA-PSK/WPA2-PSK را انتخاب کنید

نظر

• سلام
                          من ایپد رو زدم تو شارژ بعد ی مدت که اومدم سراغش خیلییی داغ کرده بود
                          از اونجا دراوردمش و ی جای دیگه زدم تو شارژ
                          الان اصلا شارژ نمیکنه و شارژشم تموم شده
                          چیکار کنم حالا؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.alone نمایش پست ها
                            سلام
                            من ایپد رو زدم تو شارژ بعد ی مدت که اومدم سراغش خیلییی داغ کرده بود
                            از اونجا دراوردمش و ی جای دیگه زدم تو شارژ
                            الان اصلا شارژ نمیکنه و شارژشم تموم شده
                            چیکار کنم حالا؟؟؟؟؟؟
                            اشتباهی به تلفن نزدی؟:d
                            از اصل بودن و سالم بودن آداپتور و کابل مطمئن هستید؟
                            یه کمی داغ شدن موقع شارژ مشکلی نداره و طبیعی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                              اشتباهی به تلفن نزدی؟:d
                              از اصل بودن و سالم بودن آداپتور و کابل مطمئن هستید؟
                              یه کمی داغ شدن موقع شارژ مشکلی نداره و طبیعی هست
                              توی تلفن نزدم
                              کابل هم اصل بود
                              ولی الان دیگه شارژ نمیکنه
                              یکم داغ نکرد خیلی داغ کرده بود
                              چیزی توش نسوخته؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
                                توی تلفن نزدم
                                کابل هم اصل بود
                                ولی الان دیگه شارژ نمیکنه
                                یکم داغ نکرد خیلی داغ کرده بود
                                چیزی توش نسوخته؟؟
                                توی همون جا قبلی هم شارژ نمیکنه دیگه؟
                                برنامه ی Asus Ai Charger رو دانلودکنید روی pc.وصل کنید ببینید کار می کنه یا نه

نظر

صبر کنید ..
                                X