اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد مینی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا با آیپد نمیشه خط موبایل رو شارژ کرد. چی کار کنم؟ رایتل شارژ مستقیم هم نداره !!

نظر

• نوشته اصلی توسط nito نمایش پست ها
      آقا با آیپد نمیشه خط موبایل رو شارژ کرد. چی کار کنم؟ رایتل شارژ مستقیم هم نداره !!
      نميشه با خود ايپد
      رايتل اتفاقا شارژ مستقيم داره
      توي سايت رايتل به قسمت حساب كاربري بريد

نظر

• نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
        من فكر كنم زيادي حساسم پس جون ايپد خودمم به هركي نشون ميدم بهم ميخنده
        حالا اين عكسو ببينيد با بداي خودتون مقايسه كنيد
        به منتها عليه صفحه مرز بين بدنه و صفحه دقت كنيد كمي از وسط زرد تره ( اين با اغزاق ترين عكسي شد كه تونستم بگيرم )
        مشكل خاصى نيست اكثر آيپدها (حتى مال خودم!) اينطور هستن كه دليلش هم چسب ال سى دى هستش كه پس از گرم شدن به زيرش ميره و اين شكلى ميشه.
        همونطور كه گفتيد تو صفحه هاى سفيد و مشكى محسوس هستش ولى در كل زياد به چشم نمياد.
        .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nightmare77 نمایش پست ها
          سلام
          دوستان من با هر نرم افزار دانلود منیجری که استفاده میکنم وقتی صفحه رو لاک میکنم یا از توی دانلود منیجر میام بیرون و داخل نرم افزار دیگه ای میشم ٫ فایلای در حال دانلودم pause میشه ! و دوباره باید برم تو دانلود منیجر تا شروع به دانلود کنه ..
          راهی هست که این اتفاق نیفته و وقتی توی نرم افزار دانلود نیستم یا اینکه صفحه لاک هستش هم دانلودم ادامه پیدا کنه ؟؟؟
          ممنون میشم راهنماییم کنید

ios : 7.0.3
          ipad mini wifi

?????
          کسی از دوستان نمیتونه منو راهنمایی کنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nightmare77 نمایش پست ها
            ?????
            کسی از دوستان نمیتونه منو راهنمایی کنه ؟
            طبيعتا تنها راه استفاده از يه برنامه ي ديگس منم خيلي برنامه ديدم كه اين مشكلو داشته
            من از برنامه ي downloads استفاده ميكنم كه اين مشكلم نداره اينم ايكونش :

نظر

• نوشته اصلی توسط sina.m89 نمایش پست ها
              ببخشید من ایپد مینی وای فای گرفتم وقتی ورژن 7.0.2 اومده بود به راحتی فیس تایمم رو فعال و استفاده میکردم ورژن 7.0.3 اومد اپدیت کردم دیگه وصل نمیشه همش میگه اینترنت شما مشکل داره و یا عملیات انجام نشد مشکل چیه؟چطوری فعالش کنم دوباره؟
              کسی نیست راهنمایی کنه منو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina.m89 نمایش پست ها
                کسی نیست راهنمایی کنه منو؟
                چند روزیه به دلیل اختلالات اینترنت وصل نمیشه
                صبر کنید تا چند روز دیگه و تست کنید بعد
                اگر درست نشد یه بار ریستور کنید

نظر

• سلام دوستان
                  راهی هست که بشه از خود ایپد کتاب واسه ibook دانلود کرد به جز appstore چون من به لپ تاپدسترسی ندارم و نیازشدید به کتاب دارم اگه راهی داره ممنون میشم بگید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• تنها راه بدون سینک با کامپیوتر اپ استور هست....

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      راهی هست که بشه از خود ایپد کتاب واسه ibook دانلود کرد به جز appstore چون من به لپ تاپدسترسی ندارم و نیازشدید به کتاب دارم اگه راهی داره ممنون میشم بگید

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                      شما با سافاري روي فايل دانلود كتاب كليك كن بعد از چند لحظه گزينه ي open in ... نمايش داده ميشود

نظر

• سلام
                        بر دوستان
                        یک سوال داشتم . می خواستم ببینم به آیپد مینی چه کیبرد هایی می شه وصل کرد ؟
                        کیبرد یو اس بی معمولی رو می شه بهش وصل کرد ؟
                        تویه بازار یه کیبرد دیدم که فروشنده می گفت کیبرد اپل هست با قیمت 59 هزار و می گفت که به کامپیوتر هم وصل می شه . کیبرد های اپل اینطوری هستن یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
                          سلام
                          بر دوستان
                          یک سوال داشتم . می خواستم ببینم به آیپد مینی چه کیبرد هایی می شه وصل کرد ؟
                          کیبرد یو اس بی معمولی رو می شه بهش وصل کرد ؟
                          تویه بازار یه کیبرد دیدم که فروشنده می گفت کیبرد اپل هست با قیمت 59 هزار و می گفت که به کامپیوتر هم وصل می شه . کیبرد های اپل اینطوری هستن یا نه ؟
                          کیبوردهایی که بلوتوث باشن بدون دانگل

اون کیبور قطعا تقلبی بوده چون قبل این وضع دلار کیبورد اپل ۹۰ بود الان ۲۰۰ حداقل

نظر

• سلام یه سوال میخوام تبلت بگیرم برای کارهای صوت و تصویر و کتاب خوانی (برای آموزش زبان) همین مینی رو بگیرم یا 9.7 رو ؟ و اینکه 4g باشه !! اخه خونه و محل کار و ... اینترنت که هست !! خارج شهر با hot spot ایفونم میشه وصل کرد دیگه !!

نظر

• سلام دوستان
                              یک آیپد مینی گرفتم برنامه siri روش نیس یا حداقل من نمیبینم ...مگه آیپد ها سیری ندارند؟؟؟
                              لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                یک آیپد مینی گرفتم برنامه siri روش نیس یا حداقل من نمیبینم ...مگه آیپد ها سیری ندارند؟؟؟
                                لطفا کمک کنید
                                برید به این قسمت وفعالش کنید :

setting > genaral > siri

نظر

صبر کنید ..
                                X