اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد Apple Watch

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
    بله اپل واچ نسل اول هم پشتیبانی خواهد شد
    منظور من اين هستش كه اين او اس جديد قبل اينكه ساعت تازه معرقي شه مياد يا نه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اپلی که هنوز نتونسته تامین کنه نسل اول رو و تازه قراره از هفته آینده وارد اپل استورها بشه برای فروش (پس از ۲ ماه فروش فقط به صورت آنلاین) اصلا امکان نداره تا سال آینده نسل جدیدی از اپل واچ عرضه کنه.

نسخه ۲ هم همین الان بتاش برای همین نسل اول اومده و در انجمن قابل دانلود هست. نسخه نهایی هم به صورت آپدیت برای همین نسل میاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        اپلی که هنوز نتونسته تامین کنه نسل اول رو و تازه قراره از هفته آینده وارد اپل استورها بشه برای فروش (پس از ۲ ماه فروش فقط به صورت آنلاین) اصلا امکان نداره تا سال آینده نسل جدیدی از اپل واچ عرضه کنه.

نسخه ۲ هم همین الان بتاش برای همین نسل اول اومده و در انجمن قابل دانلود هست. نسخه نهایی هم به صورت آپدیت برای همین نسل میاد.
        به نظر شما الان بخريم
        و نسل بعدي سال بعد يعني ٢٠١٦ مياد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
          به نظر شما الان بخريم
          و نسل بعدي سال بعد يعني ٢٠١٦ مياد؟

شاید در چند ماه آینده یکسری بند جدید اضافه بشه اما بدون شک نسل بعدی سال دیگه میاد
          اما اینکه می خواین بخرین یا نه, خوب به خودتون بستگی داره
          نسل بعدی بدون شک کامل تر هست اما خوب حداقل باید ۱۰-۱۱ ماه دیگه صبر کنید
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            شاید در چند ماه آینده یکسری بند جدید اضافه بشه اما بدون شک نسل بعدی سال دیگه میاد
            اما اینکه می خواین بخرین یا نه, خوب به خودتون بستگی داره
            نسل بعدی بدون شک کامل تر هست اما خوب حداقل باید ۱۰-۱۱ ماه دیگه صبر کنید
            فقط ١١ ١٢ ماه نيست
            ٣ ٤ ماه هم مايد روش تا قيمت متعادل شه
            من بين يه فيتنس تركر ويوو اسمارت گارمين و اپل واچ موندم.
            چون زياد ورزش ميكنم و مهم هست برام ثبت كالري و...

نظر

فقط ١١ ١٢ ماه نيست
              ٣ ٤ ماه هم مايد روش تا قيمت متعادل شه
              من بين يه فيتنس تركر ويوو اسمارت گارمين و اپل واچ موندم.
              چون زياد ورزش ميكنم و مهم هست برام ثبت كالري و...

من اطلاعاتی از دو محصول دیگه ندارم
              اما از اونجا که هر سال سرعت رشد فناوری در تلفن های همراه داره میاد پایین تر و عملا دیگه شرکت ها قابلیت بزرگی دیگه برای ارائه روی تلفن های هوشمند ندارند، شرکت ها کم کم تمرکزشون روی محصولات دیگه میره، مثل ساعت های هوشمند
              اپل هم اینو خوب فهمیده و بدون شک روی توسعه ساعت (بخصوص بخش نرم افزاریش) خیلی کار خواهد کرد، قابلیت های ورزشی هم یکی از اصلی ترین هدف هاست.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• اين كه نسل بعدى اپل واچ كى مياد خيلى سخته گفتنش چون اين اولين نسل اون هست
                و هنوز سياست هاى اپل در قبال اپل واچ مشخص نيست، به نظر من اگه قرار باشه سالى يه ساعت جديد به بازار تحويل بده
                نميتونه مشترى هاى نسخه ى Edition رو راضى نگه داره!

- - - - - - - - - -

اين كه نسل بعدى اپل واچ كى مياد خيلى سخته گفتنش چون اين اولين نسل اون هست
                و هنوز سياست هاى اپل در قبال اپل واچ مشخص نيست، به نظر من اگه قرار باشه سالى يه ساعت جديد به بازار تحويل بده
                نميتونه مشترى هاى نسخه ى Edition رو راضى نگه داره!

نظر

• دوستاني كه اپل واچ دارن سرعتش چه طور هستش
                  چه قدر به درد يك ايراني ميخوره؟

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید . من apple watch گرفتم و یه مشکل دارم اگه میشه کمکم کنید . مشکلم اینکه نمیتونم برای یکی از دوست هام ضربان قلب و نقاشی بفرستم دوستم هم نمیتونه برای من بفرسته ولی برای بقیه دوستاش میتونه بفرسته و این که گاهی اوقات notifications های massages فقط روی گوشیم میاد و هیچی رو ساعت نمیاد اگه ممکنه کمکم کنید !

نظر

• دوستان بنظر شما قیمتش تا کجا پایین میاد !؟

همینطوری داره میاد پایین قیمتش. الآن 42 میلیمتری مشکیشو 1750 قیمت دارم.

چند روز پیش 1.800 بود.

میترسم بخرم تا چند ماه دیگه بیاد رو یه تومن و...

اگه با توجه به قیمت آیفون بخوام حساب کنم باید رو 900 تومن ثابت بشه قیمتش. درست نمیگم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                        دوستان بنظر شما قیمتش تا کجا پایین میاد !؟

همینطوری داره میاد پایین قیمتش. الآن 42 میلیمتری مشکیشو 1750 قیمت دارم.

چند روز پیش 1.800 بود.

میترسم بخرم تا چند ماه دیگه بیاد رو یه تومن و...

اگه با توجه به قیمت آیفون بخوام حساب کنم باید رو 900 تومن ثابت بشه قیمتش. درست نمیگم؟
                        نه، مدل ۳۸ میلیمتری اسپورت نهایت تا ۱۱۰۰ بیاد پایین و ۴۲ میلیمتری اون بشه ۱۴۰۰-۵۰۰

۳۵۰ و ۴۰۰ دلار با هیچ دلاری زیر ۱ میلیون در نمیاد

نظر

• امروز
                          35 میل 1400
                          42 میل 1650
                          داره میاد پایین تا برسه به قیمت اصلی

نظر

اسپورت واچ ها ام جنس صفحشون ياقوت هس؟

Sent from my iPhone
                            خير جنس صفحه ايون ايكس كه تو ايفون ٦ بكار رفته

نظر

• من امروز 42 میلشو خریدم. 1680

از اون چیزی که فکر میکردم کوچکتره ! سایز دست من کوچیکه نسبت به بقیه، با این حال باز هم حس میکنم برای دستم کوچیکه...

و امکاناتش خیلی خوبه. کار کردن هم باهاش خیلی راحته. باهاش تماس تلفنی هم گرفتم که اسپیکرش یکمی ضعیفه متأسفانه. البته کاملا کار راه اندازه.

سرعت دستگاه به اون خوبی که باید باشه نیست. مثلا اونجاها که میخواد واچ فیس های پروانه ها رو بیاره یکم لگ میزنه.

چندتا مسیج هم دریافت کردم. برای بعضی هاش ویبره میزنه برای بعضی هاش نمیزنه یا شاید یواش میزنه من متوجه نمیشم...

حالا باز تجربه جالبی برام پیش اومد میگم.

نرم افزار ضبط صدا و ماشین حساب و کنترل تلویزیون هم براش گرفتم خیلی خوب و راحت بود کار کردن باهاشون.

نظر

• نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                                من امروز 42 میلشو خریدم. 1680

از اون چیزی که فکر میکردم کوچکتره ! سایز دست من کوچیکه نسبت به بقیه، با این حال باز هم حس میکنم برای دستم کوچیکه...

و امکاناتش خیلی خوبه. کار کردن هم باهاش خیلی راحته. باهاش تماس تلفنی هم گرفتم که اسپیکرش یکمی ضعیفه متأسفانه. البته کاملا کار راه اندازه.

سرعت دستگاه به اون خوبی که باید باشه نیست. مثلا اونجاها که میخواد واچ فیس های پروانه ها رو بیاره یکم لگ میزنه.

چندتا مسیج هم دریافت کردم. برای بعضی هاش ویبره میزنه برای بعضی هاش نمیزنه یا شاید یواش میزنه من متوجه نمیشم...

حالا باز تجربه جالبی برام پیش اومد میگم.

نرم افزار ضبط صدا و ماشین حساب و کنترل تلویزیون هم براش گرفتم خیلی خوب و راحت بود کار کردن باهاشون.
                                چه برنامه ايي براي ماشين حسابش نصب كرديد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X