اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبادل نظر در مورد Apple Watch

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای ماشین حساب چند برنامه وجود داره که من به شما cruncher رو پیشنهاد میکنم
    ویرایش توسط Janangz : https://i-phone.ir/forums/member/46254-janangz در ساعت 20-07-2015, 02:34 PM

نظر

• سلام لطفا برنامه های برتر دوچرخه سواری رو معرفی کنید بجز cycle meter و run tactic یه جورتیی تو مایه های work out باشه
      ممنون

نظر

• کسی نیست جواب سوال بندرو بده؟؟

نظر

• برنامه دیفالت خود ساعت برای دوچرخه سواری کاملا مناسبه، ضمن اینکه ضربان قلبتونم کنترل میکنه.

بجز اون من از run keeper هم استفاده میکنم که عالیه.

نظر

• شما میتونید از برنامه Runtastic استفاده کنید برنامه خیلی کاملی هستش
            نوشته اصلی توسط Arad 1380 نمایش پست ها
            سلام لطفا برنامه های برتر دوچرخه سواری رو معرفی کنید بجز cycle meter و run tactic یه جورتیی تو مایه های work out باشه
            ممنون

نظر

• من تا قبل از اینکه روی اپل واچ از این طلق های محافظ صفحه نصب کنم، زیر دوش و با دست خیس میتونستم ازش استفاده کنم (تاچش کار میکرد)

ولی از موقعی که محافظ صفحه نصب کردم دیگه با دست خیس صفحش کار نمیکنه.

کسی تجربه مشابه نداشته ؟

بنظرتون اگه بجای طلق، گلس بندازم درست میشه؟ کسی هست امتحان کرده باشه؟

نظر

• برنامه vimer هم براي دوحرخه سواري خوبه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان

من هدفون وايرلسي رو به اپل واچ وصل ميكنم ولي وقتي آهنگي از music پخش ميكنم از توي ايفون پخش ميشه چيكار بايد بكنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
                    سلام دوستان

من هدفون وايرلسي رو به اپل واچ وصل ميكنم ولي وقتي آهنگي از music پخش ميكنم از توي ايفون پخش ميشه چيكار بايد بكنم؟
                    اول باید از طریق اپلیکیشن اپل واچ برروی آیفون یک پلی لیست آهنگ رو سینک کنید روی اپل واچ

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      اول باید از طریق اپلیکیشن اپل واچ برروی آیفون یک پلی لیست آهنگ رو سینک کنید روی اپل واچ
                      سينك كردم ولي وقتي از توي واچ پخش ميكنم صدا از توي هدفون نمياد از ايفون پخش ميشه

نظر

• سلام من میخوام اپل واچ بخرم میخوام ۲ تومن هزینه کنم ضد اب هست ارزش خرید داره ایغون ۶ هم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط maboodi نمایش پست ها
                          سلام من میخوام اپل واچ بخرم میخوام ۲ تومن هزینه کنم ضد اب هست ارزش خرید داره ایغون ۶ هم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

ضد آب به اون صورت نیست ولی تا ۳۰ دقیقه در عمق ۱ متری آب دوام میاره
                          این دیگه سلیقه ای هست به نظر بنده ارزش خرید داره یعنی بنده که راضیم ولی یک خریدار اول باید نیاز های خودش رو شناسایی کنه بعد بهترین محصول رو بر اساس نیاز هاش خریداری کنه

نظر

• با سلام
                            بنده اپل واچ رو در سایز های مختلف تست کردم
                            به جرات میتونم بگم که صفحه نمایشه فوق العاده ای داره ولی اندازش با اون چیزایی که تو نت میبینین خیلی فرق داره و کوچیکه
                            به هر حال به عنوان ساعت سایزش خوبه (42mm)ولی سراغ 38 نرین به نظرم چون خیلی کوچکتره و باتریشم ضعیف تره
                            ولی با این حال بیشتر ظاهری وفوق العاده جذاب و فانتزی داره تا کارایی(دیدن اعلان های موبایل رو ساعت)
                            در ضمن مقداری در شارژ دهی ایفونتونم تاثیر میزاره اگه بهش متصل باشه
                            ولی واقعا فوق العادس
                            همون طور که میدونین 3 تا مدل داره(الومینیومی.استیل.طلای18عیار)
                            و تنها فرق بین این 3 تا جنس بدنه هست
                            با 2.5 میتونین مدل استیل همراه با صفحه ی یاقوت کبود بخرین که در برابر خش عالیه(همراه با بند اسپرت پلاستیکی)
                            اما الومینیومی جنسه صفحه اش مثه ایفون6ه
                            رو ضده ابیش خیلی حساب باز نکنید
                            ببخشید سرتونو درد اوردم

- - - - - - - - - -

ویرایش توسط shayan-mo : https://i-phone.ir/forums/member/175833-shayan-mo در ساعت 15-08-2015, 12:41 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط maboodi نمایش پست ها
                              سلام من میخوام اپل واچ بخرم میخوام ۲ تومن هزینه کنم ضد اب هست ارزش خرید داره ایغون ۶ هم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سلام
                              بنده اپل واچ رو در سایز های مختلف تست کردم
                              به جرات میتونم بگم که صفحه نمایشه فوق العاده ای داره ولی اندازش با اون چیزایی که تو نت میبینین خیلی فرق داره و کوچیکه
                              به هر حال به عنوان ساعت سایزش خوبه (42mm)ولی سراغ 38 نرین به نظرم چون خیلی کوچکتره و باتریشم ضعیف تره
                              ولی با این حال بیشتر ظاهری وفوق العاده جذاب و فانتزی داره تا کارایی(دیدن اعلان های موبایل رو ساعت)
                              در ضمن مقداری در شارژ دهی ایفونتونم تاثیر میزاره اگه بهش متصل باشه
                              ولی واقعا فوق العادس
                              همون طور که میدونین 3 تا مدل داره(الومینیومی.استیل.طلای1 8عیار)
                              و تنها فرق بین این 3 تا جنس بدنه هست
                              با 2.5 میتونین مدل استیل همراه با صفحه ی یاقوت کبود بخرین که در برابر خش عالیه(همراه با بند اسپرت پلاستیکی)
                              اما الومینیومی جنسه صفحه اش مثه ایفون6ه
                              رو ضده ابیش خیلی حساب باز نکنید
                              ببخشید سرتونو درد اوردم

نظر

• اپل واچ مشکلی با آب نداره ، اینو شخصا تست کردم ... شاید وقتی در آب قرار میگیره تاچ ش درست کار نکنه ولی مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ghafooriyan نمایش پست ها
                                سينك كردم ولي وقتي از توي واچ پخش ميكنم صدا از توي هدفون نمياد از ايفون پخش ميشه
                                وارد آپ موزیک بشید و بصورت فورس تپ کنید ، سورس رو بروی واچ قرار بدید و لذت ببرید .
                                ویرایش توسط alireza24 : https://i-phone.ir/forums/member/106907-alireza24 در ساعت 21-08-2015, 07:13 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X