اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درباره Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

درباره Apple TV

نوشته اصلی توسط carlos alberto نمایش پست ها
    دوستان قیمتش چقدره؟؟؟
    يه ٤٠٠ ، ٥٠٠ تومني هست

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

کلا واسه اینکه بازی یا فیلمو با اپل تی وی بفرستیم رو تلویزیون اینترنت پرسرعت می خواد؟من ۵۱۲ مخابرات دارم وسطش قطعو وصل نمیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط milad.kiaei نمایش پست ها
        کلا واسه اینکه بازی یا فیلمو با اپل تی وی بفرستیم رو تلویزیون اینترنت پرسرعت می خواد؟من ۵۱۲ مخابرات دارم وسطش قطعو وصل نمیشه؟
        ارسال فیلم، بازی، موسیقی به این دستگاه بصورت استریم در شبکه خانگی، اصلاً نیازی به اینترنت نداره!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          ارسال فیلم، بازی، موسیقی به این دستگاه بصورت استریم در شبکه خانگی، اصلاً نیازی به اینترنت نداره!
          پس اينترنت واسه چي مى خواد!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

پس اينترنت واسه چي مى خواد!؟

برای استفاده از کانالهای تلویزیونی اینترنتی، پخش موسیقی و فیلم و عکس از iCloud و خرید موارد فوق از فروشگاه آیتونز و همچنین در نسخه جدید پخش موسیقی بوسیله برنامه آیتونز رادیو

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
              برای استفاده از کانالهای تلویزیونی اینترنتی، پخش موسیقی و فیلم و عکس از iCloud و خرید موارد فوق از فروشگاه آیتونز و همچنین در نسخه جدید پخش موسیقی بوسیله برنامه آیتونز رادیو
              من الان ميخوام بخرم صبر كنم تا ورژن حديدش بياد چون ورژن گوشيم ٧.٠ هست!!! بعد الان چه ورژنى رو اپل تيوى ها هست؟

نظر

من الان ميخوام بخرم صبر كنم تا ورژن حديدش بياد چون ورژن گوشيم ٧.٠ هست!!! بعد الان چه ورژنى رو اپل تيوى ها هست؟

اگر عجله ای ندارید صبر کنید احتمال زیاد در ماه آینده نسل جدید Apple TV عرضه خواهد شد!
                منطبق بودن ورژن گوشی با اپل تی وی ارتباطی به هم ندارند!

نظر

سلام
                  دوست عزیز نمیشه از رو مک بوک کلا صفحه مک بوک انداخت رو تلویزیون؟

نظر

نوشته اصلی توسط pejmandvd نمایش پست ها
                    سلام
                    دوست عزیز نمیشه از رو مک بوک کلا صفحه مک بوک انداخت رو تلویزیون؟
                    سلام
                    نسخه مك شما شيركوهي باشه ميتونين با airplay mirroring دسكتاپ رو روس تي وي مشاهده كرد!!

Sent from iPhone 5

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                      سلام آقا مطمئنى كه واسه چيزايي كه از گوشى يا مك ميفرستى رو tv اينترنت نميخواد چون تو تاپيكاى ديگه خوندم همه مشكل دارن!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط milad.kiaei نمایش پست ها
                        سلام آقا مطمئنى كه واسه چيزايي كه از گوشى يا مك ميفرستى رو tv اينترنت نميخواد چون تو تاپيكاى ديگه خوندم همه مشكل دارن!؟

بله، و اگر کمی هم بیندیشی میبینی که منطقی هم نیست که تو فاصله ۲ متری تی وی، میخوای استریم کنی چه نیاز به ارتباط اینترنتی داره!
                        همانطور که قبلاً گفتم، فقط برای سرویسهای پخش اینترنتی و Cloud نیاز به ارتباط با اینترنت داری!

نظر

بله، و اگر کمی هم بیندیشی میبینی که منطقی هم نیست که تو فاصله ۲ متری تی وی، میخوای استریم کنی چه نیاز به ارتباط اینترنتی داره!
                          همانطور که قبلاً گفتم، فقط برای سرویسهای پخش اینترنتی و Cloud نیاز به ارتباط با اینترنت داری!
                          پس تو همين تاپيكاي بالاتر كه بقيه گفتن كه لگ داره تو بازى همش قطع ميشه !!!پس اونا چى ميگن!؟

نظر

• Use Beamer

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط milad.kiaei نمایش پست ها
                              پس تو همين تاپيكاي بالاتر كه بقيه گفتن كه لگ داره تو بازى همش قطع ميشه !!!پس اونا چى ميگن!؟

نوشته اصلی توسط hrthari نمایش پست ها
                              Use Beamer

Sent from my iPhone
                              لگ داشتن به دلیل توان ضعیف مودم وایرلس یا Access Point هست، و ابزارهای نرم افزاری مثل beamer هم که این دوستمون گفتند، جواب نمیده وقتی سیگنال بیسیم ضعیف یا کشش نداشته باشه!

نظر

لگ داشتن به دلیل توان ضعیف مودم وایرلس یا Access Point هست، و ابزارهای نرم افزاری مثل beamer هم که این دوستمون گفتند، جواب نمیده وقتی سیگنال بیسیم ضعیف یا کشش نداشته باشه!
                                يعنى اونا اينترنتو اين مشكلارو واسه دانلود فيلم اينا دارن نه استريم!؟

نظر

صبر کنید ..
                                X