اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درباره Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
    بايد از مودم هاي wifi كه قابليت set كردن وي *p* ان رو روي خودشون دارن استفاده كنين.
    مدلی میتونید بگید؟

نظر

در مورد سوال دوستمون اگه جوابي داشته باشين ممنون ميشم
      من يه مشكل دىگه اي هم دارم اونم اينه كه اصلا به سيستم نميتونم وصلش كنم به آيتونز وصل ميشه اون بعد يه مدت كوتاه دوباره قطع ميشه و ديگه كانكت نميشه
      ممنون ميشم دوستان كمك كنن
      ویرایش توسط amirhalgord : https://i-phone.ir/forums/member/2062-amirhalgord در ساعت 16-05-2011, 11:09 PM

نظر

Help ME

نوشته اصلی توسط tooka نمایش پست ها
        من این دستگاه زیبا ودر عین حال جالب رو دارم.اکه از دوستان سوالی داشتین در خدمتم

سلام . من اپل تی وی ۲ رو خریدم . شبکه وایرلس هم دارم . هر کاری میکنم نمیتونم عکس استریم کنم .
        چطوری می تونم عکس از روی ipad به وسیله اپل تی وی بدم روی مانیتور . خواهشا از پایه توضیح بدید و نگید کاری نداره .
        مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
          تا اونجايي كه مدل هاش رو ميشناسم نه اين قابليت رو ندارن.

بايد از مودم هاي wifi كه قابليت set كردن وي *p* ان رو روي خودشون دارن استفاده كنين.
          Dlink 615 اكسس پوينت هست كه و،پ، ان رو شير ميكنه ومن استفاده ميكنم ولي مودم نيست( بايد به يه مودم وصل بشه)
          اگه مودمي ميخواهيد كه ،،،،،،،، هم شير كنه بايد دنبال linksys 210 بگردي ؛ كه ديگه پيدا نميشه

من تقريباً يك ماه پيش دنبال همچين مودمي توي تهران گشتم كه. ميگفتن از توي بازار جمع شده
          منم مجبور شدم يه linksys 320 و يه dlink 615 بگيرم

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
            Dlink 615 اكسس پوينت هست كه و،پ، ان رو شير ميكنه ومن استفاده ميكنم ولي مودم نيست( بايد به يه مودم وصل بشه)
            اگه مودمي ميخواهيد كه ،،،،،،،، هم شير كنه بايد دنبال linksys 210 بگردي ؛ كه ديگه پيدا نميشه

من تقريباً يك ماه پيش دنبال همچين مودمي توي تهران گشتم كه. ميگفتن از توي بازار جمع شده

dlink615 تنظیمات و.پ.ان رو داخل مودم میدید بعد خوب کار می کنه مثلا تو پی سی یا ایپد بدون اینکه و.پ ان کار می کنه؟؟؟

نظر

dlink

نوشته اصلی توسط amirlovely نمایش پست ها
              dlink615 تنظیمات و.پ.ان رو داخل مودم میدید بعد خوب کار می کنه مثلا تو پی سی یا ایپد بدون اینکه و.پ ان کار می کنه؟؟؟
              بله درسته

نظر

منم یه سوالی اینجا پرسیدم:
                http://www.i-phone.ir/forums/thread3...tml#post405452
                اگه دوستان لطف کنن کمک کنن ممنون میشم.

نظر

یک سوالی داشتم
                  به این اپل تی وی هارد اکسترنال با یو اس بی وصل میشه؟
                  هارد lan دار چی؟
                  هارد وای فای چی؟

نظر

سلام خدمت همه دوستان.

كسي خبري از مدل جديد اين دستگه نداره كه ميگن ميخواد بياد؟

با تشكر

نظر

فعلا مدل جدیدی قرار نیست بیاد - این دستگاه به هارد مستقیما وصل نمیشه - شما باید هارد رو به کامپیوتر وصل کنید یا به روتر -
                      برای دیدن فایلهای Divx یا موزیک و عکس کارتون با روتر های عادی یا همون سری G راه میفته ولی برای کارایی بهتر از این دستگاه همانطوری که خود اپل پیشنهاد کرده باید از روتر اکسس پوینتهای سری N استفاده کنید مانند Airport Extream , Airport Express که سرعت انتقال دیتا شون بالای 300 هست و برای پخش فایلهای HD مورد نیاز apple tv ، که این سری معمولا دارای ورودی USB هستند که میتونید هارد و پرینتر و .. بهشون وصل کنید.
                      با این دستگاه خیلی کارای جالبی میتونید انجام بدید که با هیچ پلیر دیگری امکانش نیست و فرقش با پلیرهای دیگه مثل فرق ایفون با یه گوشی معمولیه خصوصا وقتی که Apple Tv جیلبرک میشه و یه ایفون ویا ایپد هم دارین...

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها

سلام و تشکر فراوان به خاطر راهنمایی های خوبتان.
                        برای من سوالی پیش اوده و اون هم طریقه set کردن وی * پی *ان* با dlink 615 هست لطفا من را راهنمایی کنید . من وقتی از فروشنده کمک خواستم گفت که نمیشه با dlink 615 این کار را انجام داد و شما اخرین کسی هستید که منو میتونه راهنمایی کنه. اگر هم اموزش کامل اون رو بگذارید یه دنیا ازتون ممنون میشم. لطفا خیلی ساده توضیح دهید چون من تازه کار هستم.
                        بازم به خاطر راهنمایی هاتون ممنون.

نظر

از این دستگاه میشه به جای انتن های خانگی برای دریافت شبکه های ایران استفاده کرد جواب رو پخ کنید

ممنون

نظر

میشه فایل پاور پوینتی که تو آیپد داریم مثلا تو quickoffice به وسیله اون نشون بدیم؟
                            فایل PDF چی؟
                            صفحه وب چی؟

نظر

من اطلاعاتم درباره این دستگاه خیلی کامل نیست، ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید :
                              توی پست های صفحه اول و دوم دوستان گفتن اینترنت پرسرعت نیاز داره. مثلا من با یه اینترنت با سرعت دانلود 100 kb/s ‏(100 کیلوبایت در ثانیه) میتونم از این دستگاه به خوبی استفاده کنم؟؟

نظر

با وای فای کار می کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X