درخواست اپل از توسعه‌دهندگان به منظور عدم معرفی برنامه‌های خود برای اپل واچ تا بعد از کنفرانس

اگر اخبار مربوط به اپل واچ را دانبال کرده باشید، حتما در جریان هستید که اپل در مقر اصلی خودش، یک سری کلاس‌های آموزشی برای توسعه‌دهندگان مطرح درخصوص اپل واچ برگزار کرده است و اطلاعات دقیق‌تری را راجع به اپل واچ ارائه کرده است. در همین راستا گزارشاتی از افرادی که در این کلاس‌ها حضور داشته‌اند منتشر شده است مبنی بر اینکه اپل از تمام توسعه‌دهندگان درخواست کرده است اطلاعات دقیقی راجع به اپلیکیشن‌های خود تا بعد از کنفرانس ۱۸ اسفند ارائه نکنند و تمام اطلاعات را محرمانه نگه دارند. این اطلاعات شامل تاریخ عرضه، اسکرین شات و یا حتی ویدئو‌ نیز می‌شود. در برخی موارد نیز اپل از برخی توسعه‌دهندگان درخواست کرده است اطلاعات مربوط به اپلیکیشن‌های خود را تا پایان ماه مارس و حتی اوایل آوریل منتشر نکنند.

screenshot-2015-03-06-09-30-45

در ادامه این گزارشات نیز آمده است که از برخی توسعه‌دهندگان درخواست شده است که سورس کد و فایل خام رابط کاربری اپلیکیشنی که در حال توسعه دارند را برای اپل ارسال کنند. که احتمال داده می‌شود در روز کنفرانس برای به نمایش گذاشتن چندین اپلیکیشن جانبی مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

در نهایت باید تا روز دوشنبه صبر کرد و دید اپل چه برنامه‌ای در سر دارد. پوشش زنده این کنفرانس را از انجمن تخصصی آیفون نیز می‌توانید دنبال کنید.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.