گزارش اقتصادی اپل برای سه ماهه سوم 2014

گزارش اقتصادی اپل برای سه ماهه سوم 2014

دقایقی پیش در طی یک کنفرانس تلفنی٬ شرکت اپل گزارش و فعالیت اقتصادی خود را برای سه ماهه سوم 2014 منتشر کرد. این گزارش در حالی منتشر شد که با فروش بالای آیفون ۶ و ۶ پلاس٬‌ انتظارات از درآمد شرکت اپل٬ بیش از همیشه است.

براساس گزارش اپل٬ این شرکت در این سه ماهه 42.1 میلیارد دلار درآمد داشته است که از این میزان 8.5 میلیارد دلار آن سود خالص بود.

در این سه ماهه اپل موفق به فروش 59.6 میلیون عدد دیوایس شده است که شامل موارد زیر است:

  • 39.2 میلیون عدد آیفون
  • 12.3 میلیون عدد آیپد
  • 5.5 میلیون عدد مک
  • 2.6 میلیون عدد آیپاد

 

 

میزان فروش و درآمد ما در این سه ماهه با استقبال بی نظیر از آیفون ۶ و ۶ پلاس یک رکورد در کتاب رکورد ها بود. با نوآوری فوق العاده ای که در آیفون ها٬ آیپد ها٬‌مک و همچنین iOS 8 و مک یوسیمیتی داشته ایم٬ دیوایس ها ما در خط تولید٬ قوی تر از همیشه برای آخر سال و تعطیلی هاست و همچنین ما از دیوایس هایی که در خط تولید خود برای آینده در سال ۲۰۱۵ داریم٬ بسیار هیجان زده ایم.
– تیم کوک٬ مدیر عامل شرکت اپ

72bed394bceb2461f6b51c54a8ca44dc

به نظر می رسد٬ فروش بالای آیفون٬ بیش از سه میلیارد دلار درآمد شرکت اپل را در این سه ماهه به نسب سه ماهه گذشته بالا برده است. پیش بینی می شود در سه ماهه پایانی ۲۰۱۴ و با نزدیک شدن به تعطیلات پایان سال٬ اپل رکورد بالای سال گذشته خود را در پایان سال دوباره بشکند و دریایی از پول را روانه شرکت اپل کند.

 

آپدیت:

بازار بورس وال استریت روی خوشی به عملکرد اپل در سه سوم سال ۲۰۱۴ نشان داد و سهام اپل با ۲/۷ درصد رشد در اولین روز کاری بعد اعلام اپل مواجه شد

برچسب ها:

بدون برچسب

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.