بازگشایی بخش نسخه های آزمایشی OS X برای تمام کاربران مک

بازگشایی بخش نسخه های آزمایشی OS X برای تمام کاربران مک

همزمان با عرضه iOS 7.1.1 ٬ اپل یک تغییر و تحول عظیمی در بخش مک نیز ایجاد کرد٬ از این پس تمام کاربران مک میتوانند به تمام نسخه های آزمایشی آیتونز (مانند آیتونز ۱۱.۱.۶ ) ٬ مک ( OS X 10.9.3 ) و دیگر ابزار های مربوطه دسترسی داشته باشند. این در حالیست قبلا برای این انجام این کار و دسترسی به این نسخه ها لازم بود سالیانه مبلغ ۹۹ دلار پرداخت شود.
اپل با این کار قصد دارد طیف بیشتری از کاربران را جذب نسخه های آزمایشی مک کند تا در نتیجه با دریافت فیدبک های مفید نسبت به رفع باگ های گزارش شده از سوی کاربران اقدام کند.

betaseedprogram
در واقع شما با پیوستن به گروه OS X Beta Seed و پذیرفتن یک سری قوانین محرمانه٬ اپل با ارائه یک ابزار مخصوص٬ دسترسی شما را به نسخه های آزمایشی مک و … در محیط مک اپ استور فراهم 

میسازد.

 

برای پیوستن به این گروه ابتدا به لینک رو به رو مراجعه کنید: Appleseed Beta website

سپس با اپل ای دی خودتان لاگین کنید. بعد از این مرحله شما باید یک سری شرایط رو بپذیرید٬ مانند عدم ارائه اطلاعات این قسمت از سایت اپل به افرادی که عضو گروه Appleseed نیستند. و همچنین عدم اشتراک گذاری فایل های دانلود شده از این قسمت در File Sharing های مختلف.

بعد از پذیرفتن این قوانین٬ قبل از نصب فایل مخصوص توسعه دهنده ها از شما درخواست میشود که از طریق Time Machine یک بکاپ کامل از سیستم بگیرید تا بعد ها سیستم شما دچار مشکل خاصی نشود.

در نهایت نیز با مراجعه به این قسمت https://appleseed.apple.com/sp/betaprogram/download نسبت به دریافت MavericksBetaAccessUtility اقدام کنید. بعد از نصب این فایل برنامه مک اپ استور باز میشود و شما را به تب آپدیت ها هدایت میکند که با کمی صبر مشاهده میکنید که آخرین نسخه آزمایشی OS X 10.9.3 آماده دریافت میباشد.

بعد از نصب این نسخه شما شاهد یک برنامه بنام Feedback Assistant در داک مک خود خواهید بود که میتوانید از این طریق مشکلات این نسخه را به اپل گزارش دهید.

برچسب ها:

دیدگاه ها ۱

  1. مسعود

    ۱ مرداد ۱۳۹۳ ۳:۱۵ ب٫ظ

    سلام من ایفون ۵دارم الان اپل ایدی رو یادم رفته نمی دونم وگوشی ققل شده می خواستم ببینم کسی هست کمکم کنه ممنون می شم پولش مهم نیست

دیدگاه خود را ارسال کنید.