عرضه برنامه عینک گوگل “MyGlass” در اپ استور

عرضه برنامه عینک گوگل “MyGlass” در اپ استور

01

خبر خوب برای دارندگان عینک گوگل و در زمینه اپل. گوگل برنامه رسمی خود را برای عینک هوشمند ۱۵۰۰ دلاری خود در اپ استور عرضه کرد که این امکان را می‌دهد تا عینک گوگل خود را از طریق گوشی مدیریت کنند.

از این اپلیکیشن می‌توانید برای تنظیم عینک, مسیریابی و انتقال تمامی تصاویری که از طریق عینک مشاهده می‌کنید و انتقال کانتکت ها, استفاده کنید. به نظر می‌رسد که شما تمامی کارهایی را که با اندروئید انجام می‌دادید را می‌توانید با ورژن iOS انجام دهید.

در اپل استور آمده است :

“MyGlass به شما امکان تنظیم و مدیریت عینک شما را می‌دهد. از آن می‌توانید برای تنظیم عینک, مسیریابی و انتقال تمامی تصاویری که از طریق عینک مشاهده می‌کنید و انتقال کانتکت ها , استفاده کنید.

اگر شما این عینک را ندارید پس دانلود کردن این برنامه تلف کردن وقت شما است. از این بابت عذرخواهی می‌کنیم. اطلاعات بیشتر در google.com/glass.

در معرفی عینک آمده است:

اگر شما از آن دسته از آدم‌های خوش بختی هستید که یک دستگاه عینک گوگلی دارند و همچنین یک گوشی آیفون نیز دارید , پس بدون هیچ‌گونه  درنگ این برنامه را دانلود کنید. اگر علاقمند به این برنامه هستید می‌توانید این برنامه را به رایگان از اپل استور دانلود کنید.

برچسب ها:

بدون برچسب

دیدگاه ها ۰

دیدگاه خود را ارسال کنید.