وال استریت ژورنال، رونمایی از سرویس موسیقی توسط اپل را تایید کرد

apple-and-iRadio

 

طبق عادت همیشگی، قبل از برگزاری کنفرانس های اصلی اپل، بعضی از کمپانیها یا نشریات نزدیک به منابع اپل، شایعات و اخبار را تایید یا تکذیب میکنند، و خوب بر اخبار اصلی متن رویدادها صحه میگذارند. به تازگی نشریه وال استریت ژونال، شایعاتی را که پیرامون سرویس جدید موسیقی موسوم به iRadio از قبل دامنه وسیعی پیدا کرده بود را امروز تایید کرد و یادآور شده است که امشب در کنفرانس توسط اپل معرفی خواهد شد، و اپل میرود تا بلند پروازانه ترین همکاری خود را با صنعت موسیقی انجام دهد.
متن یادداشت وال استریت ژورنال:

 

انتظار میرود بر اساس پیش بینی ها، این سرویس در مرحله اول در ایالات متحده در دسترس قرار بگیرد و به کاربران اجازه خواهد داد تا کانالهای رادیویی بالاخص موسیقی را بتوانند پخش کنند، تبلیغات صوتی و متنی نیز توسط iAD اپل پشتیبانی خواهد شد.
انتظار میرود این سرویس جدید امشب در کنفرانس WWDC توسط اپل رونمایی و در ماه سپتامبر در دسترس قرار گیرد.اپل پس از کش و قوس های فراوان طی چند هفته اخیر قراردادهایی را با گروه موسیقی جهانی Vivendi SA و گروه موسیقی وارنر و انتشارات موسیقی کمپانی سونی به امضاء رسانیده است.

 

این گزارش در ادامه ماجرا میگوید که مذاکرات برای سرویس پخش موسیقی، از سال قبل آغاز شده و به دلایلی این موضوع تا به امروزه ادامه داشته است و همین باعث به تعویق افتادن ارایه این سرویس توسط اپل بوده است و البته باعث حرارت این موضوع پس از معرفی سرویس جدید گوگل در این زمینه خواهد شد.
البته جای تعجب نیست، چون کش و قوسها در این زمینه بیشتر به دلیل اختلاف بین ادی کیو، رییس خدمات نرم افزاری و اینترنتی اپل و ارایه دهندگان پرچسبهای تبلیغاتی بوده است.
برای ارایه تمام جزییات باید تا امشب صبر کنیم و ببینیم که تیم کوک و همکارانش چه چیزهای دیگری برای غافلگیری همگان در آستین دارند، و انجمن تخصصی آیفون، لحظه به لحظه در این کنفرانس با شما خواهد بود.

 

 

منبع خبر:

iDownloadBlog

برچسب ها:

دیدگاه ها ۲

  1. عازم

    ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ

    ممنون از شما دوستان عزیز که تلاش می کنید تا پوشش خبری کاملی رو انجام دهید.

  2. hamed

    ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۲:۱۱ ب.ظ

    عالی بود.

دیدگاه خود را ارسال کنید.