اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دانلود آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دانلود آیتیونز

سلام.وقت بخیر.
    من یه تعداد برنامه از طریق آیتیونز گذاشتم واسه دانلود.که الان منصرف شدم.ولی هرموقع که ایتیونز و اجرا میکنم خودش میره واسه دانلود.میخواستم همه دانلودیا رو حذف کنم از لیست دانلود.شما تو سوالای قبلی راهشو گفتین که بریم تو view my accont و بعدم یه ادرس دادین که بریم کشور و انتخاب کنیم.که من انتخاب که میکنم کشورو تو صفحه بعدی اصلا اون پیج نمیاد.
    چیکار کنم.میشه راهنمایی کنین.ممنون میشم
    Support

All the topics, resources,and contact options you need for iTunes.
    iTunes Support

All the topics, resources, and contact options you need for iTunes.
    iTunes Support

نوشته اصلی توسط milad mirzaei نمایش پست ها
    سلام.وقت بخیر.
    من یه تعداد برنامه از طریق آیتیونز گذاشتم واسه دانلود.که الان منصرف شدم.ولی هرموقع که ایتیونز و اجرا میکنم خودش میره واسه دانلود.میخواستم همه دانلودیا رو حذف کنم از لیست دانلود.شما تو سوالای قبلی راهشو گفتین که بریم تو view my accont و بعدم یه ادرس دادین که بریم کشور و انتخاب کنیم.که من انتخاب که میکنم کشورو تو صفحه بعدی اصلا اون پیج نمیاد.
    چیکار کنم.میشه راهنمایی کنین.ممنون میشم
    Support

[FONT="]All the topics, resources,and contact options you need for iTunes.[/FONT]
    iTunes Support

[FONT="]All the topics, resources, and contact options you need for iTunes.[/FONT]
    iTunes Support

سلام
    دوست عزیز ، متاسفانه صفحات سایت اپل تغییرات زیادی داده شده و حق با شماست که نمیتونید با اون تصاویر مراحل رو ادامه بدید.
    ابتدا به این لینک زیر بروید :
    https://reportaproblem.apple.com/

و اگر نام برنامه ها رو مشاهده کردید میتونید از راهنمایی های همون پست استفاده کنید
    ولی اگر اسامی نرم افزارهای مورد نظر شما داخل لیست نمایش داده نبود ( بدلیل گذشتن زمان دانلود بیش از 90 روز ) ، از لینک انتهای همان صفحه برای تماس با پشتیبانی آیتونز استور
    استفاده کنید. البته از داخل محیط آیتونز هم میتوانید چک کنید که اسامی برنامه های مورد نظر شما موجود هست یا خیر. تصاویر مربوط به محیط آیتونز هم داخل همان تاپیک موجود میباشد.
    موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
    X