اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک ای او اس ۸.۱.۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جیل بریک ای او اس ۸.۱.۴

سلام دوستان فعلا تا جایی که من میدونم شرکت اپل برای ای او اس ۸.۴.۱ باگ فیکس جدیدی داد که تولز جیل بریک رو از بین می بره و مانع جیل بریک شدن دیوایس میشه برای این کار اول باید از ای او اس ۸.۴.۱ به ۸.۴ داون گرید کرد با استفاده از ریستور کردن و بعد جیل برک کرد.من شخصا مشکلم داخل ریستور کردن بود که لپتاپم هم روی osx همwin ارور های مشابه رو می داد. از یوتوب و هر سایتی که می تونستم سرچ کردم اما مشکلم حل نشد که دوستم سایت شما رو معرفی کرد. ممنون می شم اگه کمکم کنید. InfernoScorpion

نوشته اصلی توسط InfernoScorpion نمایش پست ها
    سلام دوستان فعلا تا جایی که من میدونم شرکت اپل برای ای او اس ۸.۴.۱ باگ فیکس جدیدی داد که تولز جیل بریک رو از بین می بره و مانع جیل بریک شدن دیوایس میشه برای این کار اول باید از ای او اس ۸.۴.۱ به ۸.۴ داون گرید کرد با استفاده از ریستور کردن و بعد جیل برک کرد.من شخصا مشکلم داخل ریستور کردن بود که لپتاپم هم روی osx همwin ارور های مشابه رو می داد. از یوتوب و هر سایتی که می تونستم سرچ کردم اما مشکلم حل نشد که دوستم سایت شما رو معرفی کرد. ممنون می شم اگه کمکم کنید. InfernoScorpion
    سلام
    دوست عزیز اپل بعد از عرضه نسخه جدید رستور و دانگرد به نسخه قبل را مسدود میکند برای همین الان فقط به 8.4.1 میتونید رستور کنید و هنوز جیلبریک برای این نسخه عرضه نشده احتمالا بعد از انتشار ios 9 جیلبریک هم منتشر میشود

نظر

یعنی هیچ راهی نداره و باید صبر کویم تا جیل بریک؟

نظر

نوشته اصلی توسط InfernoScorpion نمایش پست ها
        یعنی هیچ راهی نداره و باید صبر کویم تا جیل بریک؟
        متاسفانه هیچ راهی نداره

نظر

ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X