اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر 5 روز یک گیفت کارت 10$

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هر 5 روز یک گیفت کارت 10$

نمیدونم این روش رو بلدین یا قبلا کسی گفته یا نه ولی خب روشیه که خودم ازش استفاده میکنم و گفتم با بچه های انجمن به اشتراک بزارم برای کسایی که اشنا نیستن...

توی این روش شما تنها کاری که میکنید فقط دانلود برنامه های free ایه..
    درواقع طریقه ی کار جوریه که شما با دانلود برنامه های مجانی و باز کردنشون به مدت 30ثانیه یک میزان امتیاز دریافت میکنین و با جم کردن 5000 امتیاز میتونید یک گیفت کارت 10$ بگیرید و با با 2500 امتیاز گیفت کارت 5$ امازون.
    از گیفت کارت های
    xbox live
    itunes 10$ 25$ 50$ 100$
    ps
    amazon
    steam
    پشتیبانی میکنه و شما برای گرفتن گیفت کارت با مبلغ دلخواه باید به همون میزانی که نیاز داره امتیاز جم کنید.
    اگر روزی 30دقیقه هم وقت بزارید(بستگی به سرعت نتتون داره) میتونید به طور میانگین هر 5 یا 6 روز یک گیفت کارت 10$ به دست بیارید دیگه به خودتون و میزان وقت گذاشتنتون بستگی داره

برای شروع safari رو روی idevice خودتون باز کنید و توی address bar لینک پایین رو وارد کنید(دقت کنید idevice نه کامپیوتر)

http://abo.io/bgrmyznc

این لینک,لینک معرف منه و فرقش با ثبت نام عادی اینه که از همون ابتدای کار 150 امتیاز به شما میده و البته به ازای ثبت نام هر نفر از شماها به من هم امتیاز میده

بعد go رو بزنید به یه صفحه میبرتتون.تو بالای صفحه و پایین صفه گزینه ی lets get started هست.با زدن اون گزینه شما رو وارد حسابتون میکنه(دقت کنید برای ایجاد حساب نیاز به وارد کردن ایمیل و... نیست و سایت حساب شمارو از طریق کوکی های safari شناسایی میکنه پس دقت داشته باشید که کوکی ها و هیستوری safari رو پاک نکنید.)
    خب شما بعدش وارد حسابتون میشید و 50 امتیاز دارید,بعد خود سایت از شما میخواد که برنامه پیش نیاز رو دانلود کنید(حدود 4مگ)بعد انجام این مرحله 100 امتیاز دیگه هم دریافت میکنید. خب تا اینجای کار شما 150 امتیاز دارید
    کار شما نسبتا تموم شده دیگه و بعدش هروقت خواستین با رفتن به برنامه ی پیش نیازی که دانلود کردین(اسمش appbounty) و زدن go back to appbounty.net
    به صفحه ی برنامه ها شما رو میبره و لیستی از برنامه های موجود و امتیازی که به ازای دانلود و اجراشون میگیرید میبینید..هر کدوم رو خواستین دانلود کنید و شروع کنید به جم کردن امتیاز.

بعدا هم یه ترفندی رو براتون میگم که با انجامش برنامه های بیشتر با امتیازای بیشتر بهتون پیشنهاد میشه که کمک میکنه زودتر امتیاز جم کنید(اول ببینیم استقبال میشه یا نه)
    بازم سوالی بود من در خدمتم
    موفق باشید
    ویرایش توسط moste : https://i-phone.ir/forums/member/176470-moste در ساعت 06-11-2014, 01:32 AM

ترفند چيه؟؟؟

Sent from my  iPad air  using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
      ترفند چيه؟؟؟

Sent from my  iPad air  using Tapatalk
      بعدا ميگم
      روش هاي مختلفي داره
      من بعدا بهترينش رو انتخاب ميكنم و ميگم

نظر

عجبز!!!!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk