اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش iphone 5s silver 16gb unlock factory ll\a

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام، با 32 طلایی آکبند تعویض میکنی؟
    پارت نامبر کانادا، از اپل سنتر هم خریداری شده آنلاک فکتوری! 700 میگیرم.
    خواستی تماس بگیر، 09358297986

نظر

قیمت به 2670000 تغییر یافت
      ویرایش توسط alina-b : https://i-phone.ir/forums/member/25800-alina-b در ساعت 03-11-2013, 06:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alina-b نمایش پست ها
        قیمت به 2670000 تغییر یافت
        دوست عزیز دیجیکالا گذاشته 2.715!!!!!!!!!!! شما نمیخوای 100 پایین تر بدی که لا اقل یه تفاوتی با بیرون داشته باشید جنسو از شما بخرن؟

نظر

نوشته اصلی توسط naplam نمایش پست ها
          دوست عزیز دیجیکالا گذاشته 2.715!!!!!!!!!!! شما نمیخوای 100 پایین تر بدی که لا اقل یه تفاوتی با بیرون داشته باشید جنسو از شما بخرن؟

دوست عزیز 3تا داشتم 3تاییش فروخته شد، من بازاری نبودم میخواستم ارتقاع بدم به 32g

نظر

گوشی شما مطمئنا ICCID داره. یعنی چون مال آمریکا هست با سیم کارت شرکت T-Mobile لاک بوده که بعد آنلاک شده. این توضیح رو هم اضافه کنید به مشخصات گوشی.

بنابراین گوشی شما اونطور که ذکر کرده اید Factory Unlocked نیست. آیفون 5s با پارت نامبر آمریکا Factory Unlocked نداره فعلا.

نمیخوام با این اطلاعات ایرادی وارد کرده باشم فقط خواستم موضوع آنلاک بودنش رو بیشتر باز کرده باشم.

با توجه به درخواست یکی از مدیران عزیز، توضیح همراه با عکس از فروشگاه آمریکای اپل میزارم خدمتتون. همونطور که مشاهده میکنین گوشی با سیم کارت T Mobile جهت استفاده به صورت بین المللی، بایستی از طریق مراجعه به یکی از فروشگاه های خرده فروشی اپل یا T Mobile یا از طریق تماس تلفنی با T Mobile فعال بشه. در واقع آیفون های 5S با پارت نامبر LL/A وارد شده به ایران که داخلشون هم سیم کارت T Mobile هست فکتوری آنلاک نیست بلکه به صورت قانونی از طریق روش گفته شده در بالا و توضیحات اپل، آنلاک شده اند.

ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 10-11-2013, 07:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط siamack نمایش پست ها
              گوشی شما مطمئنا ICCID داره. یعنی چون مال آمریکا هست با سیم کارت شرکت T-Mobile لاک بوده که بعد آنلاک شده. این توضیح رو هم اضافه کنید به مشخصات گوشی.

بنابراین گوشی شما اونطور که ذکر کرده اید Factory Unlocked نیست. آیفون 5s با پارت نامبر آمریکا Factory Unlocked نداره فعلا.

نمیخوام با این اطلاعات ایرادی وارد کرده باشم فقط خواستم موضوع آنلاک بودنش رو بیشتر باز کرده باشم.
              دوست عزیز با سیمکارت T-mobile لاک نبوده فقط یک سیمکارت T-mobile توش بود ولی لاک نبود که آن لاکش کنیم. کسی که ازمن خرید جلوی خودم گوشیو باز کرد سیمکارت T-mobile را برداشت سیمکارت خودشو گذاشت با گوشی کار کرد.

نظر

alan chand midin?khode site nosho site zade 2460000t

نظر

نوشته اصلی توسط *sika* نمایش پست ها
                  alan chand midin?khode site nosho site zade 2460000t
                  دوست عزیز من فروختم دیگه ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط siamack نمایش پست ها

siamack جان iphone 5s در آمریکا آنلاک فکتوری به اون اسم نداره ولی همونی که از T-mobile میگیریم عملا آنلاک فکتوری هستش. من خودم گرفتم و سریالشو تو سایت هم چک کردم مینویسه آنلاک. فقط 1 سیم کارت T-mobile داخلش هست وهیچ عملی برای آنلاک کردنش لازم نیست انجام بدین

نظر

صبر کنید ..
                    X