اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش گرفتن گیفت کارت رایگان و خرید جم مجانی بازی Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط y@shar نمایش پست ها
    سلام! آقا ما ایپدو ریستور کردیم همه چیش پاک شد بعد دوباره clash of clans رو ریختیم! از اول میاره بد بخت شدیم! چیکار باید کنمیم!
    شما بايد اپل آيدي خودتو تو گيم سنتر وارد كني اولش ميره از اول مياره بازي رو ولي بعد بازي اصلي خودتو مياره
    برا منم همينجور شد
    موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام بچه ها.. اقا من تو سايت freemyapps يه گيفت كارت ١٠ دلارى بردم ولى نميتونم ازش تو بازى كلش استفاده كنم..اخه اپل ايديه من free هستش و ويزا كارت يا .. رو ندارم.. چى كار كنم؟ خيلى وقت برد تا بتونم ١٠ دلار ببرم.. فكر ميكنم بايد ويزا كارت داشته باشم؟ خواهش ميكنم كمك كنيد ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Mahdi11 نمایش پست ها
        سلام بچه ها.. اقا من تو سايت freemyapps يه گيفت كارت ١٠ دلارى بردم ولى نميتونم ازش تو بازى كلش استفاده كنم..اخه اپل ايديه من free هستش و ويزا كارت يا .. رو ندارم.. چى كار كنم؟ خيلى وقت برد تا بتونم ١٠ دلار ببرم.. فكر ميكنم بايد ويزا كارت داشته باشم؟ خواهش ميكنم كمك كنيد ممنون
        دوست عزیز شما باید از طریق آیتونز و گزینه redeem اقدام به شارژ اپل آی دی خود کنید.برای اینکه در این بازی بتونین جم بخرین بهتره این بازی رو با اپل آی دی خودتون از app store دانلود و نصب کنین

نظر

سلام ببخشيد براي اين كار نياز به جيلدبرك داره ؟!؟

نظر

نوشته اصلی توسط sinior_ali نمایش پست ها
            سلام ببخشيد براي اين كار نياز به جيلدبرك داره ؟!؟
            نه دوست من نیازی به جیلبریک نیست.شما از طریق خود گوشی هم میتونین شارژش کنین.app store رو باز کنین بعدش تو قسمت featured گزینه redeem رو انتخاب کنین و کد 16 رقمی گیفت کارت رو وارد کنین

نظر

سلام ممنون كه پاسخ داديد ..من اين گيفت كارتو redeem كرده بودم و تو قسمت اپل ايديم زده بود credit 1000$ . والبته اين گيفت كارتو تو اپ استور redeem كردم نه تو ايتونز.. و وقتى تو بازي ميزنم كه بخره ميگه كه بايد به اپل ايديت sigh in كني و اونجاست كه نميتونم بخرم و فكر ميكنم ويزا كارت يا مستر كارت ميخواد! شما خودتون با اپل أيدى فرى تونستيد از گيفت كارتتون استفاده كنيد؟

نظر

سلام برائ استفاده از گيفت كارت، iTunes Match بايد حتما فعال باشه؟

نظر

من الان تان هال لول 8 هستم. اکثر یونیتای دفاعیم رو لول اخر 8 هستن و فقط یه سری ارچر تاور و ایر دفنسه که جا داره. تا الان 3 تا کارگر دارم به جرئت میتونم بگم یکماهه این 3 تا بیکارن! چرا؟ چون آپگریدا خیلی پول میخاد دیگه و مشکل اصلی این بازی gold و elixir هستش که دیگه از لول 8 به بعد واسه اپگریدا خیلی سخت بدست میاد و کارگر بیشتر دردی دوا نمیکنه

نظر

كسي جواب سؤال منو نميخواد بده؟ لطفا كمك كنيد دوستان

نظر

سلام دوستان
                      گوشی من نوت 2 سامسونگ
                      می خواستم ببینم منم می تونم این کارو انجام بدم ؟
                      آی دی یاهو من nima_kly
                      اگه جواب و واسم پی ام بزارین ممنون میشم

نظر

بچه ها اين برنامه كه هر روز اسپانسر نميده.. الان ٢ روز گذشته هيچ اشپانسري نيومده توش و كرديت رو ٣٠٠ مونده. اينجوري بخاد پيش بره ٢ ماه طول ميكشه يه گيفت كارت ده دلاري بخاد بده

نظر

دوستان سلام بنده با FreeMyApps تونستم 2200 امتیاز بگیرم وی متاسفانه الان یه برنامه با کلید اومده بالای صفحه و اون برنامه رو پیشنهاد داده اون برنامه رو هم دانلود کردم و بیشتر از سی ثانیه تو محیط برنامه بودم ولی هیچ اتفاقی نمیفته اون کلید همچنان سر جاش باقی مونده اگه ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایین برای رفع این مشکل ممنونم

نظر

الان ٥ روز گذشته هيچ برنامه جديدي نداده كه كرديت بخاد بده. خيلي بده كه اينجوري

نظر

عزيز من كاراي كه گفتي انجام دادم بعد رفتم تو سايت ١٠٤ كرديتون داده چطور بايد بيشترش كنم

نظر

دوستان ازین لینک وارد شین هزاران پوینت بگیرین :دی
                                FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded.

نظر

صبر کنید ..
                                X