اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بالا نیامدن app store در os6.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مال منم ديشب عادى بود ولى امشب مثل عكس بالا شده¡

نظر

همتون که این اتفاق براتون افتاده JailBreak بودید؟

نظر

من JailBreak نیستم سالم هست!

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS
          دوستان یک حدس می زنم امیدوارم نباشه چون واقعا برای کسانی که JailBreak کردن بده:
          حدسم اینه که اپل شاید کسانی که به 6.1 آپدیت می کنند و جیلبریک می کنند رو داره این طوری باشون عمل می کنه!
          چون تا حالا اینقدر صریح راجع جیلبریک حرف نزده بود!
          کاش اینطوری نباشه چون اگه اینطوری باشه راحت Apple ID و Device هارو می تونه تشخیص بده و disable کنه!
          البته گفتم این فقط یک حدس هست!
          با احترام
          به نظرم ربطی نداره

نظر

گوشی من جیلبریک هست ولی اپ استور باز میشه و فقط قسمت اپدیت ها باز نمیشه که البته این داستان از قبل از این که جیلبریک بیاد ..

نظر

اپ استور من باز میشه .
              اما با این شکل قدیمی که در پست اول این صفحه هست ..
              6.1 جیلبریک شده

نظر

ipod touch ـم که 6.0.1 هست و جیلبریک نیست . اپ استورش درسته ...!!!!!!!!!!!!!....

نظر

همین الان آیفون ـمو به 6.1 دوباره ریستور کردم ، بدون جیلبریک ، اپ استور درسته استایلش ...
                  مشکل از جیلبریک هست ....

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
                    همین الان آیفون ـمو به 6.1 دوباره ریستور کردم ، بدون جیلبریک ، اپ استور درسته استایلش ...
                    مشکل از جیلبریک هست ....
                    فکر نکنم چون منم جیلبریک کردم ، 2شب پیش درست بود ولی دیشب تغییر کرد!

نظر

طبق این تفاسیر شاید اپل داره اپ استور رو برای جیلبریک ها بلاک میکنه ....
                      واسه منم اولش درسته بود دیشب اینجوری شد .

نظر

برای من وقتی قسمت categories میرم این ارور رو میده:your request produced an error[new Null Response] l
                        برای شما هم اینجوریه؟(هم با وی...پی...ان وبدون اون امتحان کردم)

نظر

نه !
                          ولی من دیشب که افت سرعت شدید داشتم در قسمت Search پیغام می داد :
                          Your Request timed out

نظر

خوب مشکل به هیچ عنوان از جیلبریک نیست .
                            چون الان بنده بدون جیلبریک 1 ساعت بعد از ریستور به 6.1 دوباره اپ استور شبیه قدیم شده....

نظر

فکر میکنم دارن app store رو بروزرسانی میکنن چون در چند سایت خارجی هم دیدم که این مشکل رو داشتند و مشکل عمومیه

نظر

فکر میکنم دارن app store رو بروزرسانی میکنن چون در چند سایت خارجی هم دیدم که این مشکل رو داشتند و مشکل عمومیه
                                این احتمال وجود هم داره
                                چون من با وی پییی ان تست نکردم ، با آی پی ایران که خیلی هرج و مرج شده اپ استور
                                ویرایش توسط Amanita : https://i-phone.ir/forums/member/42799-amanita در ساعت 08-02-2013, 02:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X