اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرابیwifi:plzراهنمایی!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

داداش تو ميگي كه خيلي ناراحتم از زندگي افنادم ديگه كاري نميتونم بكنم.... حالا يه فايل ٩٠٠ مگي رو نيميتوني دانلود كني!!!'
    من ميگم مشكل سخت افزاريه! ضربه اي چيزي نخورده؟
    اخه وقتي كه با حرارت فاشت ٣ ساعت درست شد يعني اينكه مشكلت سخت افزاري هست! ولي ضرر نداره يه ريستور كن همين جوري كه دوست عزيزم گفتن

نظر

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها
      وقتي ريستور مي كني همه چيز برميگرده به حالت ديفالت( كارخونه اي) يعني همه چيز پاك ميشه
      اگه با آيتونز اپ هاي سينك نشده باشن بكاپ نمي گيره
      بعد بكاپ رو برميگردونن رو گوشي، همه چيز مياد به جز اپ ها
      نه دوست عزیز ایشون باید آپدیت کنن نه ریستور

نظر

چشم داداش این کارو میکنم اگه درست نشد چه کنیم ؟؟؟
        ضربه هم نخورده
        نوشته اصلی توسط arad.ghodrati نمایش پست ها
        داداش تو ميگي كه خيلي ناراحتم از زندگي افنادم ديگه كاري نميتونم بكنم.... حالا يه فايل ٩٠٠ مگي رو نيميتوني دانلود كني!!!'
        اخه وقتي كه با حرارت فاشت ٣ ساعت درست شد يعني اينكه مشكلت سخت افزاري هست! ولي ضرر نداره يه ريستور كن همين جوري كه دوست عزيزم گفتن
        ویرایش توسط mnb2011 : https://i-phone.ir/forums/member/85624-mnb2011 در ساعت 27-01-2013, 08:32 PM

نظر

این یه مشکل سخت افزار نرم افزاره که ios 6 باعث خرابی سخت افزار میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط mnb2011 نمایش پست ها
            اگه با سشوار این کارو بکنم به صورت داءمی درست میشه مطمئنید؟؟؟
            بهترین راه شما عوض کردن گوشیتون در اپل استوره اون راهیم که من گغتم از پیش خودم نگفتم برا خیلیا جواب داده مدرکم دادم ولی به احتما 99% به نظر من با آپدیت مشکلتون حل نمیشه بیخودیم همه برنامه ها و ترافیک اینترنتتونو از دست میدید به نظر من شما شب دانش کنین مث خودم بعدنم تنها بر روی گزینه update راست کلیک کنید که بیخود برنامه هاتون رو از دست ندید اگرم در نهایت درست نشد ببرینش دفتر سایت درستش میکنن برا تون
            موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
              نه دوست عزیز ایشون باید آپدیت کنن نه ریستور
              تا جایی که من میدونم موقعه ی آپدیت (نه دانگرید! ) فرقی نمی کنه روی update یا restore بزنی...
              هر دو یه کاری رو انجام میدن! ولی اگه بخوای با کاستوم دانگرید کنی باید ریستور بزنی!

نظر

تا جایی که من میدونم موقعه ی آپدیت (نه دانگرید! ) فرقی نمی کنه روی update یا restore بزنی...
                هر دو یه کاری رو انجام میدن! ولی اگه بخوای با کاستوم دانگرید کنی باید ریستور بزنی!
                دوست عزیز اگه بزنن ریستور هم آپدیت میشه هم همه چیزشون میپره اما آپدیت نه

- - - - - - - - - -

گوشي رو وصل كن، آيتونزو باز كن، روي ايكون گوشي كليك راست بزن بعد backup
                اگه اپهارو با اپل ايدي خود نريختي پاك ميشه
                آيتونز هم از اپهات بكاپ نمي گيره
                این روش توی آیتیونز 11 فرق میکنه رفته تو summary

نظر

من كفتم كه مشكل سخت افزاري هست ! ولي يه احتمال ١ درصد شايد با ريتور درست شد(اونم به خاطر اينكه كفتي خيلي ناراحتم)
                  شما به applestore بده يه نوعش بهت ميده :دي

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                    دوست عزیز اگه بزنن ریستور هم آپدیت میشه هم همه چیزشون میپره اما آپدیت نه

- - - - - - - - - -

این روش توی آیتیونز 11 فرق میکنه رفته تو summary
                    اينو نمي دونستم!

مي دونم كه توي ١١ فرق كرده، من sidebar رو اوردم
                    عادت كردم از اونجا بكاپ بگيرم! :دي

نظر

اپل استور کجاس؟؟؟
                      من كفتم كه مشكل سخت افزاري هست ! ولي يه احتمال ١ درصد شايد با ريتور درست شد(اونم به خاطر اينكه كفتي خيلي ناراحتم)

نظر

ايشون تهران هستن، پس بايد بدن بيرون تعمير كنن يا بفرستن براي آشناهاشون خارج...

نظر

دوستان اگه بدم به یکی از فامیلامون تو خارج تو نمایندگی تعویض میکنن من تو تهران خریدم بدونه گارانتی هم هست مثلا من یکی از فامیلامون تو لندن هستش اینکارو میکنن برام تو نمایندگی انجا شما یه دروازه جدید واسم وا کردید اگه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم از یه ضرر 2400 جلوگیری میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mnb2011 نمایش پست ها
                            دوستان اگه بدم به یکی از فامیلامون تو خارج تو نمایندگی تعویض میکنن من تو تهران خریدم بدونه گارانتی هم هست مثلا من یکی از فامیلامون تو لندن هستش اینکارو میکنن برام تو نمایندگی انجا شما یه دروازه جدید واسم وا کردید اگه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم از یه ضرر 2400 جلوگیری میشه
                            خوب گوشيتون انلاك فكتوريه و با آپديت حل نشد بفرستين اونجا مي برن اپل استور، تست مي كنن و براتون عوض مي كنن!
                            حتي شنيدم مي تونين با پرداخت مقداري پول ايفون ٥ بگيرين

نظر

اگر یک سال از اکیتو شدن گذشته باشه گارانتی تموم نشده و مجانی مشکل شما حل نمیشه و باید هزینه ای را به اپل پرداخت کنید.

نظر

سريال نامبر رو اينجا وارد كن ببين هنوز ساپرت مي كنه يا نه!
                                https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
                                اگه قرارداد تموم شده بايد پول بپردازين

نظر

صبر کنید ..
                                X