اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش iphone 4s 16G در حد نو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوست عزیز شما همون دوستی هستید که تو علاعدین بودید پیقاماتونو چک کنید من چنتا پیام زدم بهتون که شمارهو آدرستونو بدید ولی خبری نشد . ازتون

نظر

بنده هم پ.خ دادم بعد کلی صحبت از 1470 تا 80 یا میگه باشه زنگ بزن! بعد میگه یه نفر دیگه خواسته 80 ؛ آخرشم میگه من با شما تمام نکردم!
      ایشون ظاهرا فقط میخواد سرگم باشه با قیمت گوشیش
      بابا مسخره کردی ملتو
      امیدوارم مسئول بخش رسیدگی کنه !
      ویرایش توسط bahr@mi : https://i-phone.ir/forums/member/89658-bahr-mi در ساعت 12-10-2012, 12:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط alireza74love نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز شما همون دوستی هستید که تو علاعدین بودید پیقاماتونو چک کنید من چنتا پیام زدم بهتون که شمارهو آدرستونو بدید ولی خبری نشد . ازتون

بله . اگه یادتون باشه من تو اولین پیغام شمارم و آدرس گذاشته بودم. (چک کن)
        در ضمن تو پ.خ قرار گذاشتیم که نیومدین.

نظر

با بنده هم همینکاروکرده. ۱۴۷۰ تموم کردیم. بعد میگه ۸۰ مشتری داره. تمام پ خ ها موجوده. گزارش میشه جهت حذف تاپیک

نظر

نوشته اصلی توسط scorpion king نمایش پست ها
            بله . اگه یادتون باشه من تو اولین پیغام شمارم و آدرس گذاشته بودم. (چک کن)
            در ضمن تو پ.خ قرار گذاشتیم که نیومدین.
            دوست عزیز شما تو پیام گفتین که تو علاعدین کار میکنید ولی نا مغازه و یا آدرستونو ندادید و من هم دو سه بار گفتم که بیام شما جوابی ندادین.

- - - - - - - - - -

دوست عزیز بنده با شما تموم نکرد من به شما گفتم که 1480 مشتری دام شما قیمت اولتون 1400 بود بعد همین جوری او مدین بالا و رسیدین به 1470 ولی من بازم گفتم که با شما تموم نکرد ولی حالا شما این حرفا رو میزنی.

نظر

نوشته اصلی توسط salatiny59 نمایش پست ها
              با بنده هم همینکاروکرده. ۱۴۷۰ تموم کردیم. بعد میگه ۸۰ مشتری داره. تمام پ خ ها موجوده. گزارش میشه جهت حذف تاپیک
              دوست عزیز تمامی پیام خصوصی ها موجوده بنده با شما هیچوقت تموم نکردم و از هموم اول هم بهتون گفتم که 1480 مشتری دارم اگه با شما تموم کرده بودم شمارمو بهتون می دادم .من به شما شماره دادم؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
              X