اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ios6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان بعد از اپ کردن گوشیم به ای او اس 6 حالا هر بار که به اپ استور میرم واسه دان برنامه ها ارور میده که نیتونید وصل بشید و هر بار اسم یه کشور جدید واسم میاد و میگه باید به یو اس برگردید!
    به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟

نظر

سلام من وقتی می خوام بک اپ های ایتیونزم رو منتقل کنم اخرش ارور میده و منتقل نمیشه کسی راهی سراغ داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط hessam_khosh نمایش پست ها
        سلام من وقتی می خوام بک اپ های ایتیونزم رو منتقل کنم اخرش ارور میده و منتقل نمیشه کسی راهی سراغ داره؟
        چه اروری میده ؟
        نوشته اصلی توسط daneh نمایش پست ها
        سلام دوستان بعد از اپ کردن گوشیم به ای او اس 6 حالا هر بار که به اپ استور میرم واسه دان برنامه ها ارور میده که نیتونید وصل بشید و هر بار اسم یه کشور جدید واسم میاد و میگه باید به یو اس برگردید!
        به نظر شما علتش چی میتونه باشه؟
        خوب اکانتی که باهاش لاگین کردید حتما مال us هست و طبیعی هست که باید برگرید به us و از اون استور استفاده کنید
        واسه دانلود کردن برنامه هم هم فکر کنم مشکلتون با چیز پی ان حل بشه چون چند روزی هست دوباره ۱۰۰۹ برگشته !

نظر

[
          خوب اکانتی که باهاش لاگین کردید حتما مال us هست و طبیعی هست که باید برگرید به us و از اون استور استفاده کنید
          واسه دانلود کردن برنامه هم هم فکر کنم مشکلتون با چیز پی ان حل بشه چون چند روزی هست دوباره ۱۰۰۹ برگشته ![/QUOTE]

سلام و ممنون،من اصلا ایران نیستم و نیازی به چیز پی ان ندارم.ولی هر بار که برمیگردم به یو اس و حتی گوشی رو هم خاموش و روشن میکنم ولی مجددا همین ارور رو میگیرم.

نظر

نوشته اصلی توسط daneh نمایش پست ها
            سلام و ممنون،من اصلا ایران نیستم و نیازی به چیز پی ان ندارم.ولی هر بار که برمیگردم به یو اس و حتی گوشی رو هم خاموش و روشن میکنم ولی مجددا همین ارور رو میگیرم.
            یک عکس یا متن اررور رو قرار بدید لطفا

نظر

f[IMG][/IMG]
              هر بار به جای یو کی اسم یک کشور جدید رو میاره

نظر

شما به سایت appleid.apple.com رفته و مشخصات آدرستونو چک کرده اید؟
                قسمت payment در آیتونز خودتنو رو هم چک کرده و روی us تنظیم کنید
                ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 29-09-2012, 07:18 PM

نظر

بعضی وقتا صفحه گوشی روشن میمونه تا وقتی خودم دکمه power نزنم خاموش نمیشه . کسی این مشکلو داره؟

نظر

بله ، این یه باگ هست.

نظر

ممنون بابت راهنمایی هاتون.
                      با توجه به اینکه من مثل شما جوونا حرفه ای نیستم ولی به راهنمایی شما عمل کردم و رفتم یه بلاهایی سرشون اوردم و تونستم چند تا برنامه دان کنم.
                      خیلی خیلی ممنون از زحماتی که در این انجمن شما و بقیه دوستان میکشید.
                      خدا خیرتون بده.

نظر

سلام چند روز که ازاپدیتios6می گذره فیسبوک راباز نمیکنه اگر ممکنه راهنمایی کنید

نظر

سلام کسی نیست که بتونه کمک کنه امروز دوباره برنامه فسبوک رادانلود کردم ولی باز جواب نداد.

نظر

نوشته اصلی توسط B3HNAM نمایش پست ها
                            دوستان من هم از زمانی که رفتم رو iOS6 با یه مشکل جدید روبرو شدم .زمانی که میخوام چیدمان آیکونها رو تغییر بدم و مرتبشون کنم بعد از مدتی که در حالت مرتب کردنشون هستم یکدفعه ال سی دی خاموش میشه و آرم اپل میاد و بعد از 5 ثانیه بر میگرده به لاک اسکرین بدون اینکه تغییراتی رو که تو چیدمان آیکونها انجام دادم ذخیره کرده باشه این مشکل از دیشب که ریستور کردم به iOS6 چندین بار برام پیش اومده.گوشی هم جیلبریک نیست. خواهشا دوستان چک بکنن ببینن برای اونها هم همینطوریه.
                            دوست عزیز منم همین اتفاق یه بار افتاد واسم
                            پس اصولا باید باگ باشه دیگه.
                            فقط ی سوال ایفون شما ضربه نخورد بود قبل از این قضیه
                            واس این میپرسم چون که ایفون من چند روز قبل لز اون موضوع زمین افتاد از دستم ش
                            شک دارم که باگ یا اثار اون ضربه ست

نظر

دوستان سلام من به ios 6 ریستور کردم ولی نمیدونم چرا آنتن ندارم

نظر

مشکل در ios6

نوشته اصلی توسط armin-021 نمایش پست ها
                                دوستان سلام من به ios 6 ریستور کردم ولی نمیدونم چرا آنتن ندارم
                                شما گوشيتون انلاك فكتوري بوده!؟

———————————————
                                عشق داغي است كه تامرگ نيايد نرود...
                                هركه برچهره ازاين داغ نشاني دارد...

نظر

صبر کنید ..
                                X