اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Gift card

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط farbodteh نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت
    خوب ظاهرا اکانتم مال امریکا و کالیفرنیا هست
    حالا با گیفت کارتی که از همین سایت خودمون تهیه می کنم مشکلی نداره ؟
    نه مشکلی نداره.
    این سایت هم قیمت هاش خوبه من از اینجا میگیرم
    فقط یادتون باشه بعد از پرداخت شماره تراکنش(شماره فیش) رو یادداشت کنید که موقع پر کردن فُرم دچار مشکل نشید

نظر

من گیفت کارت فیزیکی را پیشنهاد می*کنم، البته اگر خودتان مستر کارت دارید و از سایت*های معتبر خرید می*کنید که هیچ ولی حواستان به سایت*هایی که گیفت کارت ها را با قیمت پایین می فروشند باشد، چرا که ممکن است این گیف کارت*ها مشکلات قانونی داشته باشند و موردهای زیادی گزارش شده که اکانت بچه*های انجمن به مشکل بر خورده و apple id آن*ها بلاک شده.

نظر

ا سلام من گيفت كارت ١٥ دلاري خريدم اما وقتي ميخوام چبزي از اپل استور دانلود دنم ارور مبده و ازم اطلاعات كارت اعتباري ميخواد
        لطفا كمك كنيد
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mollahasani
          سلام من يك گيفت كارت ١٥ دلار خريدم و ردييم كردم و تو اكانتم ثبت شده اما وقتي ميخوام چيزي دانلود كنم اروور ميده و ازم اطلاعات كارت اعتباري ميخواد چيكار كنم
          لطفا كمك كنيد
          ممنون
          کدش رو وارد کردید قسمت Redeem ؟؟؟ گفت که 15$ اومد تو حسابتون ؟

نظر

بله ثبت شده و تو اكانتم شارژ شده

نظر

آهان خب ممکنه به خاطر دادن اطلاعات اشتباه و ارور Please contact itunes support to complete this transaction باشه
              از این آموزش کمک بگیرید و اطلاعاتتون رو تغییر بدید
              http://www.i-phone.ir/forums/thread68220.html
              ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 05-08-2012, 06:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط |RezaShah| نمایش پست ها
                آهان خب ممکنه به خاطر دادن اطلاعات اشتباه و ارور Please contact itunes support to complete this transaction باشه
                از این آموزش کمک بگیرید و اطلاعاتتون رو تغییر بدید
                http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...87RoK5nj6ekS_w
                ممنون دوست عزيز اما متاسفانه لينك باز نميشه

نظر

اصلاح کردم

نظر

بچه ها من شنیدم از بچه های همین سایت که وقتی اکانتو شارژ میکنی ازت اون سه تا سوال امنیتی اکانتتو میخواد ایا درسته؟
                    اگه دزسته منی که اون سه تا سوال رو یادم رفته جیکار کنم؟

نظر

بايد بري توhttps://appleid.apple.com/cgi-bin/We.../9.0.75.17.7.0 اين ادرس بعد id رو وارد كني بعد گزينه ي rimamber اون پايين صفحه هست اون رو ميزني بعد به اون ايميلت كه قبلا از اون به انوان پشتيبان زكر كردي فرستاده مي شه .

نظر

خب الان ازم تاریخ تولدم میخواد اینم یادم نیست چون چرتو پرت زده بودم
                        بچه هااااا کمک کنید برای شارژ اکانت باید اون سه تا سوال امنیتی رو بلد باشم؟؟؟؟

نظر

والا من تا حالا بارها وبارها redeem code اضافه کردم هیچبار هم ار من سوال امنیتی نخواسته. اما واسه خودت حتما با اپل در ارتباط باش و اطلاعاتت رو retrieve کن بلکه دیگه به مشکلی بر نخوری.

نظر

نوشته اصلی توسط tayyeb.mohajeran نمایش پست ها
                            والا من تا حالا بارها وبارها redeem code اضافه کردم هیچبار هم ار من سوال امنیتی نخواسته. اما واسه خودت حتما با اپل در ارتباط باش و اطلاعاتت رو retrieve کن بلکه دیگه به مشکلی بر نخوری.
                            برای redeem کردن فقط به پسورد احتیاج دارم؟

نظر

تا جایی که من می دونم اره. عرض کردم تابحال از من همچین سوالاتی نپرسیده

موفق باشی

نظر

بله برای Redeem کردن و شارژ اکانت اپل خودتون فقط کافیه نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و Sign in کنید و بعد می تونید کد کارت را Redeem کنید!

نظر

صبر کنید ..
                                X