اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیامدن گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
    مگرمیشه ؟گوشی تو شارژبود ؟
    کجای گوشی برق داشت؟
    آره قسمت فلزی البته پام به فلز میز خورده.آره علامت قرمز باطری.یه چند وقتتتت پیش گوشی از دستم افتاد ولییی اصلا هیچییی نشد مثل بنز کار میکرد نمی دونمم چه مرگشه

نظر

من می خوام به 4.3.3 کاستوم برش گردونم ببینم اصلا گوشی بالا میاد یا نه موافقید؟

نظر

ارور 3194 میده

نظر

گوشی اتصال بدنه داره یاااا داده حالا معلوم نیس

نظر

ابتدا در سیستمتون به مسیر زیر برید ...

کد:
            c:\windows\system32\drivers\etc
            سپس فایل " hosts " رو به وسیله notepad باز کنید و عبارت ...

کد:
            74.208.10.249 gs.apple.com
            رو به آخر متن داخل فایل اضافه کنید !

حالا گوشی رو به حالت recovery mode برده و به راحتی رستور کنید

نظر

میشه فایل هاست بدین ببینم از اونه؟

نظر

الانم ارور 1600 میده

نظر

با کاستومی که 4.3.3 با snowbreez ساخته بودم ریستور می کنم ارور 3194 میده با 5.0.1 ریستور میکنم ارور 1600 میده علامت dfu نماید به گوشی از کابل میکشم هی یه چرخونکی می چرخه
                  ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 16-03-2012, 08:16 PM

نظر

شما برای پست دادن پست قبل روویرایش کن تا اسپم نشه که صاحبش بیاد گیر بده 3194 راحلش همونه که گفتمت 1600 هم باید از http://downloads.ih8sn0w.com/iREB-r5.zip
                    استفاده کنی

نظر

اصلا میشه 5.1 دانلود کنم اونو ریستور کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
                        اصلا میشه 5.1 دانلود کنم اونو ریستور کنم؟
                        چرا نشه خوب فیلممون کردیا

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                          چرا نشه خوب فیلممون کردیا
                          اولا شرمنده.اگه همچین بلایی سر گوشیت بیاد که حتی برق بگیره همچین میشی هوول میشی دوما اگه ناراضی هستین جواب ندین.سوما اگه نمیخواین تاپیک ببندین.در هر صورت ممنون واسه راهنمایی هاتون.

نظر

اولا شرمنده.اگه همچین بلایی سر گوشیت بیاد که حتی برق بگیره همچین میشی هوول میشی دوما اگه ناراضی هستین جواب ندین.سوما اگه نمیخواین تاپیک ببندین.در هر صورت ممنون واسه راهنمایی هاتون.

شوخی کردم موفق باشید

نظر

دوستان بعد از تلاشهای شبانه روز که نتونستم به 5.0.1 ریستور کنم 5.1 دانلود کردم آیتونز آخرین ورژن دانلود کردم ریستور کردم مثل بنز ریستور شد به 5.1 گوشی هم هیچ ایرادی نداره اون برق گرفتگی ار ارت سیستمم بود که به گوشی منتقل شده بود که چیز زیان آوریه سرعت در این ورژن تغییری نداشته و مثل 5.0.1 میباشد.ممنون از همه کاربرانی که وقتشون در اختیار من گذاشتنتد سپاس به همه مخصوصا سایت واقعا خوب.حالا میرم دنبال جیل 5.1 انشالله که بتونم چیزیایی گیرم بیاد
                              ویرایش توسط iarashphone : https://i-phone.ir/forums/member/46038-iarashphone در ساعت 17-03-2012, 12:33 PM

نظر

دوستان بعد از تلاشهای شبانه روز که نتونستم به 5.0.1 ریستور کنم 5.1 دانلود کردم آیتونز آخرین ورژن دانلود کردم ریستور کردم مثل بنز ریستور شد به 5.1 گوشی هم هیچ ایرادی نداره اون برق گرفتگی ار ارت سیستمم بود که به گوشی منتقل شده بود که چیز زیان آوریه سرعت در این ورژن تغییری نداشته و مثل 5.0.1 میباشد.ممنون از همه کاربرانی که وقتشون در اختیار من گذاشتنتد سپاس به همه مخصوصا سایت واقعا خوب.حالا میرم دنبال جیل 5.1 انشالله که بتونم چیزیایی گیرم بیاد
                                تترش رو فعلا رضایت بده فعلا کار راه اندازه دوست من
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread62041.html

نظر

صبر کنید ..
                                X