اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون ۴ شارژ نگه نمی دارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mehdi_nk نمایش پست ها
    اقا من این کارو کردم، درست نشد. دیگه رفتم فروشگاه اپل مشکلم را گفتم، نگاه کرد دید کلی برنامه اجرا شده در background دارم، همه را بست و گفت که علت مصرف زیاد باتریت همینه برنامه های را که باز میکنی با زدن دکمه home بسته نمیشه، و اون برنامه در حافظ گوشی باز میمونه و باتری مصرف میکنه. گفتن که 2 مرتبه سریع دکمه home را بزن، تا لیست برنامه های اجرا شده و بسته نشده برات بیاد. حالا دستت را روی یکی از برنامه ها را نگه دار،تا بتونی از از رم ریموش کنی. اقا گوشیم با این کار درست شد و دیگه شارژ زیاد مصرف نمیکنه. اصولا مشکلات به ظاهر پیجیده راه حل های اسونی دارند،لازم به ریستور و ... نبود.
    ممنون
    ضمناً مشکلی که توجه من رو جلب کرده بود مصرف بالای باتری شما نبود، این بود که می گفتید گوشیتون بالای ۹۶٪ شارژ نمیشه. این یه اشکاله، و ربطی به برنامه های باز مونده نداره. این بود که پیشنهاد ریستور و بعدش پر و خالی کردن باتری رو دادم. حالا این مشکل حل شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
      ضمناً مشکلی که توجه من رو جلب کرده بود مصرف بالای باتری شما نبود، این بود که می گفتید گوشیتون بالای ۹۶٪ شارژ نمیشه. این یه اشکاله، و ربطی به برنامه های باز مونده نداره. این بود که پیشنهاد ریستور و بعدش پر و خالی کردن باتری رو دادم. حالا این مشکل حل شده؟
      دیگه نمیدونستم با سرچ امدم توی این موضوع ،اره این مشکل هم حل شد، جالبه!!!

نظر

دیگه نمیدونستم با سرچ امدم توی این موضوع ،اره این مشکل هم حل شد، جالبه!!!
        این دیگه ربطی به اپلیکیشنهای باز مونده نداره. حداقل ریستور اینجا به کارتون اومد!

نظر

با سلام

به نظر من هم تو این ورژن خیلی شارژ کم میکنه من از 4.3.3 اومدم به این ورژن به نسبت خیلی شارژ کم میکنه هنوز برنامه یا بازی رو باز نکردی یه درصد کم میکنه اینترنت که دیگه هیچ

به نظرتون راه حلی داره یا برگردم به 4.3.3

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط majid33 نمایش پست ها
            با سلام

به نظر من هم تو این ورژن خیلی شارژ کم میکنه من از 4.3.3 اومدم به این ورژن به نسبت خیلی شارژ کم میکنه هنوز برنامه یا بازی رو باز نکردی یه درصد کم میکنه اینترنت که دیگه هیچ

به نظرتون راه حلی داره یا برگردم به 4.3.3

با تشکر
            راستش من تفاوت قابل ملاحظه ای ندیدم.
            اگه واقعاً مشکل دارید، البته ۴.۳.۳ ورژن فوق العاده خوب و پایداریه. حالا اس اچ اس اچ ورژن ۴.۳.۳ رو دارید که بخواید برگردید؟!

نظر

متشکرم، الان میخوام ریست کنم 6 مدل ریست داره! کدوم را انجام بدم؟ برنامه ها و عکس و اهنگام هم پاک میشه؟
              فعلا ریست کن اگه ج نداد برو ریستور.یک بک آپ با آیکلود بگیر و ریستور...ایشالا درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط reza2222 نمایش پست ها
                فعلا ریست کن اگه ج نداد برو ریستور.یک بک آپ با آیکلود بگیر و ریستور...ایشالا درست میشه
                عزيزم اگه جيلبريك كرده باشه با ريست كردن تنظيمات --> بعدش بايد رستور كنه چون گوشيش ديگه بالا نمياد

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                  عزيزم اگه جيلبريك كرده باشه با ريست كردن تنظيمات --> بعدش بايد رستور كنه چون گوشيش ديگه بالا نمياد
                  دوسته عزیز

اینکه با هر ریستی گوشی بالا نمیاد لزوما صحیح نیست، من خودم گوشی با 4.3.3 داشتم و ریست هم کردم تنها تنطیمات برگشت به وضع اولیه و به جیلبریک هم آسیبی نرسید.

متن زیر رو مطالعه بفرمایید:

Be careful. There are several options and each of them should only be used in certain circumstances:

Reset All Settings:
                  Resets the iPhone to factory defaults, leaving the iOS revision installed. This does not remove all traces of jailbreak data from the filesystem. The phone does not need to have iOS re-installed after this.

Erase All Content and Settings:
                  Does exactly what it says -- it completely blanks the iPhone's internal memory, including clearing the installed iOS revision. This removes all traces of jailbreak data from the filesystem. The phone *WILL* require iOS to be reloaded from scratch, which means you will need an SHSH on file to restore a non-current version.

Reset Network Settings:
                  Resets your mobile profile configuration, wireless configuration, bluetooth configuration, any non-standard APN or .ipcc configurations and resets the radio back to factory defaults. This has no impact on your jailbreak or unlock and does NOT require you to reload iOS from scratch.

Reset All Settings on iPhone 4 4.0.2

نظر

نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها

یعنی چی شما هروقت ریست میکنی گوشیت بالا نمیاد؟؟؟ پس فرق بین جیلبرک Untethered و tethered چیه؟؟؟ خوب دلیلش اینه بعدش( ریست) گوشیتون ری استارت می خواد بسته به نوع جیلتون با وصل شدن یا بدون وصل شدن به پی سی بالا میاد....

نظر

سلام من يك ايفون4 دارم كه زود باتري خالي ميكنه sms زياد ميدم كار انچناني باهاش نميكنم ولي 1روزو نيم بيشتر نگه نميداره ورژنشم 5.0.1 . مشكل داره گوشي يا عادي؟ممنون ميشم جواب بديد

نظر

شما بکاپ آیتونز برگردوندید؟
                        خیلی می تونه تاثیر بد بزاره (تجربی)
                        اگر می تونید با آیکلود بکاپ بگیرید و ریستور کنید.
                        بدون این که بکاپتون رو با آیتونز بر گردونید تنها بدون بر گردوندن بکاپ های آیتونزتون.

اگرم که بکاپ بر نگردوندید گوشیتون کلا چند ساعت باتری نگه می داره؟

نظر

والا من اين گوشيو دست 2 گرفتم نمي دونمو الان بايد چيكار كنم؟

نظر

خوب پس!
                            اول با آیکلود یک بکاپ بگیرید.
                            همچنین با آیتونزم بگیرید بر اطمینان.
                            طبق تاپیک زیر ریستور کنید :
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
                            بکاپ آیکلودتون رو برگردونید.
                            حتما درست میشه

نظر

ممنونم عزيز انجام ميدم ببينم چي ميشه

نظر

فقط دقت کن