اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک کنم یا نه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Bigboss ?

زمستان شکست و رفت ...

نظر

• بله.همون.دوستان مهمترین چیزها برای من بلوتوث اس ام اس دلیوری و نصب برنامه کرک هستش و داشتن صفحات نامحدود در آیفون هستش.این ها سورسشون کدوم هست؟این بیگ باس رو هم حذف کنم دوباره نصب کنم؟ کلا چون اولین بارم هست یه خورده گیج شدم با این سیدیا و نمیدونم چی کار کنم!

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
        بله.همون.دوستان مهمترین چیزها برای من بلوتوث اس ام اس دلیوری و نصب برنامه کرک هستش و داشتن صفحات نامحدود در آیفون هستش.این ها سورسشون کدوم هست؟این بیگ باس رو هم حذف کنم دوباره نصب کنم؟ کلا چون اولین بارم هست یه خورده گیج شدم با این سیدیا و نمیدونم چی کار کنم!
        توی سورس موبایل 4 پرژن همه هستند

نظر

• توی سیدیا با manage سورس اضافه کنید، با سرچ توییک و برنامه اضافه کنید.با قسمت package همه برنامه هایی که نصب کردید رو لیست میکنید و البته با اینستالوس برنامه های کرک شده رو میتونید دانلود کنید. سورسهای انجمن خودمون (۲تا) بیشتربرنامه های خوب رو داره، از امونها شروع کنید.

زمستان شکست و رفت ...

نظر

• دوستان ببخشید من آقای موسوی عزیز رو هم یادم رفت.جا داره از ایشان هم مثل آقای نجاتیان سپاسگزاری کنم که واقعا کمکم کردند.ببخشید که یه پست جدا زدم ولی لازم بود.

با سپاس

نظر

• ببخشید من گیج شدم وارد سورس موبایل 4 میشم کلی برنامه هست نمیدونم این هایی که میگید کجا هستند؟!کلا موندم نمیدونم چی رو از کجا نصب کنم!

نظر

• اقا شما پرشین رو ادد کن همه چیزا به جز بلوتوث رو داره سرچ کن اخرین قسمت سیدیا
                ، بلوتوث هم باید بخری که ورژن ۵ سازگار نیست

نظر

• Iphone delivery ios 5
                  Enable persian keyboard
                  Bite sms
                  No page limit یا over board
                  Appsync 5
                  Installous

این سورس ها رو ادد کن

Cydia.mobile4persian.net
                  Cydia.hackulo.us

نظر

• ببخشید دوست من این آیفون دلیوری برای آیفون 4 اس هم کار میکنه؟نصبش کردم باید چیکار کنم؟در مورد بلوتوث هم باید کلا بیخیال شم؟

نظر

• اهان فک کردم ۴ گوشیتون ، دلیوری نه ولی به زودی ، بلوتوث هم یه راه هایی داره که من بلد نیستم هنوز رسمی نیومده ، البته حتما باید بخریدش چون کرکش کار نمیکنه

Sbs setting
                      هم اگه نصب کنید بد نیست البته باتری یکم مصرفش میره بالا

نظر

• دوستان من appsync 5 و no page limited رو نصب کردم ولی آیکونی روی صفحه نیاورده این چجوریه؟یعنی نصب نشده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                          دوستان من appsync 5 و no page limited رو نصب کردم ولی آیکونی روی صفحه نیاورده این چجوریه؟یعنی نصب نشده؟
                          براي appsync آيكوني نمياد
                          no page limit هم فكر نكنم آيكون بياد توي تنظيمات نگاه كن

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                            دوستان من appsync 5 و no page limited رو نصب کردم ولی آیکونی روی صفحه نیاورده این چجوریه؟یعنی نصب نشده؟
                            نه خیر ربطی نداره
                            بعضی برنامه ها تو setting اضافه میشن
                            بعضی ها هم رو springboard
                            بعضی ها هم اصلا اضافه نمیشن ولی اثر میذارن

نظر

• تو ستینگ که چیزی رو نیاورده بعد اینکه از کجا بفهم چیو نصب کردم که دوباره نصب نکنم اگه مجدد نصب کنم مشکلی پیش نمیاد.راستی جایی نیست که توضیحی چیزی داده باشه که فلان اپ چکار میکنه تو سیدیا.واقعا گیج کنندس!

نظر

• دوسته عزیز

عجله نداشته باشید، قرار نیست در عرض یک شب همه چی رو حرفه ایی یاد بگیرید. بذارید چشمتون به سیدیا عادت کنه.
                                بالا هم عرض کردم توی Package که برید همه برنامه هایی که نصب کردید لیست شده. معمولا هم هر برنامه ایی قبل از نصب اون پایین یه توضیح مختصری داده.
                                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X