اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک کنم یا نه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

امیر هم انگار اومد! من کم کم برم پی کارم!

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
      خدا نكنه جناب موسوي.ولي فكر كنم تن استيو جابز بدجور تو گور بلرزه اينو شك ندارم!!!!!
      حالا ما چيكار كنيم براي بدبخت شدن!!!!نصيحتي نكته اي مطلبي ناگفته اگه مونده زحمتشو بكشيد ما هم كم كم اماده بشيم براي...): ):
      این فرایند اونقدر ساده س که حد نداره. فقط سیدیا که نصب شد کاریش نکن، بذار چشمت بهش عادت کنه! یکی دو روز بعد آیفون دلیوری رو نصب کن، و بعد منوال کورکت و اکتیویتور، و بعد کوای دایال.
      بعد دیگه خودت ول کن نیستی!

نظر

خلوص نیت حسام جون با تاپیک اموزش جیلبریک همین بعد از جیلبریک برگرد در خدمتیم..

نظر

تن عمو استیو تو گور بلرزه؟!نهههههههههههه من اینو نمیخوام به این فکر نکرده بودم من عمرا دیگه جیل بریک کنم!

نظر

بیخیال حسین جون
            اگه خودش مدیر اپل نبود مطمین باش مدیر هکرها بود چون جلوی نبوغش رو عمرااا نمیتونست بگیره!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
              تن عمو استیو تو گور بلرزه؟!نهههههههههههه من اینو نمیخوام به این فکر نکرده بودم من عمرا دیگه جیل بریک کنم!
              افرين حسين جان!!اتفاقا يكي از دوستام جيل كرد عمو استيو جان شب رفت تو خوابش چشت روز بد نبينه .......بقيشو نميگم خيلي ترسناكه!!!!!!
              عزيز دل برادر بچه ها رو با من بدبخت لج كن !!!بنده خدا ها ١٠٠تا پست دادن كه ما ترسمون بريزه و جيلبريكي بشيم.حالا ميگي نميخوام اين دفعه زوريه تا يه ربع ديگه جيل كرده ميايييييي!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                بیخیال حسین جون
                اگه خودش مدیر اپل نبود مطمین باش مدیر هکرها بود چون جلوی نبوغش رو عمرااا نمیتونست بگیره!!!
                درسته پویا جان ولی اون همه چی اپل بود و اپل همه چی منه! عمو استیو بزرگترین الگوی زندگی منه.درسته که بین ما نیست ولی من در حد پرستش دوستش دارم!فکر میکنم اگه جیل کنم خیانت به اپل و عمو استیوه!

نظر

حالا نصفه شبی جلبریک نکن بزار صبح..
                  ولی واااااای intelliscreenx فقط....اول برنامه بعد از جیلبریک فقط همین دیگه هیچی.
                  دکتر جان این ترایال چند وقته؟

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                    امیر هم انگار اومد! من کم کم برم پی کارم!
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

از همه دوستان معذرت میخوام . اما من نمیتونم رابطه بین جیلبریک و گیفت کارت رو پیدا کنم . آخه دوستان مخالف جیلبریک یا دوستانی که جیلبریک رو امتحان نکردن دلیل عدم جیلبریک یا مخالفت باهاش رو با یه گیفت 50$ حل کردن.

البته من که فقط توو خط نرم افزار کرک شده ام . اما پویا راست میگه . برنامه های ضروریشو میخره اما خوب از مزایای جیلبریک هم استفاده میکنه !

دوستان کافیه بعد از جیلبریک یه کم یا احتیاط برنامه های سیدیا رو نصب کنن تا با دردسرای ریستور مواجه نشن . البته نه مثل من که همیشه آماده ریستور هستم . اما با این حال که من بی پروا عمل میکنم اما به اون صورت مجبور به ریستور کردن نمیشم ! معمولا یه جوری گوشی رو میارم بالا یا اینکه از safe mode مشکل رو حل میکنم .

به آقا حسام عزیز هم پیشنهاد میکنم بعد از جیلریک حد اقل یکی ،2 ماه با جیلبریک بسازن و بعد اگه خوششون نیومد مجدد ریستور کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                      ولی واااااای intelliscreenx فقط....اول برنامه بعد از جیلبریک فقط همین دیگه هیچی.
                      خدا رو شکر شما هم داری متقاعد میشی:d

نظر

• بابا پویا جزء مریدانه!
                        فعلا داره چند واحد روانشناسی پاس میکنه واسه متقاعد کردن بقیه :d

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                          راستش یادم نیست پویا جان، ۱۰ روز گمونم.
                          ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 28-01-2012, 01:55 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                            خدا رو شکر شما هم داری متقاعد میشی:d
                            من که خیلی وقته جیلبریک کردم...تازه دارم ملت رو هم از را به در میکنم
                            من واسه این دارم اینقد توضیح میدم چون خودمم مخالف جیلبریک بودم و چون این طرز فکر رو به من القا کرده بودن در مورد برنامه کرک شده تازه بعد از جیلبریک متوجه شدم که اهمیت برنامه در کمترین حد ممکن هستش واسه همین دارم تجربیات خودم رو میگم که دوستان راحت تر به نتیجه برسن.
                            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 28-01-2012, 01:57 AM

نظر

• حالا 10 روز دیگه که اپل آپدیت 5.1 نهایی رو داد بیرون و چندتا امکانات بهش اضافه کرد و باتریش هم خوب شد همتون مجبورید قید جیلبریک رو بزنید و آپدیت کنید. بعدش هم مجبورید 5 ماه منتظر بمونید تا دوباره جیلبریکش بیاد. آخه اینم شد کار؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                                آره خوب واقعا حق با شماست من هیچ کدوم از چیزایی رو که گفتید رو بلد نیستم فعلا و باید یاد بگیرم هرچند که واقعا سرم درد میکنه واسه یاد گرفتن این چیزا
                                اینکه تا الانم یاد نگرفتم چون به کارم نمی اومده.مثلا من رو فریمور 5 بودم و میترسیدم آپدی کنم به 5.0.1 ولی وقتی آموزش هاش رو خوندم و با آیتیونز انجامش دادم دیدم که چقدر راحته و تو 5 دقیقه کمتر آپدیت کردم آیفونمو.
                                دوسته عزیز
                                برای اینکه یه جمع بندی توی ذهنتتون انجام بشه من خلاصه پروسه کار رو البته با سواد ناقص و وصله پینه خودم در این مورد براتون خلاصه کردم:
                                الف - کارهای قبل از جیلبریک
                                ب- جیلبریک
                                ج - کارهای بعد از جیلبریک
                                الف - اول دستگاه رو به آیتونز وصل کنید و یه بک آپ ازش بگیرید. نرم افزار Ifaith رو دانلود کنید و shsh دستگاهتون رو بگیرید و فایلش رو سیو و برای خودتون ایمیل کنید.

ب - برای جیلبریک برنامه Absinthe رو دانلود کنید، یه فایله زیپ شده هست ، دستگاه رو به کامپیوتر وصل کنید و آیتونز رو ببندید . فایل رو اکسترکت کنید و اجرا کنید . خودش برنامه سیدیا رو براتون نصب میکنه. توصیه میکنم حدود ظهر این کار رو بکنید که با توجه به اختلاف ساعت با آمریکا و اروپا سرور سیدیا خلوت باشه.

ج- بعد از جیلبریک هم باز دوقسمت کاردارید :
                                ج - الف سیدیا : سیدیا رو که باز کنید اولش به نظر خیلی شلوغ میاد ولی شما دو تا قسمت رو بیشتر کار دارید ، پایین صفحه manage و search .
                                در قسمت منیج شما سه قسمت دارید وسطی مربوط به سورسها هست . اون رو کلیلک کنید . دو سه تا سورس رو باید اول از همه اضافه کنید: چطوری؟ سمت راست بالا edit رو کلیک کنید سمت چپ add رو میبینیدکه اضافه شد، اون رو حالا کلیک کنید ، بعد باید آدرس یو آر ال مربوط به هر سورس رو بزنید شما اینها رو بزنید و یکی یکی اضافه کنید:
                                شایان ذکر هست که هر سورس شامل یکسری برنامه و تم و وال پیپر مختلف میشه.
                                Apt.bigboss.us.com/repofiles/Cydia
                                Cydia.hackulo.us
                                Xsellize.com/Cydia
                                Cydia.mobile4persian.net

حالا این برنامه ها رو سرچ و نصب کنید :
                                Kuaidial, manual correct, installus, appsync, ifile,Iphonedelivery, persian key board, ask to send, ask to call,activator

کوایدایال برای مدیریت تماس . منوال کورکرت برای تصحیح لغات. آی فایل برای مدیریت و نصب فایلها.
                                برنامه اینستالوس براتون خیلی از بازیها و برنامه های کرک شده رو میاره.

ج -ب آیتونز : وقتی دستگاه رو به آیتونز وصل می کنید آیفون از طریق برنامه appsync برنامه ها رو سینک میکنه ولی حتما در آیتونز راست کیلیک کنید و transfer purchase رو کلیک کنید
                                حالا در این مرحله شما یه گوشیه آیفون بیسیک جیلبریک شده و یوزر فرند دارید، مابقیش به سلیقه خودتون میتونید کاربردهاش رو بیشتر کنید.
                                اساتید عظما ، اگه بالا نیاز به تصحیح داره بفرمایید تا اقدام شود.
                                والسلام .

... یکی دیگری بود و هر دو هیچ نبودند

نظر

صبر کنید ..
                                X