اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک کنم یا نه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
    بله یه مقاله از یه مجله بود.
    کانال ها همون برنامه هایی بودن که تو اپ استور نمیان.
    پشت تلویزیونم همون فایل سیستمی ها بود دیگه!!!

...Be different
    راستش پویا جان، جیلبریک اگه "فقط" همین ۳ تا امکان رو هم به ما میداد یه دنیا می ارزید:
    - Activator
    - smart dial (kuaidial)
    - manual correct

نظر

به به به استاد بزرگ هم اومدن..
      ذکر خیرتون بود دکتر جان..
      میشه یه توضیحی راجب اون دو تای اخری بدین؟
      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 26-01-2012, 01:49 PM

نظر

البته با 50$ که دوستان میگن فقط میشه یه برنامه gps گرفت! مثل sygic . ( که البته 2 و نصفی انگری بیرد هم تهش میمونه! )

اما خوب انتظارات دوستان فرق میکنه . یکی واسه باقیمونده 50$ فکر میکنه که چجور خرجش کنه واسه یکی هم 500$ کمه!

نظر

البته اکتویتر عالیه ، ولی تا وقتی که مشکل باتری نباشه،من شدیدا دوس دارم این برنامرو ولی واسه باتری فقط بایت اس ام اس نصب کردم و دلیوری اپ سینک

نظر

مهمترین کار برنامه ی کوای دایال، شماره گیری هوشمنده.
            فرض کنید می خواید به آقای چوپان تو دفتر تلفنتون زنگ بزنید. در آیفون اوریجینال باید کانتکت هاتون رو باز کنید، دنبال اسم چوپان بگردید، شماره تلفنش رو پیدا کنید و روش تپ کنید تا تماس برقرار بشه.
            با نصب کوای دایال روی آیفون جیلبریک شده، فقط رو صفحه ی فون روی ۲ و ۴ و ۶ (به ترتیب برای (c و h و o) تپ می کنید و خیلی راحت تلفن اقای چوپان براتون روی صفحه میاد. هیچ جستجویی هم نمی خواد.
            و یه امکان عالی دیگه اینکه با برقراری تماس، گوشی لرزش مختصری می کنه (شدت و مدتش رو شما تعیین می کنید) و لازم نیست تا وقتی طرف گوشی رو برداره شما آیفون رو بغل گوشتون نگه دارید!

نظر

عاااااالیه ممنون از توضیح کاملتون.
              سورسش رو هم بزارید ممنونتون میشم.

...Be different

نظر

عاااااالیه ممنون از توضیح کاملتون.
                سورسش رو هم بزارید ممنونتون میشم.

...Be different
                Cydia.xsellize.com

نظر

یه kuadial رو insanelyi هست همونه؟
                  بعد یه سوال:
                  اگه بخواییم شماره بگیریم چی؟
                  چون اونژور که شما گفتین عددها تو این شرایط کار کیبرد رو واسه تسریع انجام میدن یعنی حروف رو بزنم به جاش عددها میان یا حروفا؟

...Be different

نظر

یه kuadial رو insanelyi هست همونه؟
                    بعد یه سوال:
                    اگه بخواییم شماره بگیریم چی؟
                    چون اونژور که شما گفتین عددها تو این شرایط کار کیبرد رو واسه تسریع انجام میدن یعنی حروف رو بزنم به جاش عددها میان یا حروفا؟

...Be different
                    ۱- حتما همونه.
                    ۲- با زدن کلیدها (مثلا ۲ و ۴ و ۶) که دوستمون گفتن، شما چند گزینه تو کانتکت ها براتون پیدا میشه مثل
                    AGNes
                    AHMad
                    CHOopan
                    0912465...
                    246

که همه ی اینها با کشیدن انگشت رو بالای قسمت شماره گیر دیده میشن، و البته خود ۲۴۶ هم جزوشونه. طبیعتا هرچی تعداد اعداد تپ شده بیشتر باشه، گزینه ها کمتره و پیدا کردن کانتکت سریعتر. کلا با این روش زمان صرف شده برای پیدا کردن کانتکت کمتر از ۵ ثانیه س.

نظر

و اما مهمترین دلیل من برای جیلبرک کردن استفاده از برنامه Activator هست که با Sb Setting میاد و شما متونید گوشی رو تنظیم کنید که مثلا هر موقع ساعت رو لمس کنید انگار دگمه هوم رو زدید و هر موقع همونجا رو دوبار بزنید انگار دگمه لاک رو زدید - با این تنظیمات استفاده از این دگمه ها به حد اقل میرسه و بزرگترین مشکل این دستگاهها خراب شدن این دگمه ها مخصوصا هوم هست
                      ویرایش توسط atabaei : https://i-phone.ir/forums/member/508-atabaei در ساعت 27-01-2012, 08:03 PM

نظر

با سپاس فراوان از دوستان خوبی که در کنارم هستند و با نظرات ارزشمند خودشون کلی چیز بادم دادند.دوستان راستش رو بخواین من تصمیم گرفتم که جیل بریک رو امتحان کنم و خوب اگه خوشم نیومد دوباره ریستور کنم.ولی واقعا احساس میکنم اطلاعاتم کمه در این زمینه و نمیدونم از کجا باید شروع کنم.اقای موسوی گفتن که نترس ما پشت سرت هستیم پس اگه مشکلی داشتم در همین تاپیک مطرخ میکنم.ولی بازم میگم میترسم و احساس میکنم بعد جیل بریک گوشیم کند میشه و واسم مشکل پیش میاد.نمی دونم!شاید هم به قول پویا جان یه چند روزی فعلا مطالعه کنم تا اطلاعاتم بره بالا و بعد جیل بریک کنم.نمیدونم واقعا.

نظر

یه چیزیم بهت بگم عزیزم تا وارد یه قضیه نشی واقعا نمی تونی بفهمی چی به چیه من همیشه فکر میکردم ایفون به درد ایران نمی خوره اما خوب اشتباه بود فکرم..
                          شمام یه بار امتحان کن وارد قضیه شو سعی کن یاد بگیری و بفهمی چی به چیه ولی با صبر و تامل و صد البته جمع اوری اطلاعات کافی.
                          اینم در نظر داشته باش با سیستم عامل قوی سر و کار داریم پس ترس از کند شدن رو بزار کنار.

نظر

دوستان راستش میدونید من اصلا ترسم از انجام عمل جیل بریک نیست.اون خیلی راحته و مطمئنم با آموزش های خوبی که تو انجمن هست ظرف چند دقیقه میتونم جیل کنم ولی از بعدش میترسم.کلی مشکل که تو سایتا کاربرا بهش اشاره کردن که نمونش سفید شدن بعضی از آیکن هاست.واسه همین چون کلا از سیدیا و سورس و این چیزا اطلاعاتم کمه واسه همین میگم.یعنی در کل رو کارهای بعد از جیل بریک و آموزش هاش ضعف دارم.احساس میکنم که مطالب پراکندس نمیدونم از کجا شروع کنم؟

نظر

اره درست میگی یادمه منم وقتی جیلبریک کردم یکی از بچه هارو انلاین نگه داشتم تا کارم تموم شد.
                              اونا شانسیه نگران نباش فوق فوقش مجبوری رستور کنی.
                              من امروز intelliscreenx رو نصب کردم یعنی فقط به خاطر همین برنامم شده عمراااااا به حالت اورجینال بر نمیگردم.
                              تمام مشکلای نوتیفیکیشن رو که واقعا کمبود بود واسه من رفع کرد.

...Be different

نظر

اره درست میگی یادمه منم وقتی جیلبریک کردم یکی از بچه هارو انلاین نگه داشتم تا کارم تموم شد.
                                اونا شانسیه نگران نباش فوق فوقش مجبوری رستور کنی.
                                من امروز intelliscreenx رو نصب کردم یعنی فقط به خاطر همین برنامم شده عمراااااا به حالت اورجینال بر نمیگردم.
                                تمام مشکلای نوتیفیکیشن رو که واقعا کمبود بود واسه من رفع کرد.

...Be different

اینم مثل Sbsettings باتری رو میخوره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X