اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک کنم یا نه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
    تو ستینگ که چیزی رو نیاورده بعد اینکه از کجا بفهم چیو نصب کردم که دوباره نصب نکنم اگه مجدد نصب کنم مشکلی پیش نمیاد.راستی جایی نیست که توضیحی چیزی داده باشه که فلان اپ چکار میکنه تو سیدیا.واقعا گیج کنندس!
    تو سیدیا قسمت (manage)روی پکیج ها تپ کن لیست پکیجهایی رو که نصب کردی می بینی. دوستان این بامزه ترین آموزش زنده ی جیلبریکه که تا به حال دیدم! میشه تبدیلش کرد به یه جزوه، اسمش رو گذاشت: لحظه به لحظه با یک جیل بریک نفس گیر!
    ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 05-02-2012, 10:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
      تو سیدیا قسمت (manage) روی پکیج ها تو کن لیست پکیجهایی رو که نصب کردی می بینی. دوستان این بامزه ترین آموزش زنده ی جیلبریکه که تا به حال دیدم! میشه تبدیلش کرد به یه جزوه، اسمش رو گذاشت: لحظه به لحظه با یک جیل بریک نفس گیر!
      ما هرچی بلدیم از استاتیدی مثل شما یاد گرفتیم. اینجا درس پس میدیدم استاد...

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
        ما هرچی بلدیم از استاتیدی مثل شما یاد گرفتیم. اینجا درس پس میدیدم استاد...
        خدایی اینو خوب اومدی

نظر

• دوستان میخواستم در اولین گام پس از جیل بریک بدونم که اپ کرک شده رو که دانلود کردم چطوری رو آیفونم نصب کنم.با خود آیتیونز میشه یا باید چیز دیگه ای رو نصب کنم؟و اینکه از خود سیدیا رو گوشی چطور میشه اپ کرک شده رو نصب کرد و پیداشون کرد.با سپاس

نظر

• اگه با اینستالوس دانلود کردی ، توی همون اینستالوس پایینش ایتم دانلودز هست اونجا لیست دانلود هارو میبینی روی هر برنامه بری نوشته اینستال ...

زمستان شکست و رفت ...

نظر

• اول اینکه از سیدیا appsync5 رو میگیری که موقع ریختن برنامه کرک شده ارور نده بعدم کاری نداره برنامه رو که گرفتی بکشش تو apps تو ایتیونز بعدم سینک کن..
              کلا سیدیا فایل ها و برنامه های سیستمی رو شامل میشه مثل دلیوری یا ویجت نونیفیکیشن یا تغییرات تو ستینگ و ....
              اما اگه اینستالوس رو از سیدیا بگیری یه ایکون میاد که همون سایت apptrackr هستش بری تو اون برنامه وصل میشه به اون سایت و برنامتو دانلود می کنی.

نظر

• پویا جان
                مشکلش نصبه برادر !

زمستان شکست و رفت ...

نظر

• خوب مگه من چیو توضیح دادم؟

نظر

• دانلود رو.

زمستان شکست و رفت ...

نظر

• برنامه رو دانلود کرده و می خواد نصب کنه نمیدونه کجا بره ...

زمستان شکست و رفت ...

نظر

• اول اینکه از سیدیا appsync5 رو میگیری که موقع ریختن برنامه کرک شده ارور نده بعدم کاری نداره برنامه رو که گرفتی بکشش تو apps تو ایتیونز بعدم سینک کن..

این طریقه نصب دیگه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                          دوستان میخواستم در اولین گام پس از جیل بریک بدونم که اپ کرک شده رو که دانلود کردم چطوری رو آیفونم نصب کنم.با خود آیتیونز میشه یا باید چیز دیگه ای رو نصب کنم؟و اینکه از خود سیدیا رو گوشی چطور میشه اپ کرک شده رو نصب کرد و پیداشون کرد.با سپاس
                          عزیز جان، روی اَپ کرک شده تو کامپیوترت دبل کلیک کنی خودش میره تو آیتونز. بعد همونطور که پویا گفت اگه اَپ سینک رو رو آیفونت نصب کرده باشی، با اولین سینک آیفون به گوشیت منتقل میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                            اگه با اینستالوس دانلود کردی ، توی همون اینستالوس پایینش ایتم دانلودز هست اونجا لیست دانلود هارو میبینی روی هر برنامه بری نوشته اینستال ...

زمستان شکست و رفت ...
                            ببخشید پس apptracker چه کار میکنه؟ خواستم installous رو دانلود کنم ولی چندتا ورژن داره ندونستم کدوم رو دانلود کنم؟ بعد اینکه میشه یه کاری کرد که یه عکس تمام صفحه بگذاریم مثل اندروید که پشتش لیست اپ نباشه؟!

نظر

• apptrackr.org سایت هست واسه گرفتن برنامه کرک شده برادر.
                              اینستالوس رو باید از سورس hackulo.us از سیدیا بگیری از تو گوشی.

نظر

• ورژنش هم ۴ هست

زمستان شکست و رفت ...

نظر

صبر کنید ..
                                X