اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک بکنم یا نه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست گلم چرا متوجه منظور من نمیشین؟؟
    من میگم ادامه حرفتون نظر شخصی و بی منطقی هست نه کل بحث شما.
    اینکه میگین:
    باید از من اپ پ بخرید ، دوره تست هم ندارید ، اگه خوشتون نیومد ، پولتون رو بهتون بر نمیگردونیم ولی " شاید " اجازه بدیم به جاش یه چیزه دیگه از ما بخرید ". واقعا این منطقی هست ؟ با منطقه من جور در نمیاد
    نظر شخصی عزیز نه اصله حرفتون.
    شما حرفتون کاملا صحیح هست اما ضد و نقیضه اول پستتون میگین بسته به علایق داره اما اخر جملتون شد کار درست اینه که من انجام میدم.
    اقای موسوی حرف قشنگی زد گفت یه تلویزیون میزارن جلو روت میگن فقط همین کانال ها رو باید ببینی ولی شما مطمینی این کانال ها به دردت نمی خوره؟؟؟؟
    بازم میشه بحث سلیقه که هر کی چی دوس داره..اون دوستمون می خواد اسم ایکون برنامه هاشو عوض کنه چون این کار لذت بخشه براش اما شما بگرد همه اونایی که جیل بریک میکنن واسه این کاراست؟؟؟نه دیگه چون می خوان پول ندن.
    به هر حال همه چی بر میگرده به خود شخص نه من نه شما نه هیچکس دیگه ای نمی تونه عقایدش رو به دیگران تحمیل کنه.
    منم میگم جیلبریک دنیای ازادتری هست اما واسه اهلش نه واسه من که لذت بردن از تغییر اسم ایکون واسم فوق العاده بی معنیه.
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 19-12-2011, 12:07 PM

نظر

من با یک ایفون 3GS وارد بازی جیلبریک و.. شدم و از روز اول مجبور شدم جیلبریک کنم چون گوشیم لاک بود.
      الان هم با وجود اینکه اکثر برنامه ها رو میخرم، واسه سایر مسائلی که دوستان ذکر کردن همون روال گذشته رو ادامه میدم و جیلبریک میکنم
      و بعد از 2.5~ استفاده از ایفون تقریبا" با همه ی جزئیات این موضوع اشنا هستم ولی هیچ وقت به موضوع اینقدر جامع و با جزئیات فکر نکرده بودم..
      نظرات دوستان خیلی واسم جالب بود، مرسی از همگی..

در پایان باید بگم تا قبل از ارائه شدن یک جیلبریک درستو حسابی واسه 4S
      ایفون4 16gb خودم که ش.ش 4.3.3 داره و جیلبریک شده رو با یک 4S 64gb هم عوض نمیکنم

نظر

سلام جالبه که هنوز هم در مورد داره بحث میشه !!!! من فقط یه نکته میگم اونم این که مطمین باشین خود مهندسین اپل هم گوشیهایی که استفاده میکنن به نوعی جیلبریک شده هستند و به فایل های سیستمی دسترسی دارند .
        درکل مقایسه گوشی جیلبریک نشده با جیلبریک شده مثل مقایسه دوتا ماشین مثل هم از یه کارخونه است که یکیش ساده است و دیگری فول آپشن

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
          دوست گلم چرا متوجه منظور من نمیشین؟؟
          من میگم ادامه حرفتون نظر شخصی و بی منطقی هست نه کل بحث شما.
          اینکه میگین:
          باید از من اپ پ بخرید ، دوره تست هم ندارید ، اگه خوشتون نیومد ، پولتون رو بهتون بر نمیگردونیم ولی " شاید " اجازه بدیم به جاش یه چیزه دیگه از ما بخرید ". واقعا این منطقی هست ؟ با منطقه من جور در نمیاد
          دوسته جوان

توصیه میکنم Terms & Condition شرکت اپل و ایتونز رو بخونی تا دلیل این حرف من براتون روشن بشه:
          دوره تست هم ندارید ، اگه خوشتون نیومد ، پولتون رو بهتون بر نمیگردونیم ولی " شاید " اجازه بدیم به جاش یه چیزه دیگه از ما بخرید ".

ضمن اینکه ، گه صحبته من با منطق شما انطباق نداره دلیل بر بی منطق بودن حرف من نیست. من بالا هم گفتم اینجا هم تاکید میکنم ، عقاید و سلیقه همه افراد مورد احترامه. خوبه که احترامها رعایت بشه.
          والسلام.

نظر

آقا کسی خبر از جیلبریک 4s نداره که کی میاد؟

نظر

pod2g گفته که داره روش کار میکنه. اگه راست گفته باشه میاد ولی کی؟هیچی معلوم نیست

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                دوسته جوان

توصیه میکنم terms & condition شرکت اپل و ایتونز رو بخونی تا دلیل این حرف من براتون روشن بشه:
                دوره تست هم ندارید ، اگه خوشتون نیومد ، پولتون رو بهتون بر نمیگردونیم ولی " شاید " اجازه بدیم به جاش یه چیزه دیگه از ما بخرید ".

ضمن اینکه ، گه صحبته من با منطق شما انطباق نداره دلیل بر بی منطق بودن حرف من نیست. من بالا هم گفتم اینجا هم تاکید میکنم ، عقاید و سلیقه همه افراد مورد احترامه. خوبه که احترامها رعایت بشه.
                والسلام.
                خدا از زبونت بشنوه..
                منم از صبح تا حالا همین رو میگم که منطق هر انسانی برای خودش کافی هست نه دیگران پس سعی ما بر این نباشه که دیگران رو به سمت مسیر خودمون به اشتباه بکشیم.
                تو این تاپیک هم فواید جیلبریک بیان شد هم مضراتش حالا اونی که واقعا تشخیص بده به نفعش هست و اهل کند و کو هست جیل می کنه اونیم که نه جیل نمی کنه.
                حرف اصلی من اینه که اگه کسی جیل میکنه با اگاهی کامل باشه کسی هم که جیل نمی کنه باز با اگاهی کامل باشه.
                امیدوارم هیچ کدوم از دوستان از این حرفا ناراحت نشده باشن همونطور که همه میدونیم که اینجا همگی دوست هستیم و صرفا بحث تبادل نظر هست نه چیز دیگه چون هر کسی در اخر خودش با توجه به علایقش تصمیم گیرندست.
                ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 19-12-2011, 01:29 PM

نظر

جیلبریک خیلی وقتگیره و با کار کردن با اون دیگه چیزی به اسم آیفون شما ندارید همش باید از جیلبریک استفاده کنید
                  ولی اینجا برنامه های هست که من مجبورم و راهی ندارم ازش استفاده نکنم حساب کن یه برنامه که من میگیرم یه چیز دور و بر حد اقل 40 50 دولار آب میخوره. اما خدایش اگر همین برنامه ها ارزونتر بودن از جیلبریک استفاده نمیکردم . در کل اگر کاری که با آیفون داری بدون جیلبریک حل میشه جیلبریک نکن اما اگه واقعا ضروریه انجام بده چون راه دیگه ایی نداری . بحث نمیخواد

نظر

پیشنهاد میدم اینکارو نکنی دیشب تا حالا بیچاره شدم از 100 نفر سوال کردم یه نفر جواب نداد اخرشم ریستور من نمیدونم این نرم افزارا کجاست؟ ذهنو فکرت به هم میریزه یه دفه گوشی میره رویه safe mode صفحه کوچیک میشه و هزار مشکل...

نظر

دوست عزیز من بالای ۱۰۰۰ بار جلبریک برای خودم و دوستانم انجام دادم مشکلی هم پیش نیامد قبلش اطلاعات لازم رو جمع کردم. اگر هم پیش میامد با کمی صبر و حوصله و کمک اساتید این سایت مشکل رو حل میکردم. من نمیدونم چرا بهضی از دوستان دوست دارم همه کارها براشون مثل شکولات باشه. و دردسری نداشته باشه. به دوستانی که فاقد صبر و حوصله هستن و حاضر نیستن بخودشون فشار بیارن تا اطلاعات در مورد کاری که می خوان انجام بدن. بدست بیارن پیشنهاد میکنم منصرف از جلبریک دستگاهشون بشن

نظر

دوستان من در حال حاضر تعدادی برنامه اورجینال رو گوشیم دارم اگه گوشیم رو جیل بریک کنم میپره همش ؟

نظر

خیر قربان، به هیچ عنوان.

نظر

این برنامه ها از روی یک کامپیوتر دیگه ریخته شده ها(همون جایی که گوشی رو خریدم)

نظر

نوشته اصلی توسط Alreza_ete نمایش پست ها
                              این برنامه ها از روی یک کامپیوتر دیگه ریخته شده ها(همون جایی که گوشی رو خریدم)
                              خير دوست عزيز تا وقتي كه آيفون رو با آيتيونز باز نكردين و تيك app رو نزنيد هيچ برنامه اي از آيفونتون پاك نميشه جيلبرك فقط يك سد رو برميدارد براي كارهاي تكميل كننده ، چيزي از آيفون شما كم نميكنه!!

نظر

نظر شخصی من اینه که جیلبریک نکنی و از تمام قدرت و سرعت گوشیت استفاده بهینه رو ببری (البته اگه می تونی هزینه بکنی و برنامه ها رو بخری)

نظر

صبر کنید ..
                                X