اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپديت به iOS 5.0.1 يا ماندن در iOS 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    بعد اپدیت کن 5.0.1 از اونم ش ش بگیر با هر جفتشون هم تینی هم ifaith.
    مگه میشه از 5.0.1 به 5 دانگرید کرد؟

نظر

اگه موقعی که رو ۵ بودی با ifaith ،shsh میگرفتی میشد

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
        اگه از نظر جیلبرک میخواد ، 5.0.1 هم انتتر جیلبرک میشه
        ولی مصرف باتری من توی 5.0.1 تقریبا میتونم بگم 2 برار 5.0 ه
        بعضی از دوستان بر عکس این حرف رو میزنن. یعنی مشکل باتری تو 5.0.1 بدتر از 5 هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza_e13 نمایش پست ها
          بعضی از دوستان بر عکس این حرف رو میزنن. یعنی مشکل باتری تو 5.0.1 بدتر از 5 هست ؟
          من هم رو 5 هستم و برادرم رو 5.0.1. هر دومون تترد جيلبريك كرديم و از اپليكيشنهاى مشابهى استفاده ميكنيم. مصرف باترى من به طرز قابل ملاحظه اى از مال برادرم بيشتره به طورى كه ديگه من هر روز دارم گوشيمو شارژ ميكنم. از خيليهاى ديگه هم شنيدم كه مشكل باترى در 5.0.1 صددرصد حل نشده ولى به مراتب از 5 مصرفش كمتره.

نظر

اگه در جریان باشید هکرها دارن روی جیلبریک 5.0.1 کار میکنن و تا حدودی به نتیجه رسیدن. بنظر من به 5.0.1 بری بهتره . .

Untethered Jailbreak For iOS 5.0.1 is Done on All A4 Devices - iPhone.PandaApp.com

نظر

به خدا ٥.٠.١ جز باتري خوره هيچي نداره
              هيچي
              اينو با درد و رنج دارم ميگم :-)
              اينقدر شارژ كردم بريدم واقعا

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad shadel نمایش پست ها
                اگه در جریان باشید هکرها دارن روی جیلبریک 5.0.1 کار میکنن و تا حدودی به نتیجه رسیدن. بنظر من به 5.0.1 بری بهتره . .

Untethered Jailbreak For iOS 5.0.1 is Done on All A4 Devices - iPhone.PandaApp.com
                با خیال راحت برید به 5.0.1 چونکه pod2G همین الان در وبلاگش اعلام کرده که کار جیلبریک دیواسهای A4 تموم شده و چند روزی برای رفع کردن اشکالات جزیی نیاز داره و بعد جیلبریکو ریلیز میکنه و از امروز هم همزمان کار برروی دستگاههای A5 رو شروع خواهد کرد.

از اونجایی که از روشی که comex برای جیلبریک آیپد ۲ استفاده میکرد استفاده کرده٬ فکر کنم حتی از پس جیلبریک 5.1 هم بربیاد!

نظر

دوستان هرچه بادا باد من میرم 5.0.1 شما هم بیایین تا 5.1 ریلیز نشده!
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    دوستان هرچه بادا باد من میرم 5.0.1 شما هم بیایین تا 5.1 ریلیز نشده!
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                    نه داداش چرا ناراحتی مگه ش ش 5 .0 رو نداری؟
                    پس اگر مشکلی پیش بیاد به راحتی بر میگردی
                    خدا پدر مادر pod2g رو هم بیامرزه

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                      نه داداش چرا ناراحتی مگه ش ش 5 .0 رو نداری؟
                      پس اگر مشکلی پیش بیاد به راحتی بر میگردی
                      خدا پدر مادر pod2g رو هم بیامرزه
                      چون الان اون حفره ای که روی 5 بود برای جیلبریم میشد استفاده کرد بسته شده من خودم shsh 5 رو دارم و اصلا هم ناراحت نیستم تا الان هم که به شارژ زدم مصرف باتریش خوبه همش به باتریم اظافه میشه کم نمیشه من که فعلا راضیم

نظر

من الان shsh 5 رو با iFaith ذخيره كردم بعد از ريستور به 5.0.1 قطعيِ كه ميشه برگشت به 5؟

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahim-hn نمایش پست ها
                          من الان shsh 5 رو با ifaith ذخيره كردم بعد از ريستور به 5.0.1 قطعيِ كه ميشه برگشت به 5؟
                          والا طبق اموزشی که گذاشتن چند تن از بچه ها تونستن برگردن به 5.
                          حتما میشه که اونا تونستن دیگه.:d

نظر

بله میشه ولی فکر نکنم برگردین چون چیزی فرق نمیکنه اگخ جیلبریک هم برای ۵ بیاد ( به احتمتل زیاد با ابدیت به ۵.۰.۱ دیگه نمیتونید ازش استفاده کنید -البته pod2g کلا از یک راه دیگه ای میره جلو-)

نظر

در کل طبق گفته های pod2g برای 5.0.1 هم حتما جیل میاد

نظر

نوشته اصلی توسط ebrahim-hn نمایش پست ها
                                من الان shsh 5 رو با ifaith ذخيره كردم بعد از ريستور به 5.0.1 قطعيِ كه ميشه برگشت به 5؟
                                نه دوست من ميشه مشكلي هم نيست من خودم تست كردم طبق تجربه ام مطمئنا جيلبريك واسه ٥.٠.١ مياد

نظر

صبر کنید ..
                                X