اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل تماس با صورت حین مکالمه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بسلامتی عزیزم
    shsh رو بگیر
    4.3.3 آخرین ورژنیه که جیلبریک آنتدر داره دارم تاکید میکنم هرچه زودتر لینکی که بهت دادم رو برو و انجامش بده ممکنه برنامه ای نصب کنی و گوشیت بالا نیاد و اونوقت باید بری آخرین ورژن که واسش جیل آنتدر نیست!

نظر

نوشته اصلی توسط shararee نمایش پست ها
      سلام دوستان

من یه مشکله جدی با ایفون دارم اونم اینه که موقع مکالمه صورتم یا انگشتم برخورد میکنه به صفحه و معمولا هم یا میره روی contacts یا یه دفعه میره رو اسپیکر و یا حتی شماره میگیره. میخوام بدونم کسی با این مشکل برخورد کرده؟ راه حلی هم داره؟

مرسی
      آیفون رو که وقتی کنار گوش میگیری که صفحه سیاه میشه.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
        آیفون رو که وقتی کنار گوش میگیری که صفحه سیاه میشه.....!!!!!!!!!!!!!!!!!
        خوب دوست عزیز گوشیه ایشون سنسورش عمل نمیکنه. ( حالا چه سخت افزاری چه نرم افزاری!)

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          خوب دوست عزیز گوشیه ایشون سنسورش عمل نمیکنه. ( حالا چه سخت افزاری چه نرم افزاری!)
          فکر نکنم نرم افزاری باشه.بنظر من که سخت افزاریه

نظر

امکان داره عمل نکردن سنسور بخاطر نصب یه نرم افزار ناسازگار باشه.یه بار گوشیرو ریست ستینگ کنین ضرر نداره

نظر

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
              امکان داره عمل نکردن سنسور بخاطر نصب یه نرم افزار ناسازگار باشه.یه بار گوشیرو ریست ستینگ کنین ضرر نداره
              گوشیه جیلبریک رو ریست کنن دیگه بالا نمیاد و باید ریستور بشه .

نظر

دوست من،شما استاد مایی ولی من گفتم ریست ستینگ
                ویرایش توسط select1389 : https://i-phone.ir/forums/member/77612-select1389 در ساعت 21-11-2011, 02:29 AM

نظر

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                  دوست من،شما استاد مایی ولی من گفتم ریست ستینگ
                  دوستمون امیر درست میگه: گوشی جیلبریک شده رو مطلقا نباید ریست ستینگ کرد.

نظر

با این توضیحاتی که من اینجا میبینم به نظر میاد نباید با گوشی خیلی بازی کرد و هر دفعه یه چیزی روش نصب کرد با این توصیف خیلی کاربردی نیست

نظر

چرا بالا نمیاد؟ منظورت ios 5 ؟

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                        چرا بالا نمیاد؟ منظورت ios 5 ؟
                        منظورم تمام فریمور هایی هست که جیلبریک شدن !!!

نظر

نوشته اصلی توسط shararee نمایش پست ها
                          با این توضیحاتی که من اینجا میبینم به نظر میاد نباید با گوشی خیلی بازی کرد و هر دفعه یه چیزی روش نصب کرد با این توصیف خیلی کاربردی نیست
                          اتفاقا یکی از نقاط قوت آیفون هیجان و کیفیتی هست که تووی گییماشه!!!! اما در خصوص نصب برنامه ( مخصوصا برنامه های سیدیا ) باید دقت به خرج داد.
                          برای اینکه به مشکلی برنخورید یا در صورت برخورد بتونید حلش کنید باید اطلاعاتتون رو راجع بهش بیشتر کنید ( سوال کنید و یا از مطالب انجمن کمک بگیرید) و اینکه حوصله به خرج بدبد و ریسک پذیر باشید ( البته قبل از ریسک کردن سوال کنید و با اطلاعات پیش برید )

اما بعد از اینکه به گوشی مسلط شدید بهتون قول میدم هیچ گوشیه دیگه ای نتونه اون قدر جذبتون کنه !

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                            دوستمون امیر درست میگه: گوشی جیلبریک شده رو مطلقا نباید ریست ستینگ کرد.
                            ممنون دوست من ولی من هنوز با نظرتون مخالفم.مگه اینکه حرف تیم ساپورت سایت موبایل۴پرسین اشتباه باشه.

نظر

من اهل بازی نیستم
                              اما در مورد نرم افزارش امیدوارم همین جوری باشه که میگین. چون تا حالا که زیاد جالب نبوده

نظر

بسته به نیاز عالیه مثلا من در حیطه کاریه خودم ازش لذت می برم شمام اگه با این دید جلو بری لذت بخشه حالا به هر زمینه ای که علاقه دارید نه تنها بحث کاری بعضی وقتا ادم یه چیزی به ذهنش میرسه میره تو اپ استور میبینه وااو دقیقا اون چیزی که می خواد هست و اینش خیلی عالیه.

نظر

صبر کنید ..
                                X